Slobodomurári a homosexuáli pomáhajú manželke zabiť jej bezmocného manžela

Francúzsko je otrasené prípadom Vincenta Lamberta, 42-ročného, ktorý bol po nehode v roku 2008 v polo-komatickom bezvedomí. Jeho katolícki rodičia sa ho snažia udržať nažive, ale jeho manželka Rachel…
Zedad
= To je přece jasné už dávno a nejen to....
---------------------------------------------
Zedad
před 5 minutami
Segal
Barbarin
?
Opět vidím, že někdo vkládá nekompletní komentáře, takže napravuji níže. Když vidím co napsal Barbarin a jak to vyložil, pak už naprosto nepochybuji o jisté věci na jeho straně, ale ponechám bez komentáře :) Jen sarkasticky dodám - blahopřeji Libore Halíku.... A přeji hodně zdraví!
------------------------------------------------------------------------------------
Kallistratos
pred 1 hodinou
More
Opět vidím, že někdo vkládá nekompletní komentáře, takže napravuji níže. Když vidím co napsal Barbarin a jak to vyložil, pak už naprosto nepochybuji o jisté věci na jeho straně, ale ponechám bez komentáře :) Jen sarkasticky dodám - blahopřeji Libore Halíku.... A přeji hodně zdraví!
------------------------------------------------------------------------------------
Kallistratos
pred 1 hodinou
Když se dva lidé znají Peter, třeba v manželství, nemusí si spoustu věcí objasňovat, protože ví... Naopak obvinění ze špatných úmyslů ukazuje nezájem a neznalost toho druhého... To co tady předvedl Libor Halík ukazuje hloubku jeho ubohosti s kterou přistupuje ke světu a lidem, hloubku jeho opovážlivého sudičství a následně zvrhlé amorálnosti. A NIC, naprosto NIC mu nedává právo mne tepat tímto ubohým způsobem. NIC, natož Bůh. Přiznám se, že jsem to nečekal s čím přijde a s jakou zlovolností a lží. Tací lidé byli před mnoha sty lety odpornými fanatiky nejhrubšího kalibru. Bezectní, zaslepení, zranění a mstiví. Ďábel rád osedlává jizvy a zlozvyky lidí a také rád tančí na chorobách duše. Klasická ukázka - právě v tomto vlákně, pokud ho někdo nesmázne nebo nepromázne.

Do jisté míry mne znáš, takže víš, že bych ničeho takového nebyl schopen a v poměrně rozsáhlejším komentáři jsem výše rozvedl fakta. Chápu, že je tu na webu pár trollů a pár darebáků co se rádi strefí na komoru. Pár lidem nemusím jít pod nos čistě z principu, protože si myslí, že se povyšuji, hraji si na kde co atd. Jejich volba ale své pohnutky si musí přehodnotit po svém.

Já jsem tady, abych obhájil Krista, abych vyznal svou víru v Krista a víru v Církev a podpořil zdravý dialog a ne hádky a navážení se do Církve jak je tady zvykem. A také mám rád logiku a poznávání věcí kolem, rád diskutuji, rád poznávám víru v každodennosti... Miluji přírodu a spoustu věcí kolem a nejvíc Krista, který nám umožnil navzdory bolestem a radostem žít na tomto světě a umožňuje nám doufat ve Věčnost.... Stačí to takto? Nepotřebuji tady dělat duševní stryptýz, že? :)) A ještě jedna věc, jsem rád, že mám rodinu a že všechny mé děti se naučili znát Boha a mít k Němu vztah, jsem rád že tomu tak je a nepotřebuji dělat křeče, hojit si své jizvy, někoho poučovat ba ani machrovat.... Prostě svěřit vše Bohu stojí za to, neustále jsem překvapován.... Ne, není to o tom, že všechno vychází, ale že všechno se učí člověk přijímat z Božích rukou... A pak to skutečně vychází :)) A to je vše.
)
Zedad
Kallistratos
No tak aby bylo jasno - Segal mne nezajímá, pokud se točí kolem mužského pohlavního údu, to na katolický web nepatří, no a ty tu napiš něco krátkého a jasného.
Zedade, skončil jsem s Tebou komunikaci, podobně jako s Vilémem ... Dopřej mi ten luxus a neotravuj mne hloupostmi a stylizovanými a velmi často nesrozumitelnými otázkami. Trol si někoho jiného. Děkuji Ti za pochopení.
Segal
To je neuvěřitelné, jak zlý umí být Kastrátos a jaké pitomosti píše. Že prý žije s otcem Halíkem v manželství. Kastrátos to nemá v hlavě v pořádku. Nejdříve dotírá a zraňuje tam, kde si myslí, že to bude nejvíce bolet a pak vřeští jako trefená svině, když chytí jednu za ucho.
Nech otce Halíka na pokoji, hitlerovskỷ kapoune! 👿👹👺💀☠👻👽
Zedad
Kallistratos
jde o tvůj komentář k tomuto videu. Nebudu to hledat. Prostě se zamyslí, než něco napíšeš. Jako zdravý názor mi připadá komentář Libora Halíka a ne tvůj.
Milý Zedade, právě jsi skončil a dokázal jsi, žes obyčejný troll a podvodník. Segala komentovat ani nebudu, to je psychouš a Viléma co zde prolézá v převleku a baví se také ne. Parta amorálních cvoků.
@Zedad Podívej Zedade, reaguji na to cos uvedl níže - chápu, že tě nezneklidňuje co si troufale dovoluje Libor Halík, ale minulý komentář jsem psal z mobilního telefonu a poměrně narychlo, protože mi tarif usekl i ten zbytek digitálních dat co jsem měl a nyní jedu přes wifi. Nevím o čem prosím mluvíš a nebo nevím, že bych ti na něco odpovídal. Chybí mi návaznost, osvětli oč ti jde. Děkuji.

