10:47

Vědkyně byla uvězněna, co odhalila smrtící virus ve vakcínách. Sledujte důležité svědectví. The …

Ak ste v posledných rokoch sledovali príbehy vedcov a výskumníkov prinášajúcich objavy, ohrozujúce takzvaný Hlboký štát (nazývaný aj „štát v štáte“, sily riadiace z úzadia chod štátu) a samotné …More
Ak ste v posledných rokoch sledovali príbehy vedcov a výskumníkov prinášajúcich objavy, ohrozujúce takzvaný Hlboký štát (nazývaný aj „štát v štáte“, sily riadiace z úzadia chod štátu) a samotné základy veľkej farmaceutickej loby, tak už ten model poznáte. (Foto: Wikimedia)
Tých lekárov často „presviedčajú“ k stiahnutiu ich štúdií, ponúkajú im úplatky či iné benefity za to, že sa od svojich zistení budú dištancovať, prípadne ich aj zničia.
Neraz sa im dokonca vyhrážajú väzením, alebo, ak je fabrikovanie právneho procesu proti nim príliš ťažké, že ich jednoducho fyzicky zlikvidujú. Taký je aj príbeh molekulárnej biologičky Judy A. Mikovitsovej, PhD.
Ide o znepokojujúci pravdivý príbeh, ktorý bol prvýkrát podrobne opísaný v článku na portáli Natural News a obsahuje aj video o tom, ako sa dostala do väzenia za svoj objav, že dvadsaťpäť miliónov Američanov sa nakazilo smrtiacimi retrovírusmi po podaní očkovacích látok pre ľudí.
Izolácia vírusu
Ako dlhoročná pracovníčka Národného inštit…More
Rapture
Je to strašné svinstvo čo sa deje, veľké suženie sveta je blízko modlíme sa
Mates5485
toto je uz zamerne zabijanie ludi.
Libor Halik pred 2 hodinami

Kotleba a P. Marian Kuffa svoj boj proti LGBTI a Istanbulskému dohovoru nehrajú, oni bojujú naozaj. Avšak HaRabin to len hrá.videl som aj takých agentov USA, ktorí "hrali" že neznašaju USA, ale sami boli v ich agenture

Nie, každý kto proti niekomu bojuje je aj naozaj proti nim a naopak

Tajna služba je plná hier a klamstiev
apredsasatoci likes this.
Naša štúdia bola uverejnená 8. októbra 2009 v časopise Science, v jednom z najlepších vedeckých časopisov na svete. Keď ale istá štúdia, uverejnená o dva roky neskôr, vytvorila súvislosť medzi týmto novým vírusom a očkovacími látkami, začali byť zistenia Dr. Mikovitsovej pre „sily v pozadí štátu“ príliš nebezpečné. Keď dáte dokopy tkanivá človeka a myši, existuje možnosť, že narazíte na vírus, …More
Naša štúdia bola uverejnená 8. októbra 2009 v časopise Science, v jednom z najlepších vedeckých časopisov na svete. Keď ale istá štúdia, uverejnená o dva roky neskôr, vytvorila súvislosť medzi týmto novým vírusom a očkovacími látkami, začali byť zistenia Dr. Mikovitsovej pre „sily v pozadí štátu“ príliš nebezpečné. Keď dáte dokopy tkanivá človeka a myši, existuje možnosť, že narazíte na vírus, ktorý je v myši spiaci, ktorý tej myši neškodí, no zabíja človeka, alebo u neho vyvoláva závažné ochorenie. „Vyhodili ma z práce, dali do väzenia, bez procesu, bez výsluchu, bez akýchkoľvek občianskych práv, ma len jedného dňa, 18.novembra 2011, vyvliekli v putách z môjho domu. Odmietla som spochybniť údaje, povedať, že to bol omyl.
Libor Halik likes this.
Mates5485
Očkovanie a teraz sa rozširuje moderné s jedovatými látkami Bill Gates im pomáha satanistom a slobodomurarom ohavné činy robia chcú zaviesť do všetkých vakcín. Tak vznikajú rôzne choroby,detské obrny, atď
dalila
A neplodnosť
Segal and one more user like this.
Segal likes this.
Mates5485 likes this.
Segal and one more user like this.
Segal likes this.
apredsasatoci likes this.
Jistě a za vše můžou zednáři, satanisti, trpajzlíci a babka Nováková ty ó-brno :)
Mates5485
Kallistratos
No vidíš vyšlo ti to sranda
apredsasatoci likes this.
Caesar likes this.
preco nikoho netankuje, ze migranti nie su ockovani?
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
dalila likes this.
Caesar
Cigániková z SaS upozornila, že aj u nás zrejme čoskoro začne platiť zákaz vstupu neočkovaných detí do škôlok
www.hlavnespravy.sk/…/1674272
Bratislava 19. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Poslankyňa Národnej rady Janka Cigániková (SaS) na sociálnej sieti napísala, že aj u nás sa začína pripravovať legislatíva bežná vo viacerých európskych štátoch zamedzujúca predškolským zariadeniam …More
Cigániková z SaS upozornila, že aj u nás zrejme čoskoro začne platiť zákaz vstupu neočkovaných detí do škôlok
www.hlavnespravy.sk/…/1674272
Bratislava 19. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Poslankyňa Národnej rady Janka Cigániková (SaS) na sociálnej sieti napísala, že aj u nás sa začína pripravovať legislatíva bežná vo viacerých európskych štátoch zamedzujúca predškolským zariadeniam prijímať deti, ktoré neboli zaočkované povinnými vakcínami.

