Totalitaryzm to chyba za malo powiedziane
pch24.pl
szuirad1
3

Pandemia totalitaryzmu – czy koronawirus zniszczy naszą prywatność? - PCh24.pl

Ogłoszona przez WHO pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 skutkuje coraz częstszymi ograniczeniami prywatności. Z jednej strony stanowią one, jak się …
fartuszniak leszek
Demokracja liberalno-masońska to prawie doskonały system do walki z Wiarą Katolicką, skuteczniejszy od represyjnego komunizmu, właśnie ten liberalny system pokazał swą "klasę", bo pod wpływem medialnej kampanii "korona-wirus" większość ostaniach Katolików przestała chodzić do Kościoła.
Właściwa nazwa to ważna część "sukcesu" w wywołaniu paniki, która sparaliżuje ludzi i uczyni ich zachowanie, …More
Demokracja liberalno-masońska to prawie doskonały system do walki z Wiarą Katolicką, skuteczniejszy od represyjnego komunizmu, właśnie ten liberalny system pokazał swą "klasę", bo pod wpływem medialnej kampanii "korona-wirus" większość ostaniach Katolików przestała chodzić do Kościoła.
Właściwa nazwa to ważna część "sukcesu" w wywołaniu paniki, która sparaliżuje ludzi i uczyni ich zachowanie, które będzie podatne na sugestie władzy.
Nazwa "korona-wirus" jest bardzo sugestywna, trafiła do podświadomości większości ludzi i budzi strach.
Dr. Krajski w jednym ze swych wykładów mówił, że "najmądrzejsi" w masonerii ogólnie posługują się dwoma kategoriami ludzi.
Ta pierwsza kategoria to ludzie na wyższym stopniu wtajemniczenia znający ogólne cele masonerii i druga większa część aktywistów na niskich stopniach lub poza masonerią, są raczej "pożytecznymi idiotami" nakarmieni świeckimi hasłami ekologizmu i charytatywy dla "ratowania matki ziemi".
Jeżeli świeccy czy duchowni tak łatwo godzą się na powielanie tej paniki to mają bardzo małą wiarę, rezygnują z łaski Boga prowadzącej do Zbawienia i wybierają doczesność.
Cywilizacja materialistyczno-konsumpcyjna odsunęła majestat śmierci ciała człowieka w zapomnienie, pod przykrywkę dorabiania się i zabawy, znam osoby które boją się chodzić na pogrzeby bliskich znajomych z którymi pracowali przez wiele lat.
Media karmią nas głupawymi brutalnymi filmami "akcji" gdzie trup się ściele i śmierć jest rozrywką.
Dla takiego "widza" przypomnienie mu, że oprócz konsumpcji i zabawy jest śmierć, która może dotknąć każdego, to jest wstrząsem, tą zasadę kontrastu wykorzystali prawdziwi rządzący, by podporządkować ludzi swoim planom totalnej władzy.
Za grzech pierworodny przeciw Bogu ludzie na ziemi od tysięcy lat chorują i umierają.
Obecna odgórnie sterowana kampania strachu jest zwykłą "ściemą".
Żeby o tym się przekonać, że ta obecna kampania strachu jest mocno przesadzona, proszę sobie przejrzeć informacje na temat chorób i śmierci ludzi z poprzedniego roku i porównać te dane z danymi publikowanymi dzisiaj, którymi nas się straszy.

