04:31
Marki
421.8K

Chudoba

Je čas na změnu...
Iva Podzimková
Čas na "změnu? že bychom je měli snad přijímat do Evropy?
Afrika je kontinent bohatý i na suroviny, ale černoušci jsou leniví.Podívejte se pořádně na to video: bydlí podobně jako naši leniví cikáni.
nuance3 likes this.
bratr
Děkuji Marki.
Jovana likes this.
Marki
Tady je tvůj vklad v bezpečí. Po přečtení tvého příspěvku jsem si vybavil slova z jedné knihy:

„Ten kozel z N. šel se svou paní do svinčíku (kostela), aby tam žrali (šli k sv. přijímání). Měli hlad. Sotva se vrátili domů, dali se do hádky a kleli jako zběsilí. Strašlivé kletby sypaly se jim z úst jako sníh. Smál jsem se samou radostí. Večer byli by se mohli opět vrátiti do svinčíku, neboť stav …More
Tady je tvůj vklad v bezpečí. Po přečtení tvého příspěvku jsem si vybavil slova z jedné knihy:

„Ten kozel z N. šel se svou paní do svinčíku (kostela), aby tam žrali (šli k sv. přijímání). Měli hlad. Sotva se vrátili domů, dali se do hádky a kleli jako zběsilí. Strašlivé kletby sypaly se jim z úst jako sníh. Smál jsem se samou radostí. Večer byli by se mohli opět vrátiti do svinčíku, neboť stav jejich byl horší než ráno. Všechny jejich kletby uložil jsem do své skříňky"

(Satan mluvící z posedlého. Kniha Satan z Illfurtu)
Jovana
tn.nova.cz/…/hrozi-jaderna-v…
Klekněme na kolena a prosme Boha o odvrácení jaderné války. Každá odpálená raketa způsobí utrpení .
Vidíme-li chudobu, na videu které tu vložil Marki, tak se můžeme zamyslet nad slovy těch, kteří nás stále straší různými proroctvími o katastrofách a konci světa. Je to i výzva pro pana Libora - nedomyšlíme. Ti lidé v chudobě to utrpení již žijí. My se můžeme zamyslet…More
tn.nova.cz/…/hrozi-jaderna-v…
Klekněme na kolena a prosme Boha o odvrácení jaderné války. Každá odpálená raketa způsobí utrpení .
Vidíme-li chudobu, na videu které tu vložil Marki, tak se můžeme zamyslet nad slovy těch, kteří nás stále straší různými proroctvími o katastrofách a konci světa. Je to i výzva pro pana Libora - nedomyšlíme. Ti lidé v chudobě to utrpení již žijí. My se můžeme zamyslet, jestli to je vinou i toho, že křesťané jsou rozdělení a nešíří evangelium v pravdě tak, jak by měli, a proto má zlo velkou sílu.

Odpusť nám Pane Ježíši a dej nám sílu, abychom nejednotu ve tvé církvi, kterou jsi ustanovil vnímali vždy jako bolest a hřích.
Odpusť nám Pane Ježíše každé pohoršení, které jsme dávali jako křesťané lidem, kteří tě neznají.
Věčný Otče, pro utrpení Tvého Syna a našeho Pána Ježíše Krista, smiluj se nad námi a nad celým světem.
Pane Ježíši Kriste, prosím Tě zvlášť za kněze, řeholníky a řeholnice a všechny duchovní, kteří nesou lidem evangelium, aby byli ve tvé pravdě. Prosím Tě také za svatého otce - papeže Františka.
Pane Ježíši prosím Tě odvrať od nás jadernou válku. Amen
Bože, náš Otče, smiluj se nad námi. Amen