Príde raz pedofília do módy?

O zákaze jej propagácie momentálne panuje zhoda medzi pravicou i ľavicou. Ešte v deväťdesiatych rokoch minulého storočia sa však sex dospelých s deťmi, najmä mužov s chlapcami, považoval za neškodný,…More
O zákaze jej propagácie momentálne panuje zhoda medzi pravicou i ľavicou.
Ešte v deväťdesiatych rokoch minulého storočia sa však sex dospelých s deťmi, najmä mužov s chlapcami, považoval za neškodný, dokonca módny. Táto propaganda sa môže vrátiť. Svedčia o tom štandardy WHO, ktoré by sa teraz mali stať základom pre sexuálnu výchovu napríklad vo Varšave.
Nebezpečné „štandardy“ WHO
Keď vo februári tohto roku primátor Varšavy Rafał Trzaskowski podpísal Chartu LGBT, konzervatívci spustili veľký krik kvôli charakteru sexuálneho „vzdelávania“, ktoré Charta odporúča v základných a materských školách. Dokument predpokladá, že varšavské deti sa budú zoznamovať so záležitosťami týkajúcimi sa telesnosti a sexuality podľa smerníc Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Už pri zbežnom listovaní v týchto smerniciach sa každému civilizovanému človeku musia ježiť vlasy na hlave.
Už malé deti sa majú učiť, ako si spôsobovať potešenie masturbáciou a dozvedať sa o „rozmanitosti rodových identít“ a …More
zaba and 2 more users like this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
Peter(skala) likes this.
Človek bez svedomia je hotová opica.
ekans
ten Chmielevsky, není on magor a ti kteří to otiskují také?
Ekans, ty zapredaný troll, chod radšej na zjavenie Božie aby si spoznal, že Boh je milosrdný Pán, ale aj spravodlivý Sudca.
ekans
jenom aby jsi to správně chápal, balvane