antonio 64_64 likes this.
hawaii
gloriaDei, a to przepraszam.
gloriaDei
Przepraszam ale mnie nie zrozumiano jak troszczę się o następców tronu aby linia rodowa nie wygasła ...
hawaii
A ja wierzę, że to Bóg mówi do Polaków. Tak samo wierzę w Orędzia na czasy ostateczne, które właśnie nadeszły nagłaśniane przez ks. Natanka. Po prostu - uwierzyłem, a jak wiadomo wiara jest Łaską, czyli tym niedowiarkom dla których mowa Boga jest sekciarskim przesądem - nie pozostaje nic innego, jak żarliwie modlić się o Boże Łaski. Godless Życzę Ci takiej Łaski Bożej.
hawaii
Najwyraźniej kolega gloriaDei nie czytał orędzi do Adama Człowieka uznane przez władze kościelne. Tam stoi jak byk, że Bóg wybrał już Polsce króla; to osoba młoda i wcale nie w skowronkach z tego powodu, że została wybrana. Polecam tę lekturę.
Naleczxxx
Ja bym na twoim miejscu gloriadei się tak nie naigrywał z drugiego człowieka kimkolwiek on jest czy uważa ,że będzie! Noego wyśmiewano a przyszedł czas ,iż nikt nie ocalał z tych prześmiewców. Z drugiej beczki USA zapracowało niestety na swój nieunikniony zdaje się upadek. Polska tak czuję jest jak ten orzeł wydobyty z błota ostatnio w Szczecinku. Oczyszcza się i pięknieje ,rośnie w siłę silna …More
Ja bym na twoim miejscu gloriadei się tak nie naigrywał z drugiego człowieka kimkolwiek on jest czy uważa ,że będzie! Noego wyśmiewano a przyszedł czas ,iż nikt nie ocalał z tych prześmiewców. Z drugiej beczki USA zapracowało niestety na swój nieunikniony zdaje się upadek. Polska tak czuję jest jak ten orzeł wydobyty z błota ostatnio w Szczecinku. Oczyszcza się i pięknieje ,rośnie w siłę silna Bogiem i wiarą w Niego.
hawaii likes this.
KochamZycie and one more user like this.
KochamZycie likes this.
Jantran likes this.
gloriaDei
Witamy Regenta czy już zrobiłeś następców tronu ?