Przykłady:
---------------------------------
Wtorek, 12 listopada 2019

Mutujące bakterie sprawiają, że leczenie antybiotykami nie zawsze daje pożądane efekty.
Z tego powodu zapalenie płuc staje się coraz groźniejsze i coraz częściej wymaga hospitalizacji. Rocznie w wyniku tej choroby traci życie 120 tysięcy obywateli państw Unii Europejskiej, w tym 12 tysięcy Polaków. Najbardziej zagrożone są małe dzieci. Z powodu zapalenia płuc co roku na świecie umiera ponad 800 tysięcy dzieci w wieku do pięciu lat, co stanowi 15 proc. wszystkich zgonów w tej grupie wiekowej.
Co roku z powodu ostrej infekcji dolnych dróg oddechowych trafia do szpitala ponad milion obywateli Unii Europejskiej, w Polsce - od 120 000 do 140 000. Najliczniejszą grupę hospitalizowanych stanowią małe dzieci. - w wśród nich najwięcej jest tych poniżej 2. roku życia, a w następnej kolejności 2-5 latków - informuje Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia


=> twojezdrowie.rmf24.pl/…/news-zapalenie-…
-------------------------------
04.02.2019

Polacy umierają. Padł rekord, tyle zgonów nie było od wojny!
Ilu Polaków umiera rocznie? Szokujące dane statystyczne. Zabijają nas używki, choroby układu krążenia, nowotwory i alkohol. Spada też dzietność i długość życia
Ilu Polaków umiera rocznie? Szokujące dane statystyczne. Zabijają nas używki, choroby układu krążenia, nowotwory i alkohol. Spada też dzietność i długość życia
Liczba zgonów w Polsce rośnie, wzrost długości życia wyhamował. Podano główne powody, dlaczego Polacy umierają.
Jak podaje forsal.pl, powołując się na dane Głównego Urzędu Statystycznego, w 2018 roku zmarło 414 tys. Polaków. To wzrost o ok. 3 procent. Padł rekord i są to najgorsze dane od czasu zakończenia II wojny światowej.


=> www.planeta.pl/Ciekawostki/zgony-w-polsce-…
-------------------------------------------------
inne linki:
=> www.rp.pl/Zdrowie-/190119914-10-ch…
=> gazetaolsztynska.pl/617793,Codzienn…
=> wiadomosci.dziennik.pl/…/590536,polacy-u…
=> info.wiara.pl/doc/427489.Co-pol-s…
=> ekai.pl/w-polsce-od-pic…
predex
Kiedy zrozumiecie ,że chodzi tylko i wylącznie o [pelna kontrole nad nami , o nic wiecej, cala ta akcja propagandowa temu służy.
Weronika-S.
Nie tylko niszczy prywatność, ale nawet zabrania praktyk religijnych. To co teraz mamy, nigdy nie zrozumiemy bez zapoznania się z Memoriałem NWO , który wypunktował swoje zadania w Strasburgu - w dniach 25-29 czerwca 2014 roku - a mają być realizowane od 1 maja 2016 do 16 sierpnia 2020. Memoriał ten dla Watykanu podpisał kard. Kasper. To co teraz się dzieje, to finał realizacji zadań owego …More
Nie tylko niszczy prywatność, ale nawet zabrania praktyk religijnych. To co teraz mamy, nigdy nie zrozumiemy bez zapoznania się z Memoriałem NWO , który wypunktował swoje zadania w Strasburgu - w dniach 25-29 czerwca 2014 roku - a mają być realizowane od 1 maja 2016 do 16 sierpnia 2020. Memoriał ten dla Watykanu podpisał kard. Kasper. To co teraz się dzieje, to finał realizacji zadań owego Memoriału. Dlaczego więc ,,zaplanowanym zwycięzcą,, nie miałby być zwany diabolicznie ,,korona wirusem,,. Ja to się zastanawiam dlaczego nasi mądrale, świeccy czy duchowni tak bezproblemowo przechodzą obok tej nazwy i powtarzają ją jak papugi bezproblemowo. Przecież każde słowo kryje treść pojęcia, owa treść jest w tym przypadku istocie diaboliczna. Wirusy wyniszczają zdrowe komórki i bywają często śmiercionośne, więc jakby ,,ukoronowano śmierć,, czy zwiastuna śmierci. Szatańskie poczucie humoru musiał mieć ktoś, kto pokusił się o taką nazwę.