More
@Zedad Podívej Zedade, reaguji na to cos uvedl níže - chápu, že tě nezneklidňuje co si troufale dovoluje Libor Halík, ale minulý komentář jsem psal z mobilního telefonu a poměrně narychlo, protože mi tarif usekl i ten zbytek digitálních dat co jsem měl a nyní jedu přes wifi. Nevím o čem prosím mluvíš a nebo nevím, že bych ti na něco odpovídal. Chybí mi návaznost, osvětli oč ti jde. Děkuji.

A nyní už k věci - Domnívám se, že naprosto destruktivní lidská neurvalost co se projevila v tomto vlákně a vyprodukovaná od Libora Halíka jen poodhaluje oponu jeho problémů kvůli kterým byl odvelen z pravoslavné církve. Doufám, že nezmizí všechny jeho komentáře.... To není ode mne prosím urážka, pomluva, ale holý fakt. Nikdy, opakuji nikdy jsem se nedopustil sprostého lhaní vůči lidem zde a nebo nemravných pomluv, ale většinou jsem jen konstatoval skutečnosti, které jsou buď ověřitelné a nebo komunikačně zjevné. To co ovšem předvádí bývalý pravoslavný kněz Libor Halík níže je mimo všechnu soudnost a ta sprostá a nepravdivá obvinění jsou mimo zdravý rozum...

Zřejmě nabyl přesvědčení, že může bez rozmyslu a bez postihu jiné tepat hlava nehlava. Pro jeho záměr se mu může hodit cokoli a dokonce jakákoli amorálnost a sprostota a nebo a to je mé laické podezření, i jiné registrace.. Ano, myslím, že vidět co píše bývalý pravoslavný kněz je i poučné jako varování. Jsem přesvědčen, že samotná Církev má právo provést očistu a vyhodnotit a rozsoudit, zda ten či onen člověk může vykonávat službu a nebo nikoli. I v katolické církvi existuje výrok interdiecézního soudu: trest suspenze a zákaz všech kněžských úkonů, žádné opravné prostředky nepřípustné.

Byla to poslední kapka Libore co jsi předvedl a přesvědčil jsi mne, byť pomalu, ale jistě o tom, že jsi člověk, kterému se překroutil charakter a který zřejmě totálně vyhořel či se zbláznil a teprve nyní si velmi uvědomuji, jak moudré je rozsoudit i v rámci církve různá obdarování i prohřešky. A ti, kteří ignorují představené, shazují na ně vinu, nekomunikují, nepřebírají dopisy a nebo se vyvlékají ze zodpovědnosti mají právo být postavení _mimo službu".

Současně apeluji na přítomné registrace, aby si zapamatovali toto diskuzní vlákno dokud nebude promazáno nějakým aktivistou, věnovaly pozornost doposud uchovaným komentářům se zachovanými komentáři Libora a udělali si samy obrázek... Za mne mohu říci jen tolik, že NIKDY jsem nemluvil o schvalování euthanasie, NIKDY jsem nesměřoval k tomu, abych nerespektoval život v jakékoli podobě, NIKDY jsem neschvaloval potraty, NIKDY jsem neměl ženu mimo své zákonité manželky, kterou mám doposud a jsme šťastni ;) NIKDY bych nepřál zlo lidem a zlovolně jim podsouval špatnost NIKDY bych nenapsal tak odporná slova jako Libor Halík níže NIKDY bych nepsal takové slovní sračky jako bývalý pravoslavný kněz Libor Halík - mimochodem jsem ryzí HETEROSEXUÁL a normální chlap co má rodinu a milovanou věřící ženu....

A ještě na závěr - OMLUVU libore nečekám, protože vím, že jsi zjevně nemocný člověk, který nemůže plně odpovídat za své jednání. Tak se mi to jeví. Současně vím, že tvé chování vykazuje chronickou povahu a jen tě varuji, že se sám doslova zabíjíš za živa... Nejsem si jist, jak se manifestuje schizofrenie, ale velmi si přeji, abys neměl s Barbarinem, PetrouB a nebo dalšími registracemi nic společného.... A ještě poslední věc - pečovatelku F. Stajnera obdivuji a srdce mám, Stejně tak obdivuji plno dalších o kterých vím... Má dcera je jednou z nich... Jsi Libore sprostý žvanil, ale nač bych ti to vracel, ty už se trestáš sám... Jak už jsem napsal, toto byla poslední kapka, doufal jsem, že přece jen v tobě je ještě kousek zdravého ducha, ale nyní jsi mne přesvědčil o hloubce své psychické nevyváženosti a finito.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Libor Halik
před 1 hodinou
Video ukazuje Vincenta Lamberta jíst s lžící, ale hitlerovec Kallistratos, služebník satana by ho odpráskl. A navíc by si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům ten kněz krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Ukřižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos

Libor Halik
včera
Jste grázl Kallistratos. Tak Vy byste si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Křižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos

Libor Halik
před 10 hodinami
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine! Za to, že si přejete eutanázií zavraždit kněze Filipa Stajnera. Vy a Vaše skupina bisexuálů a homosexuálů byste jen vraždili nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze!

