Spojrzcie wyznawcy Pisraela ,komu służą te postacie godne pożałowania,powinny byc wyrzucone na śmietnik historii
pch24.pl
szuirad1
4

Ustawa „anty-447” zdjęta z obrad Sejmu. Powodem brak „wystarczających dokumentów”

Wbrew pierwotnym planom Sejm nie zajmie się w środę projektem ustawy o ochronie własności RP przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.…
Brak dokumentów? Pytam p. Kaczyńskiego czy czekamy na:
- zgodę Netanjahu,
- opinię społeczeństwa Izraela (ma być referendum)?

Panie Kaczyński głosowałem ostatnio 2 razy na PIS, dzisiaj już nie mam wyjścia tj. TYLKO p. Braun czyli Konfederacja. Aż, nie chce się wierzyć, jak nisko można upaść w suwerenności.
Krzysiekk likes this.
ZDRAJCY i SPRZEDAWCZYKI! Sprzedają Polskę obcym za Wasze głosy! Wbijcie sobie to do głowy elektoracie PO-PIS! Piętnować zdradę narodową i sprzedawczykostwo!
Krzysiekk
PIS-PO JAK KATOLIK MOŻE GŁOSOWAĆ NA PiS SKORO KACZOR JASNO POWIEDZIAŁ, ŻE ABORCJI NIE ZAKAŻE.??? KACZOR KLĘCZY PRZED IZRAELEM I CHCE ZADŁUŻYĆ KAŻDĄ POLSKĄ RODZINĘ NA 120 TYŚ ZŁ. PRZED AMERYKAŃCAMI TEŻ KLĘCZY...AMERYKAŃSKI RAKIETY ŚCIĄGNELI DO POLSKI GDZIE POLSKIE WOJSKO NIE MA NIC DO GADANIA I AMERYKAŃCE MOGĄ JE WYSTRZELIĆ NIE PYTAJĄC NAS O ZDANIE..
Krzysiekk
PIS PO JEDNO DNO.. JEDNI I DRUDZY JUŻ POKAZALI.. PO CHCIAŁO NAS UBOGACIĆ KULTUROWO JAWNIE, PIS ZA TO ŚCIĄGA UBOGACENIE PO CICHU.. TYLKO KONFEDERACJA JEST ALTERNATYWĄ ŻEBY PRZERWAĆ TE BŁĘDNE KOŁO !!!
Vittorio,Andreas likes this.