40:17
Piotr2000
17132K

NAPASC na ks. prof. T. GUZA - Polaku ! Katoliku! PODPISZ APEL !

Podpisz na stronie: www.nonpossumus.net Od kilku lat jesteśmy świadkami ataków na księdza profesora Tadeusza Guza, wybitnego filozofa i teologa z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W ostatni…More
Podpisz na stronie: www.nonpossumus.net
Od kilku lat jesteśmy świadkami ataków na księdza profesora Tadeusza Guza, wybitnego filozofa i teologa z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W ostatnich tygodniach ordynarna nagonka urosła do niewyobrażalnych rozmiarów. Nasilające się pomówienia nie mają najmniejszego uzasadnienia w faktach, a opierają się jedynie na pełnych przekłamań nadinterpretacjach. Wychodząc naprzeciw kłamstwu bądźmy jednak roztropni. Zaczerpnijmy z pouczenia św. Pawła z Listu do Rzymian, które brzmi: «Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj» (12,21).
Pamiętajmy, aby na agresję wymierzoną przeciwko ks. prof. Tadeuszowi Guzowi, nigdy nie reagować agresją – w przeciwnym razie upodobnimy się do oprawców. Bierzmy przykład z naszego kapłana, który zawsze odpowiada miłością. Oskarżany o antysemityzm ksiądz profesor Tadeusz Guz, w swojej nieopisanej mądrości i pokorze wyciąga rękę do antagonistów. Proponuje, by wspólnie – na drodze naukowej i w atmosferze …More
predex
To jest przesladowanie katolików i Polaków przez obcych w naszym kraju.
Ja już podpisałem jakby co  ;)
Monika Des and 3 more users like this.
Monika Des likes this.
mistrzo likes this.
m.rekinek likes this.
Kasiawen1606 likes this.
Ewelina Anna
Piotr2000
Kochani uzytkownicy tego katolickiego forum:
Dopraszam sie o WYCISZENIE emocji.
Skupmy sie na APELU w sprawie ks. prof. T. Guza,
zachecajmy do podpisywania, przekazujmy to dalej...
Ks. prof. sluzy Kosciolowi Chrystusowemu, a zatem postawa wlasciwa jest wspieranie go, takze podpisami pod petycja, takze modlitwa.

JEZUS i MARYJA
justuss likes this.
Ewelina Anna
@Elkam jeśli mamy na myśli to samo, to chyba nie... Pozdrowionka, idę coś poczytać.
Elkam
Ewelina Anna
----------------------------
Chwała Bogu że wyhamowałaś !
Ewelina Anna
@Elkam To jest przemądry człowiek i nie zrobił niczego przypadkiem. Stanął w prawdzie i wiedział, co go może a to spotkać. Opuszczenie go przez katolików i hierarchię byłoby niegodziwością.
Ewelina Anna
@Elkam Ten naukowiec nie tylko ma olbrzymią wiedzę ale także Wiarę. Jest tak doskonale wykształcony, że jest w stanie sformułować pewne naukowe ustalenia, które pewne zakłamane status quo roznoszą w pył. Proszę przeczytać tutaj, może to wyjaśni: swietatradycja.wordpress.com/…/szatan-historii…
Elkam
Ewelina Anna 55 minuty temu

Ten Ksiądz jest strategicznie ważny dla Polskiego Narodu:

