10:57

Grzegorz BRAUN, GDANSK: pani Dulkiewicz,wg prawa, nie moze kandydowac na prezydenta miasta

Przeoczenie, blad ? Cokolwiek... komitet wyborczy pani Dulkiewicz zostal zarejestrowany WBREW prawu i tym sposobem jej osoba, wg prawa wyborczego, nie ma prawa kandydowac na prezydenta miasta …More
Przeoczenie, blad ?
Cokolwiek...
komitet wyborczy pani Dulkiewicz zostal zarejestrowany
WBREW prawu i tym sposobem jej osoba, wg prawa wyborczego, nie ma prawa kandydowac na prezydenta miasta Gdansk.
wacula
Teraz premier wyznacza osobę, która będzie zarządzała miastem . Oznacza to, że przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska się odbędą
Wladze w Warszawie nie sa dzialaja dla dobra Ojczyzny i narodu.
Wchodzac we wspolnote masonska, staja przeciw Ojczyznie, narodowi i Bozemu Prawu.
Modle sie za nie, ale to nie przyslania mi PRAWDY o ich niegodnym sprawowaniu obowiazkow.
No coz. Tak jak tego mozna bylo sie spodziewac Oligarchiczno/masonski UKLAD okraglostolowy PO-PIS i uwiklanie w zdrade narodowa uniemozliwia traktowanie gojow na rowni z reszta. Decyzja organu panstwowego PKW /panstwowa komisja wyborcza/ "dostosowala sie" do potrzeb masonskiej "braci" z Gdanska uznajac waznosc kandydatury Dulkiewicz oraz glosow zebranych.
Jako, ze PKW jest organem panstwowym …More
No coz. Tak jak tego mozna bylo sie spodziewac Oligarchiczno/masonski UKLAD okraglostolowy PO-PIS i uwiklanie w zdrade narodowa uniemozliwia traktowanie gojow na rowni z reszta. Decyzja organu panstwowego PKW /panstwowa komisja wyborcza/ "dostosowala sie" do potrzeb masonskiej "braci" z Gdanska uznajac waznosc kandydatury Dulkiewicz oraz glosow zebranych.
Jako, ze PKW jest organem panstwowym zatem bezposrednio podlega premierowi Morawieckiemu, a takze takim tuzom jak Jaroslaw Kaczynski i prezydent Andrzej Duda i to oni maja decydujacy glos "w sprawie".
Hmmm, no tak. Jak mamy 99,91% tak głupich Polaków jak autor poniższego komentarza (i nie chodzi tylko o ten komentarz), to oczywiście, że Braun przegra.
-------------------------------------------
Internauta. 1 godzinę temu

Tak,jak pokazali mu Polacy w 2015 roku:

pl.wikipedia.org/wiki/KWW_Grzegorza_B…

liczba głosów: 13 113
ZBM
Internauta. To nie Braun tylko ty Internauto <<tym swoim bezczelnym "szczęść boże">> przedstawiasz się jako ktoś niegodzien jakiegokolwiek zaufania.
wacula likes this.
ZBM
Jeśli nie usunie, to będzie to celowa prowokacja w celu spacyfikowania Gdańska jako miasta wolnych Polaków.
ZBM właśnie dlatego że Gdańsk jest miastem wolnym Braun nie ma żadnych szans.Wyszedł na głupka w 2015 roku,tak będzie i teraz. O jego intencjach świadczy fakt,że złożył skargę do PKW po upłynięciu terminu,w którym należy zarejestrować komitet wyborczy. Liczył,że PKW "uwali" definitywnie Aleksandrę Dulkiewicz,przez co on - w jego mniemaniu - zdobyłby większe szanse. Tak się jednak nie stało,…More
ZBM właśnie dlatego że Gdańsk jest miastem wolnym Braun nie ma żadnych szans.Wyszedł na głupka w 2015 roku,tak będzie i teraz. O jego intencjach świadczy fakt,że złożył skargę do PKW po upłynięciu terminu,w którym należy zarejestrować komitet wyborczy. Liczył,że PKW "uwali" definitywnie Aleksandrę Dulkiewicz,przez co on - w jego mniemaniu - zdobyłby większe szanse. Tak się jednak nie stało,zobaczymy co będzie knuł dalej z tym swoim bezczelnym "szczęść boże" na ustach.
kovanecky likes this.
to dopiero początek krętactw i mataczenia polskojęzycznego popisu
Siula Nie będę wskazywał palcem,kto tu kieruje się emocjami i sympatią. I do kogo. :)

