Kardinál Sarah: Západ sa stal domovom satanských ideológií proti životu a rodine a kto mlčí je …

Západ sa stal šíriteľom antikresťanských ideológií, proti rodine a životu a kardinál Sarah vyzval veriacich, aby neboli spolupáchateľmi tým, že sa mlčky prispôsobujú a sú ticho. “Aj napriek tomu, že …More
Západ sa stal šíriteľom antikresťanských ideológií, proti rodine a životu a kardinál Sarah vyzval veriacich, aby neboli spolupáchateľmi tým, že sa mlčky prispôsobujú a sú ticho.
“Aj napriek tomu, že pre veľa ľudí sa západ javí ešte ako kresťanský, v skutočnosti je dobré, aby veriaci spozorneli a všímali si, že na západe vzniká protikresťansky zamerané prostredie. Západ sa stáva domovom satanských ideológií založených na lži a klamstve, zameraných na ničenie rodín. Medzinárodné organizácie, ako napríklad OSN, sa podľa kardinála stali zdrojom novej etiky, ktorú pretláčajú na celý svet. Na rozširovanie svojej moci používajú výdobytky techniky a moci. Vo veľa krajinách západu sa stalo už zločinom, ak tieto nové ideológie neprijmete. Toto nazývame prispôsobením sa dobe, toto je konformizmus,” uviedol kardinál Sarah.
Povstaňte proti každému zákonu, ktorý ide proti Božej prirodzenosti a ktorý Vám chcú nanútiť

“Milí mladí kresťania, dovoľte mne starému sa priamo na Vás obrátiť. Povstaňte …More
Ako sa (ne)dostal Prostredník na Lumen?
alianciazanedelu.sk/archiv/3887
zaba likes this.
One more comment from Anton Čulen
pehol likes this.
Caesar
To preto, ze ten zapad ovladli slobodomurári - satanisti, preto tie satanske ideologie proti zivotu a rodine.
Slobodomurárské vytvory: USA, EU, OSN, rozne diabolske organizacie, mimovladky, nadacie, sektory, mediálna mafia, ludske práva, slobody, demokracie, republiky diabolske politicke strany, tzv. volby, prezidenti - vladne karikatury miesto skutocných vladcov, liberalizmus.
zaba and 2 more users like this.
zaba likes this.
OAMDG1 likes this.
apredsasatoci likes this.
Tina 13 and 2 more users like this.
Tina 13 likes this.
Monika G likes this.
KAHLENBERG likes this.
piakatarina likes this.