------------------------------

"strategicznie ważny "??? -
Ewelina Anna
@Siula Doskonale. Można użyć opcji UDW w poczcie i słać. Ok 3 tys ludzi to nadal bardzo mało świadomych katolików. Agentów Mosadu w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy. Powinno nas być przynajmniej tyle samo.
Ewelina Anna
@Siula Bardzo dobrze . Ja też. Podpisane obie petycje? Rozesłane do znajomych? :)
mk2017 likes this.
Ewelina Anna
@Siula A kiedyś tam, pamiętam, dyskusje trwały w nieskończoność... :)
Tymczasem, jeśli nie będziemy się i Kapłanów bronić przed zdradą hierarchów wystawią nas jak Ks Guza na pożarcie siłom tego świata i nikt po nas nie zapłacze. Dobrzy kapłani są drożsi od diamentów i zdecydowanie za mało katolików czuje powagę sytuacji, kiedy jakieś nienawistne siły usiłują ich niszczyć.
Ewelina Anna
@Siula Pamiętasz, jak dziwiłaś się krytykującym odstępstwo w Kościele? Popatrz, jak musi być zdegenerowana hierarchia kościelna apostazją, żebyśmy musieli upominać się o oczywistą sprawiedliwość wobec tego Kapłana u jego przełożonych? Przecież to przełożeni powinni chronić Kapłana przez agresją heretyków i niewierzących. Dlatego posłuszeństwo zdeprawowanym biskupom i kardynałom to wina, którą …More
@Siula Pamiętasz, jak dziwiłaś się krytykującym odstępstwo w Kościele? Popatrz, jak musi być zdegenerowana hierarchia kościelna apostazją, żebyśmy musieli upominać się o oczywistą sprawiedliwość wobec tego Kapłana u jego przełożonych? Przecież to przełożeni powinni chronić Kapłana przez agresją heretyków i niewierzących. Dlatego posłuszeństwo zdeprawowanym biskupom i kardynałom to wina, którą zaciągamy względem własnej duszy, jak piszą tutaj: swietatradycja.wordpress.com/…/bog-zada-poslus…
szczepanski and one more user like this.
szczepanski likes this.
Redtreds likes this.
Ewelina Anna
Nawet zagranica zauważyła historyczną powagę tej walki: twitter.com/…/106553746795100…
mk2017 likes this.
Ewelina Anna
Ten Ksiądz jest strategicznie ważny dla Polskiego Narodu: swietatradycja.wordpress.com/…/szatan-historii…
Ewelina Anna and 2 more users like this.
Ewelina Anna likes this.
bliźniak likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
franciszek44
Slusznie mowi pan Stanislaw Michalkiewicz o duskusjach z Zydami przytaczajac losy I dyskusji w historii chrzescijanstwa":
"Twardego karku i opornych serc i uszu! Wy zawsze sprzeciwiacie się Duchowi Świętemu. Jak ojcowie wasi, tak i wy. Któregoż z proroków nie prześladowali wasi ojcowie? Pozabijali nawet tych, którzy przepowiadali przyjście Sprawiedliwego. A wyście zdradzili Go teraz i zamordowali…More
Slusznie mowi pan Stanislaw Michalkiewicz o duskusjach z Zydami przytaczajac losy I dyskusji w historii chrzescijanstwa":
"Twardego karku i opornych serc i uszu! Wy zawsze sprzeciwiacie się Duchowi Świętemu. Jak ojcowie wasi, tak i wy. Któregoż z proroków nie prześladowali wasi ojcowie? Pozabijali nawet tych, którzy przepowiadali przyjście Sprawiedliwego. A wyście zdradzili Go teraz i zamordowali. Wy, którzy otrzymaliście Prawo za pośrednictwem aniołów, lecz nie przestrzegaliście go».
Męczeństwo św. Szczepana
Gdy to usłyszeli, zawrzały gniewem ich serca i zgrzytali zębami na niego. A on pełen Ducha Świętego patrzył w niebo i ujrzał chwałę Bożą i Jezusa, stojącego po prawicy Boga. I rzekł: «Widzę niebo otwarte i Syna Człowieczego, stojącego po prawicy Boga». A oni podnieśli wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili się na niego wszyscy razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowalibiblia.deon.pl/rozdzial.php, a świadkowie złożyli swe szaty u stóp młodzieńca, zwanego Szawłem. Tak kamienowali Szczepana, który modlił się: «Panie Jezu, przyjmij ducha mego!» A gdy osunął się na kolana, zawołał głośno: «Panie, nie poczytaj im tego grzechu!» Po tych słowach skonał.
bliźniak likes this.
franciszek44 and one more user like this.
franciszek44 likes this.
ktozjak Bog likes this.