P.s. A obiektywizm zawiera się w każdym słowie komentarza,jaki napisałem o Braunie.
Siula Każde moje stwierdzenie dotyczące Brauna ma argumentację.
@Internauta. "Braun nie ma żadnych szans.Wyszedł na głupka w 2015 roku"... obawiam się że tym wpisem sam klasyfikujesz się na głupka, bo rok 2015 to był czas płonnych nadzieji Narodu rozbudzonych przez media Toruńskie i czas wielkich przekrętów na wyborach ( o jednym takim przekręcie już pisałem). Z każdym rokiem jest więc Polak mądrzejszy po szkodzie, gdy był oszukany przed szkodą.
Quas Primas likes this.
kovanecky Masz rację pisząc,że Polak mądrzejszy po szkodzie. I właśnie dlatego ci mądrzy Polacy nie wybiorą sobie pierdolniętego fanatyka,jakim jest Braun. Nawet jeśli Polacy nie są wybitnie mądrzy,to z całą pewnością nie są skrajnymi głupcami.Poza fanatykami oczywiście,ale tych - dopóki nie stanowią realnego zagrożenia - nie bierzemy pod uwagę.
Polacy to nie są rynsztokowe szczury, w celu komunikacji zalecam pisanie po Polsku. @Internauta. mową i myślą jest fanatykiem więc mierzy swoją miarą, Braun jest Polakiem i myśli po Polsku.
kovanecky Czy ja napisałem po chińsku?
.... po swojemu
kovanecky Skoro odpowiadasz na moje komentarze to znaczy,że rozumiesz język,w jakim zostały napisane,A to znaczy,że obaj używamy tego samego języka - języka polskiego.
ZBM
Jeśli PKW nie usunie nielegalnego komitetu pani Komisarz, wybory te będą nieważne, i na to zapewne teraz liczy obóz zdrady narodowej z Panem premierem na czele. Obym się mylił.
ZBM Nie usunie,także już możesz popełnić seppuku. :)
ZBM
Obóz zdrady narodowej popełnił błąd decydując się na niewystawianie kandydatów podważających układ gdański Adamowicza i dlatego teraz celowo dopuszcza się bezprawia po to, aby unieważnić możliwość nieprzewidzianego wyboru.
a toruńskie media milczą... szaaaaaa
Może kandydować.
"Komisarz wyborczy, który zarejestrował komitet Aleksandry Dulkiewicz w wyborach na prezydenta Gdańska, ma pięć dni na wezwanie tego komitetu do zmiany nazwy na zgodną z Kodeksem wyborczym" - powiedział w poniedziałek PAP przewodniczący PKW Wojciech Hermeliński."
fakty.interia.pl/polska/news-szef-pkw-k…
komitet wyborczy A.D. zbiera podpisy nielegalnie, to oczywiste dla każdego.
POPIS komisarza pokazuje arogancję władzy wobec prawa
kovanecky podpisy zebrane są legalnie,a gdańszczanie pokażą Grzesiowi
ten brudny paluch to widać że nie z Polskiego Gdańska
Tak,jak pokazali mu Polacy w 2015 roku:

pl.wikipedia.org/wiki/KWW_Grzegorza_B…

liczba głosów: 13 113

%: 0,09
tak pamiętam to głosowanie, koperty zwrotne do głosowania były bardzo szczelnie zamknięte lecz .... przeźroczyste,
Każdy kontroler mógł kierować je prosto do śmieci :)
kovanecky Czyli trafiały tam,gdzie powinny :)
lepiej dla p. Brauna i dla Polski, przez ten czas pozbyliśmy się złudzeń co do "patriotycznej sanacji" , teraz widać jak przed wojną że tylko
ND-ecja życzy Polsce i Narodowi zdrowia i prosperity!
Siula Daruj sobie ten savoir vivre.
Siula I kto tu kieruje się emocjami?
ZBM and one more user like this.
ZBM likes this.
Piotr2000 likes this.
W panstwie prawa, prawo obowiazuje WSZYSTKICH ! Takze oligarchie trzymajaca wladze.
franciszek44 and 2 more users like this.
franciszek44 likes this.
JezusMaryja likes this.
ktozjak Bog likes this.