PetraB
5733

DRAHOŠE DO KOŠE, ZEMANA (zpátky) NA HRAD!

DRAHOŠE DO KOŠE, ZEMANA (zpátky) NA HRAD! Úvod: sms Andreje Babiše, 14.1.2018, 21.52 hod „…teraz sa hraje na brata Draka666. Priprav strategiu do 2. kola na jeho vyhru. Za to ti… Teraz sa ukaž. …
Caesar
Drahos = ceský Kiska.
Monika G likes this.
Monika G
alica111. Ano, o přijetí nebo nepřijetí musllimů prezident nerozhoduje, ale jeho názor k této velmi závažné problematice, je pro většinu občanů české země velmi důležitý.
KAHLENBERG likes this.
Detektiv
O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

NE, ne, milí přátelé!

Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v předlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejn…More
O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

NE, ne, milí přátelé!

Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v předlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejný, je naprosto nejvyšší čas dát stranou vše nepodstatné, vzít rozum a zkušenost do hrsti a vyrazit k volebním urnám. To proto, že nadnárodní síly temna už nezakrytě vytáhly do boje za zničení bílé rasy, české země, našeho kulturního dědictví, hodnot, rodin, domovů, zkrátka všeho, čím jsme.

Pokusme se proto odložit uměle vytvořené předsudky, pomluvy a nenávistné projevy „expertů“ ČT a ČR, jakož i Bakalových plátků a nahlédněme do politicko-lidské kuchyně obou zůstavších kandidátů!

Jiří Drahoš:

Přeskočme informace z netu o tom, že Drahošovu spolupráci (agent Bas) si STB vynutila díky jeho homopedofilním sklonům, že odcizioval kolegům jejich nápady a patenty, že sepsal „vědeckou vítačskou chartu“ pražské kavárny, která odstartovala polarizaci společnosti. Pomiňme i konspirační úvahy, proč používá bezdioptrické brýle (podobně vypadají špionážní zařízení, které dokáže zobrazovat nápovědu nebo fungovat jako sluchátko). Pominout však nemůžeme tvrzení nezávislých médií, že je členem Římského klubu, dokonce prý šéfem české pobočky, neboť jde o zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a třinácti nejbohatšími iluminátskými rodinami z USA usilujícími o vyhlazení velké části světové populace – se Slovany včele. Že tak tento pán činí v zájmu osobní kariéry je sice pochopitelné, nikoli však omluvitelné.

Jak se zdá, nemá Drahoš jasný názor na řadu zásadních otázek života, neboť soudě dle jeho výroků v médiích mění neustále své postoje - nejspíš podle pokynů svých poradců zjišťujících, co chce dělný lid slyšet a co ne (což svědčí o nevyzrálé osobnosti chudé na životní zkušešnosti). Ještě horší je spektrum těch, kteří tuto loutku pražské kavárny podporují. Jde vesměs o rádoby umělce, experty na všechno kromě morálky, zkorumpované presstituty a parazitní multikulti neziskovky plné deviantů nejrůznějšího zrna, novodobých fašistů, kteří ukazují na každého s jiným názorem a řvou „fašisti!“ V čele mrzkých charakterů podporujících Drahoše, pro které jsou slova jako vlast či národ symbolem zavilé nenávisti, stojí světově proslulý tunelář Kalousek a mj. i Muslimská obec v Praze. Náhoda?

