Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Ďalšia cenzúra nepohodlných, ale pravdivých vyjadrení... christ-net.sk/node/3628
fiat33 and one more user like this.
fiat33 likes this.
Segal likes this.
Venaska
Otec Eriene ste vzácny človek a kňaz. Nedajte sa odradiť nikým a ničím. Denník Postoj by sa mal urýchlene premenovať na Nočník Postoj(šerbeľ). Vznikol presne za takých okolností a s takým istým typom ľudí, ako pri vzniku tzv. KDH. Naši predkovia vedeli, že krv nie je voda. Pozrime si dobre diapazón tzv. vedúcich osobností KDH. Pozrime sa do ich genetickej výbavy a histórie, hneď nám bude všetko …More
Otec Eriene ste vzácny človek a kňaz. Nedajte sa odradiť nikým a ničím. Denník Postoj by sa mal urýchlene premenovať na Nočník Postoj(šerbeľ). Vznikol presne za takých okolností a s takým istým typom ľudí, ako pri vzniku tzv. KDH. Naši predkovia vedeli, že krv nie je voda. Pozrime si dobre diapazón tzv. vedúcich osobností KDH. Pozrime sa do ich genetickej výbavy a histórie, hneď nám bude všetko jasné. Čarnogurský, Neuwirth, Palko, Neuwirthová, Fígeľ, Fronc, Mikloško a pod. Táto strana vznikla na to, aby zviedla slovenských katolíkov a použila ich na ciele niekoho iného. Ciele ktoré sú v ostrom protiklade voči učeniu RKC. Slovenský naivný volič si spočiatku myslel, že KDH je pokračovaním politiky Otca národa Andreja Hlinku, aké však bolo jeho prekvapenie keď sa strana postupne vyprofilovala na bohorovno-liberálno-kresťanský apendix, hnisajúci vred na tele národa a cirkvi. Jej predstavitelia od počiatku razili politiku osobnej a osobnostnej výlučnosti. Svojími postojmi a výrokmi nahrádzali a vytláčali usmernenia otcov biskupov a kňazov v jednotlivých diecézach. Ich bohorovnosť nemala hraníc. Z ich krokov a nadradenosti boli cítiť ich genetické korene od mŕtveho mora. Po rokoch sa ich nastrčená politická garnitúra opotrebovala a morálne zdiskreditovala, preto sa rozhodli tento svoj nastrčený politický subjekt zlikvidovať, lebo už prestával slúžiť ich účelom. Premyslene nasadili za predsedu najhlúpejšieho "goja"- skrachovaného hnojárskeho študenta s agresívnou rétorikou a povahou. To je záruka toho, že tento človek bezpečne zlikviduje ich nasadený paškvil. Oni a ich nástupnícka generácia sa postupne začínali presúvať do neziskoviek, európskych a nadnárodných inštitúcii a think-tankov, takisto do iných strán cez ktoré postupne ovládajú našu spoločnosť. Takto isto vznikol aj "NOČNÍK POSTOJ". Na zmätenie slovenského katolického voliča. Pozrite si redaktorov tohoto plátku a všimnite si ich genetické korene a hneď vám bude všetko jasné. Čudujem sa každému skutočnému katolíkovi, ktorý chce aj dobro národa, že toto hneď neodhalil a ešte sa pokúša prispievať svojimi komentármi a reakciami do tohoto nastrčeného média. Treba ich totálne ignorovať a oni, keď zistia, že nemajú žiaden hlas v katolíckom prostredí slovenska to osobne zlikvidujú aj sami. Nasadia tam zase nejakého prihlúpleho "GOJA", ktorý urobí bezpečne robotu za nich a oni zostanú čistí.
Ďakujem
fiat33 and one more user like this.
fiat33 likes this.
Segal likes this.
fiat33 and 2 more users like this.
fiat33 likes this.
Roberto 55 likes this.
Segal likes this.
fiat33
Čo môžme drahy otec Eirene čakať od postoja, keď im je bližšia pani, ktorá klame a vymýšľa si nehoraznosti na biskupa Chautura, už tretí článok, kritika Marosa Kuffu.... Už dávno hovorím že to riadia zasterkovi bratia ktorí sa tvária ako anjeli svetla, my však vieme že im ide len o spinenie katolíckej cirkvi a jej členov. Postoj nemá záujem hľadať pravdu ale rochnit sa v blate a špine. Ale …More
Čo môžme drahy otec Eirene čakať od postoja, keď im je bližšia pani, ktorá klame a vymýšľa si nehoraznosti na biskupa Chautura, už tretí článok, kritika Marosa Kuffu.... Už dávno hovorím že to riadia zasterkovi bratia ktorí sa tvária ako anjeli svetla, my však vieme že im ide len o spinenie katolíckej cirkvi a jej členov. Postoj nemá záujem hľadať pravdu ale rochnit sa v blate a špine. Ale všetko iba do času. Redaktori sa upísali samému čertu.
Venaska
Redaktori "Nočníka Postoj" sú od jeho vzniku nasedení na manipuláciu s katolíckym čitateľom. Oni boli už ako upísaní čertu ešte pred vznikom "Nočníka Postoj" priamo vybratí na túto špinavú prácu. Nezabudnite na najdôležitejšiu vec a tou je tzv. "krvná stopa". Krv nie je voda! Dobre si preverte každého redaktora a hlavne jeho kerene. Táto ľudská rasa sa neštítila dať zabiť BOHOČLOVEKA a prečo by …More
Redaktori "Nočníka Postoj" sú od jeho vzniku nasedení na manipuláciu s katolíckym čitateľom. Oni boli už ako upísaní čertu ešte pred vznikom "Nočníka Postoj" priamo vybratí na túto špinavú prácu. Nezabudnite na najdôležitejšiu vec a tou je tzv. "krvná stopa". Krv nie je voda! Dobre si preverte každého redaktora a hlavne jeho kerene. Táto ľudská rasa sa neštítila dať zabiť BOHOČLOVEKA a prečo by mala mať rešpekt pred nejakým Otcom Eirenom či Otcom Kuffom. Oni to však nikdy neurobia vlastnými rukami, ale vždy na to použijú skorumpovaného, vydierateľného, alebo osprosteného GOJA. Všade zanechávajú svoj rukopis. Dá sa to odhaliť, len človek musí chodiť s otvorenými očami s vedomosťami a modlitbou. Zásterkoví bratia sú iba ich produktom a nástrojom na ešte sofistikovanejšiu manipuláciu spoločnosti. V zásterkovom spoločenstve sú aj Gojovia, ktorí slúžia, sú zaviazaní za rôzne služby, posty a peniaze. Hlavne majú špinu za prstami a maslo na hlave, preto musia slúžiť. Celé zásterkové spoločenstvo je riadené ľudmi od Mŕtveho mora a slúži iba ich záujmom a cieľom.
Peterko
Postoj je fakticky tlacovym organom Knessetu. Svedci o tom aj jeho infografika a logo na uvodnej strane. Typickym znakom je aj pouzivanie modrej farby. Je to piata kolona a obrezana kasta.
Ignac72 likes this.
Mazanie je jedna... ale vyhadzov bez zadania dôvodu, tak to je sila.... ktora čaká na každeho "mudrejšieho". To len aby ste boli pripravení, ked sa to stane, lebo Postojaci su nastrčení cirkevni-masoni, ktorí sa tvaria ako konzervativci, ale su to liberali v ovčom ruchu.

Nič noveho pod slnkom, ale treba dať najavo
suslicek and one more user like this.
suslicek likes this.
fiat33 likes this.
apredsasatoci and one more user like this.
apredsasatoci likes this.
monipa likes this.