01:15:57

Fałszywy charyzmatyk Marcin Zieliński i erozja tożsamości Kościoła katolickiego - Radio Niepoprawne

MARCIN ZIELIŃSKI FAŁSZYWY CHARYZMATYK ZDEMASKOWANY Na antenie Radia Niepoprawnego odpowiedzieliśmy na zarzuty kierowane w naszą stronę po publikacji filmu oraz przedstawiliśmy najważniejsze…More
MARCIN ZIELIŃSKI FAŁSZYWY CHARYZMATYK ZDEMASKOWANY
Na antenie Radia Niepoprawnego odpowiedzieliśmy na zarzuty kierowane w naszą stronę po publikacji filmu oraz przedstawiliśmy najważniejsze problemy związane z protestantyzacją oraz ruchami pseudocharyzmatycznymi w odniesieniu do zdrowej duchowości Kościoła katolickiego.
artaz likes this.
prawy Polak shares this.
zwiedzeniim
PiotrM
PiotrM
Dziś pierwsza Sobota kochani:www.youtube.com/watch
One more comment from PiotrM
PiotrM
Ruch Charyzmatyczny który wtargnął z Zachodu do Kościoła Katolickiego to największa zaraza i Wrzód na Ciele Chrystusa. Ludzie bez kolan wyrywające z Pisma tylko słodkie wersety do zabawy a omijają słowa wzywające do pokuty i postu.Wiecie na czym polega problem? O to przykład który stosuje Marcin: Nawołuje do księgi Joela 3.2-3. i już jest ok. potwierdzenie jest, ale dla czego się nie cofnąć do …More
Ruch Charyzmatyczny który wtargnął z Zachodu do Kościoła Katolickiego to największa zaraza i Wrzód na Ciele Chrystusa. Ludzie bez kolan wyrywające z Pisma tylko słodkie wersety do zabawy a omijają słowa wzywające do pokuty i postu.Wiecie na czym polega problem? O to przykład który stosuje Marcin: Nawołuje do księgi Joela 3.2-3. i już jest ok. potwierdzenie jest, ale dla czego się nie cofnąć do tej samej księgi 2. 12-17. żeby dostać 3.2-3. trzeba spełnić warunki 2.12-17. I tak omija się drogę krzyża zamieniając 3.2-3. na zabawę- uwielbienie. Na stadionie nie dostali nic bo nie spełnili warunków 2.12-17. Takiego podstępu się strzeżcie. Jeśli coś cytuje to wy poczytujcie cały rozdział a nawet całą księgę by zrozumieć do czego nas Bóg nawołuje i jeśli spełnimy te warunki to może coś dostaniemy. Podobny trik jest w Psalmie 81. 2-3 którego się stosuje by urządzać te msze uwielbieniowe w kościele przed Tabernakulum rozbijając Sacrum wnętrza Świątyni tego Domu. tak właśnie przekonują proboszczów. lecz Psalm 81. 9-12, mówi dalej : o czym napomina? no właśnie, dni islamu- mahometa innego boga w kościele, tolerancja na inne religie. Dla tego że nie spełnili tego o co Bóg prosił w tym Psalmie ci stadionowcy i nie tylko otrzymali to: Psalm 81. 13. Na tym polega ich zwodzenie. Tych przykładów jest mnóstwo. Omijanie wersetów które mówią o krzyżu i nawróceniu a stosując tylko te co dają radość to szeroka droga o której mówiła Faustyna. Strzeżcie się tej drogi bo jest pełna pychy i zabawy . Ten jeden przykład niech wam posłuży do wielu innych . Drugi list św. Piotra rozdział 2. niech was pouczy. Nie mogę tego pojąć, widzicie to wszystka a dali robicie to samo. Wyjdź ludu mój Mówi Pan i nie bierz w tym udziału. To szeroka droga na zatracenie a Maryja u nich tylko jest w kalendarzu. Kochani, jak nie wiecie o co chodzi to o to samo co od pierwszego wieku do dziś chodzi: Władza, prestiż, mamona i rozpusta jawna i w ukryciu. Za czasów Jeremiasza wszyscy poginęli. Macie teraz nową biblię ekumeniczną multi kulti o której przestrzegał św. Paweł, a za nie długo nie będzie już mszy Świętej tylko nabożeństwo ekumeniczne bez wymiaru Ofiary i wypełnią się słowa z księgi Daniela 12.9. Wyjdź ludu mój mówi Pan! Matka w Fatimie wzywa do Pokuty, a wy co,Zabawa, stadionowe imprezy, koncerty w kościołach. Stworzyli wam atrapę kościoła i tak to robili przez lata byście tego nie zauważyli . Kto ma rozum niech rozumie . Poczytajcie sobie dobrze drugi list do Tymoteusza rozdział 3 i 4. To dziś macie i jak nie odstąpicie od tego bluźnierstwa to zginiecie razem z nimi z baranami którzy prowadzą owce na rzeź. Czas nadszedł. Są dwie drogi szeroka i wąska, a wybór należy do ciebie bo jaką drogę wybierzesz tam na jej końcu będzie twój dom na wieki. A tu macie wskazówkę na dobrą wąską drogę która prowadzi do życia: www.youtube.com/watch .
KR44 likes this.
Anty_modernista
Bóg zapłać
Elkam and 5 more users like this.
Elkam likes this.
rebeka17 likes this.
Lech42 likes this.
W obronie Tradycji Kościoła likes this.
Anieobecny likes this.
Ogłupianie ludzi to stara sprawdzona metoda zwodzicieli; im głupszy człowiek tym łatwiej go kontrolować i manipulować.
Anty_modernista likes this.
wacula25@wp.pl
Siula DZIĘKI
wacula25@wp.pl
Siula Faktycznie masz rację rzeczywiście piękne kazanie i mądre Ta Homilia bardzo piękna i dla mądrych ludzi. EWANGELIA tak mówi Tak masz być człowieku albo goracy albo zimny,letnich wiernych nam nie trzeba. to takie niezwykłe i piękne kazanie,DZIĘKI Ci
3 more comments from wacula25@wp.pl
wacula25@wp.pl
Siula Moja droga A GDZIE TY tu widzisz protestantyzm w modlitwach ludzi i Zielinskiego ,nie ma ?NAWET gdyby to świadek jechowy był czy islamista-komunista mówił i prosił o modlitwę OJCZE NASZ itd to należy się modlić ZAWSZE .Ponieważ tylko sam duch Boski czyta w duszach każdego człowieka i każdemu da to na co zasłużył i wysłucha innych a drugich nigdy
wacula25@wp.pl
Siula A zgadza się Masz rację i słuszną ale duch Boży pilnuje nas wszystkich, żeby nam było dobrze w wierze KK.PUKI CO trzeba być ostrożnym a Duch Św.działa dalej-jak chce-rozdzielając DARY-TYM-którzy-UWIERZYLI/ nie tym co opowiadają BZDURY - przysłowie- PSY SZCZEKAJĄ-KARAWANA JEDZIE DALEJ"
wacula25@wp.pl
Zieliński regularnie przemierza setki kilometrów, by prowadzić spotkania modlitewne, podczas których "pomaga odzyskać nawet czasem zdrowie wielu chorym".On sam podkreśla, że trzeba przede wszystkim spotkać w swoim życiu Jezusa Chrystusa i wtedy On może poruszać się w życiu każdej osoby.

