publiszer.pl

PO chciało to ukryć za wszelką cenę! Oto LISTA ofiar rządów Tuska. Wiedzieli za wiele i musieli …

Każdy patriota podaje dalej
ELOHIM.
Tylko Samoobrona
wacula
PRZEKRĘTY-PIS .Marek Kuchciński nadal mieszka w luksusowej willi w Warszawie. Płaci Kancelaria Prezydenta .Chociaż nie jest już marszałkiem Sejmu, Marek Kuchciński nadal korzysta z przywileju darmowego mieszkania w prezydenckim apartamencie taki stan rzeczy może potrwać nawet lata. Ziobro -Jedną z pierwszych obietnic, jakie podjąłem obejmując urząd Prokuratora Generalnego było zatrzymania …More
PRZEKRĘTY-PIS .Marek Kuchciński nadal mieszka w luksusowej willi w Warszawie. Płaci Kancelaria Prezydenta .Chociaż nie jest już marszałkiem Sejmu, Marek Kuchciński nadal korzysta z przywileju darmowego mieszkania w prezydenckim apartamencie taki stan rzeczy może potrwać nawet lata. Ziobro -Jedną z pierwszych obietnic, jakie podjąłem obejmując urząd Prokuratora Generalnego było zatrzymania przestępczego procederu związanego z wyłudzeniami, oszustwami Lasy Państwowe budują drogi. Wydadzą rekordową kwotę Lasy Państwowe wydadzą 80 mln zł na budowę dróg. To rekord. Jedna z największych inwestycji powstanie w gminie Tuczno, gdzie swoją daczę ma były minister środowiska Jan Szyszko.
Projekty w Tucznie są warte 2,5 i 2,8 mln zł . Szyszko ma tam swoją słynną własną stodołę która w istocie jest, jak ujawnił swego czasu , bogato urządzonym domem. Ale właśnie jako mało wartościową stodołę Szyszko przez lata wpisywał ją do oświadczenia majątkowego.
Równie duży projekt, bo wart 2,8 mln zł, będzie realizowany w gminie Człopa, raptem 12 km od Tuczna. Wychodzi więc na to, że trzy z ośmiu największych inwestycji realizowanych przez Lasy Państwowe będą realizowane blisko posiadłości Szyszki.
Właściciele domów boją się Lasów Państwowych
piotr2019 likes this.
Warto również stworzyć listę ofiar PISu i poprzedników PO bo w zasadzie ich wszystkich można wrzucić do jednego worka. Całe stracone przez Polskę 30 lat po tzw. "komunie".
Weronika....S likes this.
Widocznie golonka mu zaszkodziła. A Ty zaraz dopatrujesz się drugiego dna 😉
Radek33
O ile pamiętam z książki "W mocy bezprawia"jedna z ofiar-Leszek Tobiasz,który w aferze marszałkowej mógł wnieść zeznanie potwierdzające prawdomówność W.Sumlińskiego ,został znaleziony martwy niedaleko wesela,na którym się bawił,zdrowy chłop w sile wielu umiera z przyczyn " naturalnych" w dziwnych okolicznościach
piotr2019 likes this.
Radek33 likes this.