predex
Polska niestety zginie, bo jak Objawił Pan Jezus X Piotrowi ,oni , nasi Biskupi si,e nigdy mu ni9e pokłonią, tak powiedzial.
Ale...
Wiecie co...?
nie poddawajmy się...
po prostu zawierzajmy nasz kraj Bogu w modlitwach naszych...
mało nas, ale...
nie wpadajmy w rozpacz...
bo to brak wiary, nadziei i tak dalej...
Servum servorum Dei likes this.
Henoh
Jeśli nie przyjmie pozostanie 10% Polaków z tego co jest teraz..
wlowoj
Myślę że szacujesz dość dokładnie - statystyka mówi że ok 35% Polaków uczestniczy w niedzielnej MszyŚw, a 11% "komunikuje" - to by mogła być ta "reszta Izraela" która ocaleje spod bożego bicza.
weteran
Polski już dawno nie ma. Jest judeoplonia pod zarządem partii interesów syjonistycznych..
przychodzki likes this.
prawy Polak and 2 more users like this.
prawy Polak likes this.
wladeusz43 likes this.
Anieobecny likes this.
... O ILE PRZYJMIE CHRYSTUSA ZA KRÓLA...
wlowoj likes this.
predex
Polska niestety zginie, bo jak Objawił Pan Jezus X Piotrowi ,oni , nasi Biskupi si,e nigdy mu ni9e pokłonią, tak powiedzial.
Sprawę komplikuje przynależność do UE, tego antyreligijnego monstrum. Należałoby więc wyrzec się władzy tego ,,cesorza,, a potem odbyć pokutę związaną z dotychczasowym przyzwoleniem władzy PiSu na mordowanie nienarodzonych i koronować ,,zaznaczam,, koronować Chrystusa, biblijnego Króla Narodów o czym wspomina Księga Rodzaju. Należy pamiętać, że uznanie za Króla to nie to samo co uroczysta …More
Sprawę komplikuje przynależność do UE, tego antyreligijnego monstrum. Należałoby więc wyrzec się władzy tego ,,cesorza,, a potem odbyć pokutę związaną z dotychczasowym przyzwoleniem władzy PiSu na mordowanie nienarodzonych i koronować ,,zaznaczam,, koronować Chrystusa, biblijnego Króla Narodów o czym wspomina Księga Rodzaju. Należy pamiętać, że uznanie za Króla to nie to samo co uroczysta koronacja na Króla. W ostatnich dziesiątkach lat służymy ,,Bogu i mamonie,, a ostatnio to raczej bardziej mamonie niż Bogu, dlatego wszędzie taki chaos.
Bob likes this.