PRIDE vs. Pochod za rodinu

Dúhový PRIDE Bratislava 2019 vyzve už tento týždeň slovenských politikov, aby údajne prestali zneužívať tému práv LGBT ľudí v predvolebných kampaniach a má pre politikov odkaz, aby robili niečo pre …
Milí priatelia,
tak sa na Vás teším! 20. júla 2019 o 14:30 hod sa stretneme v Bratislave už na ôsmom pochode Hrdí na rodinu. Teraz je ten správny čas pozvať SMSkami svojich priateľov na pochod.
Už sedem ročníkov Pochodu Hrdí na rodinu ukázalo, že našim spôsobom nie je protest či nenávisť. V deň gay pridu chceme byť svedkami, lebo pravda, že všetky deti potrebujú otca a mamu je stále príťažlivá. …More
Milí priatelia,
tak sa na Vás teším! 20. júla 2019 o 14:30 hod sa stretneme v Bratislave už na ôsmom pochode Hrdí na rodinu. Teraz je ten správny čas pozvať SMSkami svojich priateľov na pochod.
Už sedem ročníkov Pochodu Hrdí na rodinu ukázalo, že našim spôsobom nie je protest či nenávisť. V deň gay pridu chceme byť svedkami, lebo pravda, že všetky deti potrebujú otca a mamu je stále príťažlivá. Si otcom rodiny? Si nenahraditeľný pre svoje deti. Si mama? Nie je tu nikto na svete, kto by ťa mohol tvojej dcére či synovi nahradiť. Každý si zaslúži láskavú odpoveď.
Pochod začne na Rudnayovom námestí pred katedrálou sv. Martina, kde bude hudobný program a pre deti balóniky. Nemáme žiadne transparenty, ale prídeme v červených tričkách. Kto by túžil po červenom tričku s nápisom bude si ho môcť zabezpečiť asi pol hodinku pred zhromaždením. Je ich iba 600 takže, kto skôr príde, ten skôr melie. Začneme pochod krátkym okruhom s deťmi po pešej zóne v Starom meste a potom sa vrátime ku katedrále.
Viete nám pomôcť pri tvorbe programu s deťmi, ste muzikanti alebo máte bubny? Toto by nám fakt pomohlo. Prihláste sa tu ako dobrovoľníci: hrdinarodinu.sk
Ešte raz, teším sa na stretnutie s Vami.
S úctou
Anton Chromík,
predseda Aliancie za rodinu
PS: !!! Špeciálne pozvanie pre tých účastníkov pochodu, ktorí sú katolíkmi: Otec biskup Haľko bude 20.7.2019 o 13:00 hod. v katedrále sv. Martina slúžiť sv. omšu pre rodiny. Pozýva Vás.