Libor Halik
včera
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine!
Vy bisexuál a homosexuál byste jen vraždil nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze! Já vím, co je péče o nemocného člověka, neboť dřív než jsem se stal knězem jsem pracoval v nemocnicích jako pečovatel. A ještě dřív, za komunistů jsem na vojně kvůli své křesťanské víře několik měsíců každodenně celodenně a celonočně musel čistit záchody. Bůh mi ke všemu dodával sílu. Jistě ji dodává i pečovatelce o P. Filipa Stajnera. Ona to dělá dobrovolně a z křesťanské lásky, kterou Vy nejste schopen VŮBEC pochopit! Na to Vy nemáte srdce,
Pro @Kallistratos
Zedad
Kallistratos
všichni (asi) píšeme z mobilu přes data a nebo přes Wi-fi. No, vyjadřoval ses sáhodlouze k odpojení nemocného od přístrojů.
Nemohu s tebou souhlasit, možná si načti, co k tomu říká medicína, etika atp. Nastuduj si život a co k tomu říká Hospodin.
No a co se týká Libora Halíka, no tak dej mu pokoj.
Mates5485 likes this.
@Zedad
Četl jsi komentář výše? NIC a nikde o odpojení od přístrojů jsem NEUVÁDĚL. Pokud to budeš i nadále tvrdit, budu tě považovat za velmi darebného trolla, který nechce znát pravdu a jen papouškuje a nečte. O něco níže jsem psal Peterovi, dohledej si co jsem mu napsal. Byl slušný, zasloužil si vysvětlení....
Zedad
Kallistratos
něco mi tu v komentáři odpovídáš, ale nevím proč. Nebyla o tom řeč. Nebo byla?
Libore, jsi směšný a nemocný. Má sexualita je naprosto v pořádku a miluji Krista i Církev. V nepořádku je jak vidím tvá hlava.To je celé.(a jen si kladu otázku zda nemáš něco společného s tzv. Barbarinem nebo PetrouB ... Opravdu snůška takových hloupostí a bludū se jen tak nevidí, ale pokud jsi schopen ještě vnímat pak uvidíš svůj hřích jednoho dne ...)
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine! Za to, že si přejete eutanázií zavraždit kněze Filipa Stajnera. Vy a Vaše skupina bisexuálů a homosexuálů byste jen vraždili nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze!
Segal and one more user like this.
Segal likes this.
Barbarin likes this.
Znovu a opakovaně urážíš Libore bez zjevné sebekritiky. Podívej se na průběh vlákna a co jsi stvořil bez jakéhokoli důkazu. A svá traumata z vojny si zde opravdu jako důkaz svého oprávnění jiné tepat nevylévej. Každý má své zkušenosti, ale tyto jizvy nemají být parazitem mezilidské komunikace a nebo argumentem či dokonce oprávněním jiné tepat. Nezajímá mne, že něco víš jako pečovatel, ale zajímá…More
Znovu a opakovaně urážíš Libore bez zjevné sebekritiky. Podívej se na průběh vlákna a co jsi stvořil bez jakéhokoli důkazu. A svá traumata z vojny si zde opravdu jako důkaz svého oprávnění jiné tepat nevylévej. Každý má své zkušenosti, ale tyto jizvy nemají být parazitem mezilidské komunikace a nebo argumentem či dokonce oprávněním jiné tepat. Nezajímá mne, že něco víš jako pečovatel, ale zajímá mne to, abys nelhal. Až uvidím, že přestáváš sprostě urážet jiné, pak uvidím, že Ježíš skutečně něco s tvým srdcem dělá. Tvé předjímání o druhých, nedůvěra a doslova paranoické vidění světa i bližních je neuvěřitelné a hluboce jsi mne zklamal už dříve a nyní jsi to pouze korunoval. Nech se opravdu vyšetřit a pokud v tom není problém, tak vysaď a dopřej si nějaký psychický odpočinek. Mám dojem, žes vyhořel jako věchet slámy a dopouštíš se umanuté nestoudností bez známky jakékoli reflexe. Nebudu tady pronášet to obligátní - budu se za tebe modlit a jiné... Řeknu jen tolik - urazil jsi a očernil člověka, který se ničeho o čem mluvíš nedopouští. Urazil jsi a očernil člověka a lhal jsi o něm. Urazil jsi a očernil jsi člověka jen zřejmě z pouhé skryté sobecké pýchy a řevnivosti. Přemýšlej o svých chybách až půjdeš na kolena. To co píšu je PRAVDA Libore a toto se prostě nedělá.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Libor Halik
před 41 minutami
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine!
Vy bisexuál a homosexuál byste jen vraždil nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze! Já vím, co je péče o nemocného člověka, neboť dřív než jsem se stal knězem jsem pracoval v nemocnicích jako pečovatel. A ještě dřív, za komunistů jsem na vojně kvůli své křesťanské víře několik měsíců každodenně celodenně a celonočně musel čistit záchody. Bůh mi ke všemu dodával sílu. Jistě ji dodává i pečovatelce o P. Filipa Stajnera. Ona to dělá dobrovolně a z křesťanské lásky, kterou Vy nejste schopen VŮBEC pochopit! Na to Vy nemáte srdce,
