Papeži i Západu jsou křesťané zcela lhostejní. Místo toho "nábožensky" blouzní o klimatické změně. …

Giulio meotti upozorňuje na nepředstavitelné utrpení křesťanů v různých částech světa a ostudné mlčení nejen médií, ale také Vatikánu a současné církevní hierarchie, která se místo toho zabývá …
Amazonské pralesy ,aj ostatné bohatstvá zeme drancujú nadnárodného Rotschildovské a Rockefelerovské spoločnosti,ale zodpovednosť a vina sa vždy podsúvajú plebsu,ktorý sa tejto vláde korporátneho fašizmu nemôže vzoprieť.
Mates5485 likes this.
Zedad
O křesťanech se mluví jenom v souvislosti se zneužíváním a mluví se o tom, jak jsou křesťané špatní, jak je cestou pro svět například ZEN a vlastně klanění se cizím božstvům. Křesťan přece musí vnímat původní pohanskou kulturu země a musí ji přijmout do křesťanství. Budeme se v kostele klanět živému Bohu s holými zadky a budeme skákat jako opičáci!
piakatarina likes this.
zaba
Dík, moc důležitý článek.
BernadettaJaMalinka likes this.
acer
jak by mohl papež počítat s nějakými křesťany? všichni křesťané jsou podělaní a zbabělí - jdou jako králíci do klece a skončí v mohamedánském otroctví. Copak vezme nějaký křesťan do ruky zbraň a postaví se proti muslimům jako Richard Lví srdce?
S týmito zverstvámi súhlasí bergogilo, Peter(skala), frantisek69, Paxus...
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
zaba likes this.
Joske
S křesťanstvím se v novém světovém pořádku nepočítá. Současný papež se nijak neskrývá s tím, že pracuje na předání katolíků do náruče jedné světové církve. Prioritou papeže Františka je imigrace, křížení ras, likvidace rodin. Jen bastardi budou v novém světovém pořádku plnoprávnými občany. Bastardi povedou revoluci zítřka.
piakatarina and 5 more users like this.
piakatarina likes this.
Ladislav Bajza likes this.
zaba likes this.
apredsasatoci likes this.
Monika G likes this.
Mates5485 likes this.