36:33
m.rekinek
331.2K

Wyborcza.pl po tym wywiadzie dostała szału

Dźwięk nagrany jest niezależnie na leżącym w studio recorderze i nie jest zatrzymany, czyli setka bez wycięć. Recorder PCM-D50 :-) Widać go za ciemnym monitorem. Nie braliśmy dźwięku od radia. Po …More
Dźwięk nagrany jest niezależnie na leżącym w studio recorderze i nie jest zatrzymany, czyli setka bez wycięć. Recorder PCM-D50 :-) Widać go za ciemnym monitorem. Nie braliśmy dźwięku od radia.
Po prostu mamy lepszy dźwięk i nie tylko to, co już widać i słychać.
Polecam do kompletu: youtu.be/rFw3n8KXuOc
youtu.be/WalNPHPWy0g
Wyborcza.pl po tym wywiadzie dostała szału... co piszą :
,,Problem nie w tym, że faszysta dostaje głos w liberalnym radiu, ale w tym, że nie ma w kraju dziennikarza, który potrafiłby go rozjechać.
Szok! Groza! Nie do wiary! Na Radio TOK FM sypią się gromy za emisję rozmowy z Grzegorzem Braunem, kandydatem na prezydenta, którego znakiem rozpoznawczym są żydożercze fobie i najbardziej absurdalne teorie spiskowe od Odry po Bug. Należące do Agory radio stało się łatwym celem na własne życzenie, bo dziennikarze w rozmowie z Braunem polegli: z uprzejmą obojętnością pozwolili mu na wygłaszanie przeraźliwych głupot. Ale nim zaczniemy śpiewać w potępieńczym chórze, …More
mistrzo likes this.
hawaii
wyborcza.pl dostaje szału na samo brzmienia nazwiska Brauna, więc nie dziwota, że dostaje sraczki kiedy ten gość wypowiada się w ich własnym gnieździe.

Martyna1 likes this.
noOne likes this.
kryst