Language
4 2 462
amarillo

Treba takú ženu odpojiť od dýchacích pristrojov ako Alfieho?

"25-ročná žena v kóme sa stala matkou. Lekári z Ústavu zdravotníckeho centra polských matiek v Lodži bojovali o tehotnú ženu a dieťa niekoľko týždňov. Teraz vyriešili tehotenstvo cisárskym rezom a … More
amarillo
Brutálna eutanázia v Poprade: Otec odpojil syna († 24) od prístrojov!www.cas.sk/…/brutalna-eutana…
amarillo
Matka je stale v kome, bojuje o zivot..dieta je uz z nebezpečenstva von. uz ma viac ako tri kila ,prepustene z nemocnice..hoci sa narodilo v 27tyzdni iba 850gramove..
Zachránili ho.vizia ze bude dieťatko v poriadku robi z nej svaticu...alebo z lekara svatca?
Peter(skala)
s principu dieťa má vždy prvenstvo ... preto sv.Giana Molova zomrela, ale dieťa žije dodnes a jej obetave svedectvo ju vynieslo až na 3.stupen nebeskej slávy.

tento princip ak to môžeme tak nazvať vychádza z Evanjelia, pretože aj Boh v Osobe Ježiša sa obetoval za svoje deti (ludí), aby oni mohli žiť.

jednoducha logika, ale nie pre každeho lahko uskutočnitelna, ak neprijmaju k tomu milosť Božiu… More
amarillo
"25-ročná žena v kóme sa stala matkou. Lekári z Ústavu zdravotníckeho centra polskej matky v Lodži bojovali o tehotnú ženu a dieťa niekoľko týždňov. Teraz vyriešili tehotenstvo cisárskym rezom a novonarodené dieťa je už doma "- čítame v" Dziennik Łódzki ".

Žena v októbri sa zúčastnila automobilovej nehody, v dôsledku ktorej utrpela rozsiahle poranenie mozgu a potom sa dostala do farmakologickej … More