Pro @Kallistratos
Peter(skala) likes this.
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine!
Vy bisexuál a homosexuál byste jen vraždil nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze! Já vím, co je péče o nemocného člověka, neboť dřív než jsem se stal knězem jsem pracoval v nemocnicích jako pečovatel. A ještě dřív, za komunistů jsem na vojně kvůli své křesťanské víře několik měsíců každodenně celodenně a …More
Hitlerovče Kallistratosi! Trest Boží Tě za Tvou lásku k vraždění kněží nemine!
Vy bisexuál a homosexuál byste jen vraždil nemocné jako Hitler a nejraději ze všeho kněze! Já vím, co je péče o nemocného člověka, neboť dřív než jsem se stal knězem jsem pracoval v nemocnicích jako pečovatel. A ještě dřív, za komunistů jsem na vojně kvůli své křesťanské víře několik měsíců každodenně celodenně a celonočně musel čistit záchody. Bůh mi ke všemu dodával sílu. Jistě ji dodává i pečovatelce o P. Filipa Stajnera. Ona to dělá dobrovolně a z křesťanské lásky, kterou Vy nejste schopen VŮBEC pochopit! Na to Vy nemáte srdce,
Pro @Kallistratos
Segal and 2 more users like this.
Segal likes this.
Barbarin likes this.
Joy152 likes this.
Mates5485
Libor Halik
Ja už sa nevyjadrujem k nemu je to len človek ktorý provokuje a klame vo všetkom. Ja som mu dal blokace. Nech si žije vo svojom blude,zlú a hriechu. Netreba si všímať to sú ľudia ako Kallistratos/hoki/Mireček a ďalšie nicki,ktoré vystriedal čo len vyvolávajú rozbroje a hádky,temnotu. Roky,rokúce tu už pod mnohými nickami len zle veci šíri,klame atď. Je to skrytý multinick. On neverí …More
Libor Halik
Ja už sa nevyjadrujem k nemu je to len človek ktorý provokuje a klame vo všetkom. Ja som mu dal blokace. Nech si žije vo svojom blude,zlú a hriechu. Netreba si všímať to sú ľudia ako Kallistratos/hoki/Mireček a ďalšie nicki,ktoré vystriedal čo len vyvolávajú rozbroje a hádky,temnotu. Roky,rokúce tu už pod mnohými nickami len zle veci šíri,klame atď. Je to skrytý multinick. On neverí na žiadne proroctva a tie veci čo prichádzajú. On potom bude prekvapení,keď bude pozde. On je slepí,hluchí človek bez lásky,dobrá,pravdy a svetla. Ku ruženci sa tiež zle vyjadril nedávno.
Barbarin likes this.
Libore, jsem potěšen že jsi P. Stajnera navštívil... Já dobře vím, jak umí komunikovat a dobře vím a vidím, jak hnusně urážíš, lžeš a lidem podsouváš nečestné úmysly. Je to tvá špína, seber si ji a běž... Dělej z toho pokání, že si otvíráš nevymáchaná ústa a považuješ to dokonce za jakousi ctnost. Znovu opakuji svůj komentář - níže, snad ti to časem doklapne o co šlo.... A jen dodám - nejde o …More
Libore, jsem potěšen že jsi P. Stajnera navštívil... Já dobře vím, jak umí komunikovat a dobře vím a vidím, jak hnusně urážíš, lžeš a lidem podsouváš nečestné úmysly. Je to tvá špína, seber si ji a běž... Dělej z toho pokání, že si otvíráš nevymáchaná ústa a považuješ to dokonce za jakousi ctnost. Znovu opakuji svůj komentář - níže, snad ti to časem doklapne o co šlo.... A jen dodám - nejde o to jen chytračit a komunikovat otče Libore, ale také se sehnout k nočníku, postarat se o exkrementy, vyčistit prádlo, vymýt zapocené deky a to je život, kde jakákoli slova jsou zbytečná.... Proto jsem takovým lidem co hned v úvodu vlákna řečnili o antikristu a Vatikánu popřál jediné..... Aby se NIKDY nevyskytli .... (viz. níže)
-------------------------------------------------
Libore Halíku, začínáš mi přípomínat Barbarina :) I v té ne/schopnosti chápat řečené, podsouvat lidem špatné úmysly a přisuzovat jim zcela lživě něco o čem vůbec nehovořili. Teď už se vůbec nedivím, že nejsi už v pravoslavné církvi. S takovým uvažováním a komentáři patříš skutečně na psychiatrii. Já se na tebe nezlobím za urážky mé osoby, to je nepodstatné, ale za pitomost s jakou vždy šermuješ kolem sebe. Vůbec jsem nepsal nic o vraždění a spol. Naopak jsem takovým teoretickým trumpetům přál jediné a znovu se opakuji: Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Co tím asi chci říci, že? Prostě že existují dobří, nenápadní a citově tak zralí a zodpovědní lidé co to umí zvládnout - kecálkové a trumpetové nikoli.

