10:40
peccatoribus
Do autora tego filmiku : a co z twoja teoria o podpalenie Nort Dame? Kuźwa, strażaków chodzących po dachu wziąłeś za podpalaczy i doszukiwałeś się "amerykańskiego spisku"! Siedzisz w tej Francji za ruskie kopiejki i plujesz na polski rząd?!!Śmieciu, odwal się od polskich spraw, zajmuj się żabojadami i ich problemami...von!!!
elbow
Nie bierz tylko polopirynki od @Elkam bo dodatkowo podniesiesz sobie ciśnienie.
+
+
+

CO TO ZA GENERAŁ ? PO PRAWEJ W KAPELUSZU ?
elbow
Nadprezesowa.
elbow
Przewodniczącemu KEP dziękujemy za wczorajszy "coming out":
"Do niedawna wydawało się nam, iż postęp techniczny, wiara w nieograniczoną ludzką wolność, w nieomylność demokracji zbuduje nowy raj na ziemi, w którym nie będzie ani chorób ani cierpienia."
Mark0S
Polska jest pod okupacją. Nie mamy nic do powiedzenia w swojej ojczyźnie. Ten cały cyrk medialny to wirtualna rzeczywistość koordynowana przez Koszermafię.
ona
Zdecydowanie ludzi potrzeba wziąć krótko za mordy, tylko drugi Kim Dzong Un by się sprawdził.Co za posrana mentalność, wciąż zle, wciąż roszczenia, rząd nie taki ,nie sraki wiecznie za mało.Wolnosc słowa i demokracja, które przeszły wszelkie mozliwe granice rozsądku....A najgorsza grupa spoleczna to KATOLICY, niestety. Faryzeusze jakich mało i siewcy chaosu i niepokoju.WSTYD , choć z drugiej …More
Zdecydowanie ludzi potrzeba wziąć krótko za mordy, tylko drugi Kim Dzong Un by się sprawdził.Co za posrana mentalność, wciąż zle, wciąż roszczenia, rząd nie taki ,nie sraki wiecznie za mało.Wolnosc słowa i demokracja, które przeszły wszelkie mozliwe granice rozsądku....A najgorsza grupa spoleczna to KATOLICY, niestety. Faryzeusze jakich mało i siewcy chaosu i niepokoju.WSTYD , choć z drugiej strony przynajmniej wiadomo kto jest kim.
peccatoribus
jak można sluchc tych bzdur...?