Za nejprůkaznější informaci o tom, s kým máme tu čest, považuji to, jakých technologií moci si troufla koalice „Antizeman“, jejímž lídrem je nyní Drahoš, použít proti stávajícímu prezidentovi již v prvním kole voleb. Jmenujme alespoň ty, co se provalily v médiích: výzva voličům, aby nevolili Zemana, neboť z prvního kola prý postupuje automaticky, dále profesionálně padělaný pořad TV Barrandov - rozhovory Zemana se Soukupem, kde se najednou objevil jako host i Horáček, aby podpásově útočil na Zemana. Opomenout nelze ani trestnou dezinformační kampaň havlistického novináře Jindřicha Šídla, nebo fyzické napadení pana prezidenta polonahou ukrajinskou satanistkou skupiny FEMEN. Náhoda? Nikoliv, podle činů poznáte je! Za krajně znepokujující lze označit Drahošovu podporu masivní islamizaci ČR, jakož i zavedení tvrdé cenzury a trestání lidí za šíření pravdy. Komu zůstalala v hlavě alespoň jedna buňka na myšlení, tomu už nejspíš dochází, že tato „elita“ podporovaná Sorošovými prodejnami titulů a Bakalovými médii je nejhorší morální stokou společnosti plnou roztoků vlastizrady, korupce, primitivního hulvátství, zákeřné podlosti a fanatické nenávisti. Mají fůru titulů, které však jen dokládají starou pravdu, že vzdělání bez etiky a životní moudrosti je otcem egoismu a matkou chamtivosti.

Miloš Zeman:

Nepatřím mezi jeho zaslepené obdivovatele, přesto se vší zodpovědností a po mnoha zkušenostech z reálného života musím konstatovat, že je jedinou smysluplnou alternativou pro každého, kdo nechce, O.Lukáš - zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!

aby se ČR změnila v chalífát plný pedofilních úchylů, bezohledných parazitů a zákeřných vrahů, nebo další zemí německého Makrelistánu či neskončila v jaderné válce s Ruskem, je Miloš Zeman. Právě on jako jeden z posledních statečných drží eurohujery a agenty světovlády bažící po zbytku toho, co se ještě nepodařilo ukrást, po zotročení nás všech, po likvidaci bílé rasy a původního obyvatelstva atd. pevně na uzdě. Právě on přivedl do ČR stamiliardy od ruských a čínských investorů, právě on dává kapky EU psychopatům připravujícím Evropě dokonalou sebevraždu. Je mluvčím obyčejných (tedy poctivých a pracovitých) občanů a kritikem zkorumpovaných vlastizrádců.

Takže, moji milí, vyberte si:

Chcete-li šolstvíplnépedofilů homosexuáůa parazitníh neziskovek islamizujííh mozky našch děíužve šolkáh, volte Drahoš!

Toužíe-li po nepřdstavitelnékriminalitě nejhorších úhylech a psychopatech z celéAfriky, po skučníimáů po záonech šría, pod jejížroušou budou znáilňvat vaš dcery a popravovat bez soudu, volte Drahoš!
Je-li vaší snem, abychom se stali něeckou zemípod vedení landsmanšftu, aby vaš synovéumíali ve váce kdesi v zahraničíza zámy kohosi, kdo chce zotročt svě, volte Drahoš!
Chcete-li, aby juvenilníjustice po vzoru Barnevernet mohla kdykoliv ukrát vaš děi a dá je pedofilů k „ýhově nebo obchodníů s bíý masem na prostituci č orgáy, volte Drahoš!
Nevadíli vá devastace hodnot a odkazu našch přdků pošapááípravdy, rozbíenírodiny, paděáíhistorie a likvidace našívlasti, volte Drahoš!

Netvrdí, ž Drahošto vš aktivněpodporuje, ale svýi čny a náory tomu všmu dlážícestu. Na rozdí od Zemana, kterýtomu všmu věoměbráí, neboťvidí mnohem dál.

Ví, ž tyto řáky vzedmou dalšívlnu nenáisti pražkékavány k našmu sdružnía touhu po našílikvidaci (užna nípracují jako záinku si vzali cenu pro Tomáše Ortela a uvalili na ná soud a exekuci). Ale máe jen proto mlčt, otevíat cestu lží a likvidaci našízemě Ani náodou! Našětínejsme sami, užná začíajíve všítichosti kromětisícůobyvatel podporovat i nezkorumpovaní soudci a policisté, vojáci a další Věí jak moc tí riskují ale práěproto, aby jejich děi nemusely riskovat stejně změu tohoto zrůného systéu považjíza nezbytnou. A jak se rozhodnete vy? Bojíte se šřt pravdu? Nevadí! Máe strach ze škany v zamětnáí Nevadí Nemusíe psá ani mluvit, to riskujíjiní ale jedno uděat musíe, chcete-li si sami přd sebou a svýi děmi zachovat útu: Jděe znovu k volbám a prodluže součsnému prezidentovi jeho mandát!