Jako przykład podał to, w jak potężny sposób Bóg poruszał się w Dziejach Apostolskich itd .Niema-niema-NIC …More
Zieliński regularnie przemierza setki kilometrów, by prowadzić spotkania modlitewne, podczas których "pomaga odzyskać nawet czasem zdrowie wielu chorym".On sam podkreśla, że trzeba przede wszystkim spotkać w swoim życiu Jezusa Chrystusa i wtedy On może poruszać się w życiu każdej osoby.

Jako przykład podał to, w jak potężny sposób Bóg poruszał się w Dziejach Apostolskich itd .Niema-niema-NIC NIEMOŻLIWEGO-DLA TYCH-którzy wciąż ufają TOBIE Panie JEZU .NIGDY nie obraża Boga ani kk. puki co jest dobrze .A wy knujecie jak żydowscy kapłani samo zło i PO-CO??/
molot
@Weronika....S
Tak, celem ich jest wywrócenie całego porządku. Jeśli ktoś widzi w tym czymś Kościół katolicki, to oznacza, że nigdy nie poznał Kościoła katolickiego. Ruchy charyzmatyczne mają jedynie dopomóc dopiąć ostatni guzik.
tekla likes this.
Weronika....S
A może szatanowi chodzi o wyparcie kapłanów z posługi religijnej przez omamionych świeckich typu Marcina Zielińskiego i niszczenie w ten sposób Kościoła Katolickiego?
mistrzo and 5 more users like this.
mistrzo likes this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
Sykomora likes this.
PiotrM likes this.
romek3377 likes this.
m.rekinek likes this.
PiotrM
Prawdy nie da się uciszyć:www.youtube.com/watch
Quas Primas
Marcin Zieliński czuje się wielki!
Jak wielki?
Ano, księża ulegają jego mocy.
www.facebook.com/…/1599417676823484
Pascendis Dominicis Gregis and one more user like this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
m.rekinek likes this.
Quas Primas
Jeszcze nie wysłuchałam, ale bardzo dobrze, że na antenie radia ODPIERACIE zarzuty wobec bardzo trafnego filmu, demaskującego herezje Marcina Zielińskiego.
Dziękuję.
Tutaj można obejrzeć całość, bez żadnych cięć.
Marcin Zieliński - Fałszywy charyzmatyk ZDEMASKOWANY !
borgan and one more user like this.
borgan likes this.
Quas Primas likes this.