A proč? Protože tyto situace znám a také lidi a do jisté míry se i v tomto prostředí pohybuji. Cítím mnoho úcty k těmto lidem a museli mnoho bojů vybojovat, jak ti co se starají, tak i ti co leží... Jsi Libore takový nešťastný chlap co žel jen žvaní. Kdybys měl rodit jako ženy, starat se o děti, vychovávat je a být dobrým člověkem to by byla fuška, viď? Kdyby ses měl starat o Filipa Stajnera a vystřídat ženu, která o něj pečuje, to by bylo těžké viď? Byl jsi tam u něj vůbec někdy? Tvé soudy jsou přízemní a ukazují i tvůj psychický stav. Odpuštím ti zlé věci co jsi napsal, protože často nevíš co říkáš a neuvědomuješ si dosah svých slov, která v konečném důsledku poškozují žel jen tebe. Zlo se vždy vrací a destruuje původce. Přeji pěkný podvečer a pokud je to v tvých silách - polepši se a nebo opravdu vyhledej odbornou pomoc.

Na vědomí: @Přítel, @zaba, @Barbarin, @Vilém , @Vévoda @Stylita @Zedad
--------------------------------------------------------------------------------------
Libor Halik
před 1 hodinou
Video ukazuje Vincenta Lamberta jíst s lžící, ale hitlerovec Kallistratos, služebník satana by ho odpráskl. A navíc by si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům ten kněz krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Ukřižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos
Jste Kallistratosi Hitlerovec eutanázista, který by rád zlikvidoval kněze P. Filipa M. Stajnera, kterého osobně docela dobře znám. Kterého jsem mnohokrát navštívil a mnohokrát s ním komunikoval skrze tlumočnici pečovatelku, neboť on umí komunikovat očima předem dohodnutým způsobem. Dá se to i naučit a zvyknout si na komunikaci i bez pečovatelky. Pro @Kallistratos @Barbarin @Mates5485 @tempo…More
Jste Kallistratosi Hitlerovec eutanázista, který by rád zlikvidoval kněze P. Filipa M. Stajnera, kterého osobně docela dobře znám. Kterého jsem mnohokrát navštívil a mnohokrát s ním komunikoval skrze tlumočnici pečovatelku, neboť on umí komunikovat očima předem dohodnutým způsobem. Dá se to i naučit a zvyknout si na komunikaci i bez pečovatelky. Pro @Kallistratos @Barbarin @Mates5485 @tempora @Tomislav @Rapture
Segal and 2 more users like this.
Segal likes this.
Barbarin likes this.
Mates5485 likes this.
Libore Halíku, začínáš mi přípomínat Barbarina :) I v té ne/schopnosti chápat řečené, podsouvat lidem špatné úmysly a přisuzovat jim zcela lživě něco o čem vůbec nehovořili. Teď už se vůbec nedivím, že nejsi už v pravoslavné církvi. S takovým uvažováním a komentáři patříš skutečně na psychiatrii. Já se na tebe nezlobím za urážky mé osoby, to je nepodstatné, ale za pitomost s jakou vždy šermuješ …More
Libore Halíku, začínáš mi přípomínat Barbarina :) I v té ne/schopnosti chápat řečené, podsouvat lidem špatné úmysly a přisuzovat jim zcela lživě něco o čem vůbec nehovořili. Teď už se vůbec nedivím, že nejsi už v pravoslavné církvi. S takovým uvažováním a komentáři patříš skutečně na psychiatrii. Já se na tebe nezlobím za urážky mé osoby, to je nepodstatné, ale za pitomost s jakou vždy šermuješ kolem sebe. Vůbec jsem nepsal nic o vraždění a spol. Naopak jsem takovým teoretickým trumpetům přál jediné a znovu se opakuji: Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Co tím asi chci říci, že? Prostě že existují dobří, nenápadní a citově tak zralí a zodpovědní lidé co to umí zvládnout - kecálkové a trumpetové nikoli.

A proč? Protože tyto situace znám a také lidi a do jisté míry se i v tomto prostředí pohybuji. Cítím mnoho úcty k těmto lidem a museli mnoho bojů vybojovat, jak ti co se starají, tak i ti co leží... Jsi Libore takový nešťastný chlap co žel jen žvaní. Kdybys měl rodit jako ženy, starat se o děti, vychovávat je a být dobrým člověkem to by byla fuška, viď? Kdyby ses měl starat o Filipa Stajnera a vystřídat ženu, která o něj pečuje, to by bylo těžké viď? Byl jsi tam u něj vůbec někdy? Tvé soudy jsou přízemní a ukazují i tvůj psychický stav. Odpuštím ti zlé věci co jsi napsal, protože často nevíš co říkáš a neuvědomuješ si dosah svých slov, která v konečném důsledku poškozují žel jen tebe. Zlo se vždy vrací a destruuje původce. Přeji pěkný podvečer a pokud je to v tvých silách - polepši se a nebo opravdu vyhledej odbornou pomoc.