Armagedon – boj dobra se zlem vrcholí. A uctíač temnéo slunce (sluníčář – satanisté v posledníh křčíh přvracejíobsahy pojmůvzhůu nohama, abyste si součsnou hodnotovou devastaci neuvěomovali. Vrcholí i bitva o věomí a svěomí kažého z nás. A bohužl užtaké – o holou existenci obyvatel Čské republiky i jí samotné. A na vá záeží zda dopustíe, aby naš budoucnost zničli pohrobkovétěh, kteříukřžvali Ježíš, upáili Giordana Bruna nebo Jana Husa. Pomozte ná, prosí, probouzet naš spoluobčny (téěř40% vůec k volbá nepřšo) z mediáníhypnóy, z beznaděe, lhostejnosti a otupěí probuďe ve svýh přáelíh Blanickérytíř, pokropte je žvou vodou odpověnosti a doveďe je k volbám! Budou-li volby opě „cinknuté“ podivnýi hlasy ze zahraničí bude kažýnášhlas nenahraditelný Svoboda nebo otroctví Rozhodněme se spráně!

Jméem ná všch vá všm za všchny vlastence děuje
Oldřch Lukáš iniciativa Lidélidem
PetraB and 2 more users like this.
PetraB likes this.
majina1 likes this.
Libor Halik likes this.
Caesar
Někdo maže videa ukazující, že Drahoš chce přijmout tisíce muslimských uprchlíků! Bojí se reakce občanů?!
www.eurabia.cz/Articles/31940-nekdo-maz…
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.1.2018 | Rubrika: Glosy

Ještě včera bylo na internetu dostupné video z debaty v niž kandidát na prezidenta Drahoš odpovídá na dotaz z publika, že je Evropa zaplavována tsunami uprchlíku a jestli to není pro …More
Někdo maže videa ukazující, že Drahoš chce přijmout tisíce muslimských uprchlíků! Bojí se reakce občanů?!
www.eurabia.cz/Articles/31940-nekdo-maz…
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.1.2018 | Rubrika: Glosy

Ještě včera bylo na internetu dostupné video z debaty v niž kandidát na prezidenta Drahoš odpovídá na dotaz z publika, že je Evropa zaplavována tsunami uprchlíku a jestli to není pro nás hrozba kandidát na prezidenta Drahoš odpovídá, že "je přesvědčen, že přijmout tady nějakých 2 600 prověřených z bezpečnostního hlediska uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém!
Video bylo dostupné na kanálu Kolegium Paměti národa, ale již tam dostupné není! Snaží se snad stoupenci Drahoše odstranit důkazy o jeho skutečných názorech na uprchlíky, volby a pod.? Aby mu pomohli porazit ve volbách prezidenta Zemana a pomohli mu skrýt před občany jeho skutečné názory a pravdu?
Kolegium paměti národa se hlásí k boji proti totalitám, ale v případě kandidáta na prezidenta Drahoše se chová totalitně a cenzuru informace jenž by asi jim podporovanému kandidátovi mohly uškodit. Tedy používají praktiky totalitních režimů!!
Drahoš dále řekl o referendu, tedy o formě voleb:
„Referendum v dnešní době, zejména v době internetu, v době možného snadného ovlivňování názorů lidí všemi možnými směry, je z mého pohledu velmi nebezpečné. Proto bych ho nepodpořil.“
I toto video zmizelo a je cenzurováno. Asi se Drahoš a jeho stoupenci bojí reakce normálních lidí na to, že Drahoš je má za idioty a rád by jim zakázal svobodně volit ...
PetraB and 2 more users like this.
PetraB likes this.
Libor Halik likes this.
Monika G likes this.