Hnoj pred parlamentom: Keď sa to médiám hodí, sú to farmári – ináč by to boli obyčajní vandali

Hnoj pred parlamentom: Keď sa to médiám hodí, sú to farmári – ináč by to boli obyčajní vandali Poľnohospodári sú najdôležitejší ľudia, bez nich by sme všetci pomreli od hladu. Ale dáva im to právo …More
Hnoj pred parlamentom: Keď sa to médiám hodí, sú to farmári – ináč by to boli obyčajní vandali
Poľnohospodári sú najdôležitejší ľudia, bez nich by sme všetci pomreli od hladu. Ale dáva im to právo sypať hnoj pred parlament vždy, keď sú nespokojní s nejakým krokom politikov, napríklad keď sa ide postaviť stožiar s vlajkou?
Farmári vysypali pred NR SR kopu hnoja
Alebo je problém inde a opäť niekto iba zneužíva dobrých ľudí na svoje politické ciele? Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté. Keď kedysi protestovali francúzski farmári a vysypali pred radnicou hnoj, mali veľmi konkrétnu požiadavku na konkrétnu zmenu legislatívy, týkajúcu sa priamo fungovania subjektov v oblasti poľnohospodárstva. Keď však nejaký občan vysype hnoj pred parlament iba preto, že sa mu nepáči rozhodnutie umiestniť štátnu vlajku tam či onam, to je trochu iný prípad.
Poľnohospodári sú tí najdôležitejší ľudia. Bez nich by sme nemohli existovať ani my ostatní. Svet by mohol fungovať bez žurnalistov, divadelný…More
Video: Duhový Pride ľavicových extrémistov sa niesol v nenávistnom a proticirkevnom duchu. Luteránsky manipulátor, vytrhával zo sv. Písma “ľúbivé slová” Pána Ježiša tak, aby oklamal mládež. Bude KBS mlčať?