Koniecznie zobacz te materiały użytkowników Gloria.tv

Gloria.tv to platforma poświęcona w całości wierze katolickiej, jedynej sprawie, która ma w tym życiu znaczenie. Nasza społeczność dzieli się opiniami, filmami i wiadomościami. Wśród tych, które …
Właśnie założyłam sobie NOWE konto w banku i zwracam się z prośbą, abyście wspomogli mnie swoją wielkopostną jałmużną, ponieważ wstawiam tutaj wiele art i filmów, które są konieczne dla zdobycia, poszerzenia czy umocnienia katolickiej wiary jak i wiele wykładów pokazujących prawdę o niszczeniu Kościoła i Polski. Niestety, wiele z tych rzeczy jest tutaj KASOWANE, co świadczy o tym, że są one …More
Właśnie założyłam sobie NOWE konto w banku i zwracam się z prośbą, abyście wspomogli mnie swoją wielkopostną jałmużną, ponieważ wstawiam tutaj wiele art i filmów, które są konieczne dla zdobycia, poszerzenia czy umocnienia katolickiej wiary jak i wiele wykładów pokazujących prawdę o niszczeniu Kościoła i Polski. Niestety, wiele z tych rzeczy jest tutaj KASOWANE, co świadczy o tym, że są one NIEWYGODNE dla niektórych użytkowników czy najemników gtv.

Koniecznie zobacz ten album i inne MOJE albumy
danutadubiel
Poznaj prawdziwe nauczanie Kościoła Katolickiego!
Quas Primas
------------------------------------
"Gloria.tv to platforma poświęcona w całości wierze katolickiej, jedynej sprawie, która ma w tym życiu znaczenie. Nasza społeczność dzieli się opiniami, filmami i wiadomościami.
Prosimy, wspomóż nas w tym przedsięwzięciu swoją wielkopostną jałmużną."
justuss
niestety nie wszystkie linki katolickie są tu zamieszczane, jest jakaś cenzura ciekawe dlaczego, wiele razy odrzucono mi katolickiego linka?
Edgar71 likes this.