Na vědomí: @Přítel, @zaba, @Barbarin, @Vilém , @Vévoda @Stylita @Zedad
--------------------------------------------------------------------------------------
Libor Halik
před 1 hodinou
Video ukazuje Vincenta Lamberta jíst s lžící, ale hitlerovec Kallistratos, služebník satana by ho odpráskl. A navíc by si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům ten kněz krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Ukřižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos
Zedad
@Kallistratos běda všem, kdo mlčí ke zlu
Běda francouzským lékařům a hlavně soudcům, běda soudcům soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Boží soud, pro ně trest, je nemine!
Francouzští lékaři Hitlerovsky nemilosrdně uvěřili, že Lambertův stav se nikdy nezlepší.
Soudní bitva
V roce 2013 pak po dohodě s BEZBOŽNOU manželkou rozhodli Vincenta odpojit od umělé hydratace a výživy. Francouzský zákon z roku 2005 sice zakazuje aktivní eutanazii,…More
Běda francouzským lékařům a hlavně soudcům, běda soudcům soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Boží soud, pro ně trest, je nemine!
Francouzští lékaři Hitlerovsky nemilosrdně uvěřili, že Lambertův stav se nikdy nezlepší.
Soudní bitva
V roce 2013 pak po dohodě s BEZBOŽNOU manželkou rozhodli Vincenta odpojit od umělé hydratace a výživy. Francouzský zákon z roku 2005 sice zakazuje aktivní eutanazii, ale umožňuje za určitých podmínek nechat zemřít člověka, jehož stav je podle lékařů beznadějný. S rozhodnutím lékařů však nesouhlasil zbytek rodiny, především pak Lambertova matka a začala tak dlouhá soudní bitva.
Lambertovi rodiče již před čtyřmi lety zveřejnili video, které podle nich dokazuje, že syn reagoval na jejich hlasy. Podle lékařů jsou však záběry záměrně manipulativní a žádnou reakci neprokazují.
Případem se musel zabýval i BEZBOŽNĚ NEMILOSRDNÝ soud pro lidská práva ve Štrasburku, aby nakonec rozhodl, že je naprosto v pořádku, aby byl Vincent od přístrojů odpojen. To bylo v roce 2015. Rodiče se však odmítali vzdát a pokračovali v soudní při.
Poslední rozhodnutí mělo padnout v roce 2018 a soud pro jistotu pověřil lékaře, aby přezkoumali, zda se Lambertův stav nezlepšil. Nové informace však vyšetření nepřinesla a tým několika lékařů opět potvrdil, že není možné, aby se Vincent z vegetativního stavu probral. Pařížský soud tedy rozhodl, že k 20. květnu 2018 může být Lambert od přístrojů odpojen.

Opět připojen
Právě tento krok vyvolal na jedné straně nedělní protesty rodiny i katolických aktivistů a oslavy obhájců „důstojné smrti“ na straně druhé. V pondělí byl Vincent Lambert odpojen od přístrojů, jen aby jej večer opět připojili kvůli odlišnému rozhodnutí odvolacího soudu.
Bitva, do které se vložil i výbor OSN pro práva lidí s postiženími, se pravděpodobně ještě protáhne. Výbor vyzval francouzskou vládu, aby zabránila Lambertovu odpojení od přístrojů, než jeho stav zhodnotí další experti. Ministerstvo zdravotnictví konstatovalo, že všechny soudy potvrdily právo lékařů na přerušení výživy a rozhodnutí je nezvratné, přesto však pondělní rozhodnutí soudu život Vincenta Lamberta prodloužilo.
Lambertův případ připomíná příběh britského chlapce Alfieho Evanse. Více na: www.lidovky.cz/svet/nechat-zemrit-n…
Barbarin likes this.
Teda pane Halíku, vy máte v sobě potenciál.
Takoví by měli mít předběžnou vazbu!

ps. pokud člověk je schopen sám polykat, tedy s pomocí přijímat potravu
v.č. tekutiny je třeba mu pomoc poskytnout.
Pomocné přístroje na udržování fyzických funkcí, popírají že Bůh je Pánem
života a z pýchy udržují trápení umírajícího i příbuzných.
Video ukazuje Vincenta Lamberta jíst s lžící, ale hitlerovec Kallistratos, služebník satana by ho odpráskl. A navíc by si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům ten kněz krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Ukřižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos
Barbarin likes this.
ZNOVA ZOPAKUJI pro @Přítel, @zaba, @Barbarin, @Vilém , @Vévoda a pro ty co se pak odmazají dodatečně a jak vidím dokonce veřejně sděluji, že svou momentální registraci nechají stranou a vyzkouší novou :)) Jen dodám, to jsme opravdu netušili, že pán tady má více registrací :)
------------------------------------------------------
Víte co přeji těm komentátorům níže co mají plná ústa …More
ZNOVA ZOPAKUJI pro @Přítel, @zaba, @Barbarin, @Vilém , @Vévoda a pro ty co se pak odmazají dodatečně a jak vidím dokonce veřejně sděluji, že svou momentální registraci nechají stranou a vyzkouší novou :)) Jen dodám, to jsme opravdu netušili, že pán tady má více registrací :)
------------------------------------------------------
Víte co přeji těm komentátorům níže co mají plná ústa antikristů, kulis dějin a spol? A také redaktorům Glorie? Jediné. Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Tyto jejich laciné řeči jsou naprosto ubohé a tak hloupé.
Soucit a modlitba z náš může učinit více lidi před Bohem... Učme se to prosím. Můj spolužák zemřel nedávno po půl roce co byl v komatu, které mu nastartovala mozková příhoda... Mějme obecně ohleduplnost. Jak dopadl Stephen Hawking a nebo představitel supermana ? Christopher Reeve, který zemřel v 52 letech po několikaletém boji s ochrnutím...? A oblíbený jezdec formule jedna Schumacher upoután léta na lůžko? A nebo kněz Filip Stajner? Pouze hýbe očima a od roku 2000 trpí ALS chorobou... Mějme prosím pokoru než něco vypustíme z úst....
Zedad
@Kallistratos je zajímavé, čem vidíš tu ohleduplnost. V eutanazii? Je to pokora? Možná také - znáš doktora Mengeleho?
Nepochopils.
Kali... vieš prečo ťa nechapu ?!
Lebo hovoríš A ale nepovieš B
aspon nie na začiatku a preto z tvojho komentu sa zdá, ako keby si v takých pripadoch uprednostnoval eutanaziu.