Na snímke poslankyňa NR SR Jana Cigániková (SaS)

Cigániková napísala, že aj pre zhoršujúcu sa zaočkovanosť pripravuje viacero susedných krajín vrátane Českej republiky návrh novely zákona, ktorý bude nezaočkovaným deťom starším ako 3 roky zamedzovať vstup do škôlky.
“Takýto zákon v súčasnosti platí vo viacerých európskych krajinách. O tejto téme sa začína diskutovať už aj medzi našimi odborníkmi. Keďže ide však o citlivú tému, je potrebná rozsiahlejšia diskusia.”

Podľa opozičnej poslankyne napríklad v posledných rokoch zaznamenávame tzv. lokálne epidémie osýpok vo viacerých krajinách sveta, Slovensko nevynímajúc. “Aj napriek tomu, že vďaka očkovaniu sa predpokladalo, že toto ochorenie vymizne, opak je pravdou.”
Dodáva, že zaočkovanosť proti osýpkam klesla na Slovensku pod 95% už v 4 krajoch a len za tento rok stihlo ochorieť až 67 ľudí.
“V blízkej budúcnosti sa pripravuje novelizácia zákona, uvidíme, ako to dopadne a či časom bude rovnaký zákon platiť aj u nás,” avizuje Cigániková.
dalila
V poriadku, teda ja keď nedávam deti očkovať, tak ako čo? Čo im bráni také deti zobrať, však očkovaní sa nemajú čo báť
dalila
A osypky majú aj zaočkovaní alebo prevažne zaočkovaní
Mates5485 likes this.
oni to vsetko dobre vedia, ale ockovat sa musi. to vies treba zlatu miliardu a gojima treba znicit, aby sa konecne mohol nastolit sionisticky plan.
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
Segal likes this.
dalila likes this.
dalila
Kto chce očkovanie, dobre, ale nech nenútia, ešte aj pokutu trebalo zaplatiť, staršie deti mám očkované, najmladšiu nie,a musím povedať, že je veľký rozdiel, čo sa týka zdravia, v tom zmysle, že najmladšia je na tom viditelne lepšie
apredsasatoci likes this.
@jaroslava123 mame 15 kandidatov. kotleba je jedina moznost.
pozor na haRABINa! preco? strom poznas podla ovocia. haRABIN na slovensku presadzuje zidovske zakony. je clenom zidobskeho spolku - B'nai B'rith tu je haRABINove ovocie www.youtube.com/watch
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
Mates5485 likes this.
HaRabín teraz hovorí ako Kotleba a P. Marián Kuffa, aby ukradol hlasy Kotlebových a katolíckych voličov. Potom bude robiť opačne. Tak ako chce B'nai B'rith. Tým by sa naplnilo proroctvo biskupa Hnilicy, že na Slovensku bude naozaj ťažké prenasledovanie katolíkov nielen v budúcnosti za Antikrista, ale aj teraz pred časom čipovania.
Mates5485 likes this.
dalila
Nie je nejaký odkaz alebo niečo kde to Hnilica povedal?
Libor Halik chcete povedat, ze marian kuffa svoj boj s LGBTI, istambulskym dohovorom....iba hra? z jeho strany ide iba o frasku? napiste nam nieco viac o hnilicovom proroctve.
Kotleba a P. Marian Kuffa svoj boj proti LGBTI a Istanbulskému dohovoru nehrajú, oni bojujú naozaj. Avšak HaRabin to len hrá. Pre @apredsasatoci
apredsasatoci likes this.
Libor Halik a co to hnilicove proroctvo?
apredsasatoci likes this.
hnus! zacalo sa to!
apredsasatoci and 2 more users like this.
apredsasatoci likes this.
Bratia a sestry likes this.
ľubica likes this.