Keby si povedal aj B, že napriek všetkemu utrpeniu neuznávaš eutanaziu, tak by ti neprotirečili.

alebo uznávaš?
Lebo su aj takí, čo zamerne nepovedia ako uznavaju v takých pripadoch eutanaziu a to len preto, lebo chu …More
Kali... vieš prečo ťa nechapu ?!
Lebo hovoríš A ale nepovieš B
aspon nie na začiatku a preto z tvojho komentu sa zdá, ako keby si v takých pripadoch uprednostnoval eutanaziu.

Keby si povedal aj B, že napriek všetkemu utrpeniu neuznávaš eutanaziu, tak by ti neprotirečili.

alebo uznávaš?
Lebo su aj takí, čo zamerne nepovedia ako uznavaju v takých pripadoch eutanaziu a to len preto, lebo chu silou-mocou diskutovať aj napriek vytvaraniu protipolov.
Mates5485 likes this.
Když se dva lidé znají Peter, třeba v manželství, nemusí si spoustu věcí objasňovat, protože ví... Naopak obvinění ze špatných úmyslů ukazuje nezájem a neznalost toho druhého... To co tady předvedl Libor Halík ukazuje hloubku jeho ubohosti s kterou přistupuje ke světu a lidem, hloubku jeho opovážlivého sudičství a následně zvrhlé amorálnosti. A NIC, naprosto NIC mu nedává právo mne tepat tímto …More
Když se dva lidé znají Peter, třeba v manželství, nemusí si spoustu věcí objasňovat, protože ví... Naopak obvinění ze špatných úmyslů ukazuje nezájem a neznalost toho druhého... To co tady předvedl Libor Halík ukazuje hloubku jeho ubohosti s kterou přistupuje ke světu a lidem, hloubku jeho opovážlivého sudičství a následně zvrhlé amorálnosti. A NIC, naprosto NIC mu nedává právo mne tepat tímto ubohým způsobem. NIC, natož Bůh. Přiznám se, že jsem to nečekal s čím přijde a s jakou zlovolností a lží. Tací lidé byli před mnoha sty lety odpornými fanatiky nejhrubšího kalibru. Bezectní, zaslepení, zranění a mstiví. Ďábel rád osedlává jizvy a zlozvyky lidí a také rád tančí na chorobách duše. Klasická ukázka - právě v tomto vlákně, pokud ho někdo nesmázne nebo nepromázne.

Do jisté míry mne znáš, takže víš, že bych ničeho takového nebyl schopen a v poměrně rozsáhlejším komentáři jsem výše rozvedl fakta. Chápu, že je tu na webu pár trollů a pár darebáků co se rádi strefí na komoru. Pár lidem nemusím jít pod nos čistě z principu, protože si myslí, že se povyšuji, hraji si na kde co atd. Jejich volba ale své pohnutky si musí přehodnotit po svém.

Já jsem tady, abych obhájil Krista, abych vyznal svou víru v Krista a víru v Církev a podpořil zdravý dialog a ne hádky a navážení se do Církve jak je tady zvykem. A také mám rád logiku a poznávání věcí kolem, rád diskutuji, rád poznávám víru v každodennosti... Miluji přírodu a spoustu věcí kolem a nejvíc Krista, který nám umožnil navzdory bolestem a radostem žít na tomto světě a umožňuje nám doufat ve Věčnost.... Stačí to takto? Nepotřebuji tady dělat duševní stryptýz, že? :)) A ještě jedna věc, jsem rád, že mám rodinu a že všechny mé děti se naučili znát Boha a mít k Němu vztah, jsem rád že tomu tak je a nepotřebuji dělat křeče, hojit si své jizvy, někoho poučovat ba ani machrovat.... Prostě svěřit vše Bohu stojí za to, neustále jsem překvapován.... Ne, není to o tom, že všechno vychází, ale že všechno se učí člověk přijímat z Božích rukou... A pak to skutečně vychází :)) A to je vše.
)
kali... dakujem ze si napisal... ale stale nevidim to B:
napiš jasne a otvorene, že neuznávaš eutanaziu ani v pripade toho muža, čo je v članku
Peter, promiň ale asi jsi se zbláznil :) Ten bláznivý Libor je tak nakažlivý? Samozřejmě, že NESOUHLASÍM S EUTHANASIÍ a o to více v případě toho muže.... Vůbec nerozumím tomu uvažování a Tobě děkuji že se ptáš slušně.
Vévoda
Kallistratos je mešuge. Obhajuje vrahy těžce nemocných.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Barbarin likes this.
Víte co přeji těm komentátorům níže co mají plná ústa antikristů, kulis dějin a spol? A také redaktorům Glorie? Jediné. Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Tyto laciné řeči jsou naprosto ubohé a tak hloupé. Soucit a modlitba z náš může učinit více lidi před Bohem... Učme se to prosím. Můj …More
Víte co přeji těm komentátorům níže co mají plná ústa antikristů, kulis dějin a spol? A také redaktorům Glorie? Jediné. Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Tyto laciné řeči jsou naprosto ubohé a tak hloupé. Soucit a modlitba z náš může učinit více lidi před Bohem... Učme se to prosím. Můj spolužák zemřel nedávno po půl roce co byl v komatu, které mu nastartovala mozková příhoda... Mějme obecně ohleduplnost. Jak dopadl Stephen Hawking a nebo představitel supermana ? Christopher Reeve, který zemřel v 52 letech po několikaletém boji s ochrnutím...? A oblíbený jezdec formule jedna Schumacher upoután léta na lůžko? A nebo kněz Filip Stajner? Pouze hýbe očima a od roku 2000 trpí ALS chorobou... Mějme prosím pokoru než něco vypustíme z úst....
Jste grázl Kallistratos. Tak Vy byste si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Křižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos
Mates5485 likes this.
Libore Halíku, začínáš mi přípomínat Barbarina :) I v té ne/schopnosti chápat řečené, podsouvat lidem špatné úmysly a přisuzovat jim zcela lživě něco o čem vůbec nehovořili. Teď už se vůbec nedivím, že nejsi už v pravoslavné církvi. S takovým uvažováním a komentáři patříš skutečně na psychiatrii. Já se na tebe nezlobím za urážky mé osoby, to je nepodstatné, ale za pitomost s jakou vždy šermuješ …More
Libore Halíku, začínáš mi přípomínat Barbarina :) I v té ne/schopnosti chápat řečené, podsouvat lidem špatné úmysly a přisuzovat jim zcela lživě něco o čem vůbec nehovořili. Teď už se vůbec nedivím, že nejsi už v pravoslavné církvi. S takovým uvažováním a komentáři patříš skutečně na psychiatrii. Já se na tebe nezlobím za urážky mé osoby, to je nepodstatné, ale za pitomost s jakou vždy šermuješ kolem sebe. Vůbec jsem nepsal nic o vraždění a spol. Naopak jsem takovým teoretickým trumpetům přál jediné a znovu se opakuji: Aby se NIKDY nevyskytli v situaci komatu či polokomatu a nebyli v roli ani pečovatelů.... Jednoduše proto, protože by to zřejmě nezvládli. Co tím asi chci říci, že? Prostě že existují dobří, nenápadní a citově tak zralí a zodpovědní lidé co to umí zvládnout - kecálkové a trumpetové nikoli.

A proč? Protože tyto situace znám a také lidi a do jisté míry se i v tomto prostředí pohybuji. Cítím mnoho úcty k těmto lidem a museli mnoho bojů vybojovat, jak ti co se starají, tak i ti co leží... Jsi Libore takový nešťastný chlap co žel jen žvaní. Kdybys měl rodit jako ženy, starat se o děti, vychovávat je a být dobrým člověkem to by byla fuška, viď? Kdyby ses měl starat o Filipa Stajnera a vystřídat ženu, která o něj pečuje, to by bylo těžké viď? Byl jsi tam u něj vůbec někdy? Tvé soudy jsou přízemní a ukazují i tvůj psychický stav. Odpuštím ti zlé věci co jsi napsal, protože často nevíš co říkáš a neuvědomuješ si dosah svých slov, která v konečném důsledku poškozují žel jen tebe. Zlo se vždy vrací a destruuje původce. Přeji pěkný podvečer a pokud je to v tvých silách - polepši se a nebo opravdu vyhledej odbornou pomoc.

Na vědomí: @Přítel, @zaba, @Barbarin, @Vilém , @Vévoda @Stylita @Zedad
--------------------------------------------------------------------------------------
Libor Halik
před 1 hodinou
Video ukazuje Vincenta Lamberta jíst s lžící, ale hitlerovec Kallistratos, služebník satana by ho odpráskl. A navíc by si přál zavraždit kněze Filipa Stajnera? Pije Vám homosexuálům a bisexuálům ten kněz krev tím, že šíří své konzervativní názory skrze knihy, které diktuje očima! Ukřižovat byste ho chtěl. Co přejete druhým, stane se Vám. Pro @Kallistratos
Přítel
Tak to dopadá, když ve Vatikánu sídlí antikrist.
zaba
Antikrist bude mít i světskou vládu a tedy nás jeho nástup teprve čeká. Jeho výstup zpoza kulis dějin je však patrně velice blízko, situace ve Vatikánu je však určitě součástí přípravy na jeho vládu.
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
Mates5485 likes this.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
sulek likes this.