dawidp94
5421.6K

Na Ukrainie testują szczepionki na dzieciach

Na Ukrainie testują szczepionki na dzieciach Ministerstwo Zdrowia Ukrainy przyznało, że prowadzi się testowanie szczepionek na dzieciach. Jednocześnie wiceminister Ministerstwa Zdrowia łże, że na …
Norbert35
Zarząd PTW zamiast włączyć się do poważnej dyskusji nad szczepieniami, która od lat toczy się na świecie, bezkrytycznie podpisuje się pod propagandą producentów szczepionek, którzy zalecają szczepić na wszystko – wszystko co się rusza, i których jedynym interesem jest zysk. Polska nie jest już zaściankiem za żelazną kurtyną, więc liczenie, że polscy rodzice są nadal naiwni w sprawie szczepień …More
Zarząd PTW zamiast włączyć się do poważnej dyskusji nad szczepieniami, która od lat toczy się na świecie, bezkrytycznie podpisuje się pod propagandą producentów szczepionek, którzy zalecają szczepić na wszystko – wszystko co się rusza, i których jedynym interesem jest zysk. Polska nie jest już zaściankiem za żelazną kurtyną, więc liczenie, że polscy rodzice są nadal naiwni w sprawie szczepień jest w najlepszym razie arogancją. Trwałe okaleczenia i ciężkie choroby będące następstwem toksycznych szczepień, wydają się dziś większym problemem i zagrożeniem dla społeczeństwa niż przejściowe, uleczalne choroby zakaźne.
Norbert35
Podczas gdy w krajach Europy Zachodniej szczepienia dzieci są dobrowolne, w Polsce stosuje się terror wobec rodziców, którzy świadomie nie chcą szczepić swych dzieci. Można się o tym przekonać, czytając dramatyczne wypowiedzi na forach dla rodziców. Ciekawe jednak, że gdy rodzice żądają od lekarzy lub Sanepidu potwierdzenia na piśmie, że biorą na siebie pełną odpowiedzialność za możliwe …More
Podczas gdy w krajach Europy Zachodniej szczepienia dzieci są dobrowolne, w Polsce stosuje się terror wobec rodziców, którzy świadomie nie chcą szczepić swych dzieci. Można się o tym przekonać, czytając dramatyczne wypowiedzi na forach dla rodziców. Ciekawe jednak, że gdy rodzice żądają od lekarzy lub Sanepidu potwierdzenia na piśmie, że biorą na siebie pełną odpowiedzialność za możliwe okaleczenie lub uśmiercenie dziecka szczepionką, wszyscy odmawiają podpisania takiego dokumentu.
6 more comments from Norbert35
Norbert35
Dopuszczenie na polski rynek szczepionek z tym związkiem w obecnym czasie, gdy powszechnie znana jest toksyczność thimerosalu, jest nie do przyjęcia. Od 2001 r. było w Polsce szereg poselskich interpelacji do Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepionek z thimerosalem i zakupu toksycznej szczepionki Euvax B, ale były one systematycznie odrzucane przez kolejne rządy.
Norbert35
Jedne dzieci zatrute rtęcią od pierwszych godzin życia będą w mniejszym lub większym stopniu opóźnione w rozwoju lub upośledzone umysłowo, inne będą cierpieć na autyzm, ADHD, padaczkę, astmę, cukrzycę, głuchotę i wiele innych trwale okaleczających chorób. Kalectwo tych dzieci będzie ich osobistą oraz ich rodzin tragedią. Osoby te przez całe życie będą ogromnym obciążeniem dla swych rodzin i …More
Jedne dzieci zatrute rtęcią od pierwszych godzin życia będą w mniejszym lub większym stopniu opóźnione w rozwoju lub upośledzone umysłowo, inne będą cierpieć na autyzm, ADHD, padaczkę, astmę, cukrzycę, głuchotę i wiele innych trwale okaleczających chorób. Kalectwo tych dzieci będzie ich osobistą oraz ich rodzin tragedią. Osoby te przez całe życie będą ogromnym obciążeniem dla swych rodzin i społeczeństwa. Trudno sobie nawet wyobrazić przyszłość narodu, w którym całe pokolenie jest w jakiś sposób neurologicznie uszkodzone.
Norbert35
Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom: gruźlicy, żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce, i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, Hermes virus varicellae, i hepatitis A virus, …More
Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom: gruźlicy, żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce, i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, Hermes virus varicellae, i hepatitis A virus, co może stanowić razem liczbę 26 szczepień w pierwszych 24 miesiącach życia. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień i zostały trwale okaleczone chorobą autoimmunologiczną zwaną Syndromem Wojny Zatokowej.
Norbert35
Prezentując swe wyniki Verstraeten powiedział “Byłem przerażony tym, co odkryłem” i cytował wcześniejsze badania wskazujące na związek thimerosalu z opóźnieniem mowy, ADHD i autyzmem. “Zamiast natychmiastowego podjęcia kroków w celu zawiadomienia o tym społeczeństwa i pozbycia się szczepionek z thimerosalem, przedstawiciele rządu i korporacji dyskutowali głównie nad tym, jak ukryć przed …More
Prezentując swe wyniki Verstraeten powiedział “Byłem przerażony tym, co odkryłem” i cytował wcześniejsze badania wskazujące na związek thimerosalu z opóźnieniem mowy, ADHD i autyzmem. “Zamiast natychmiastowego podjęcia kroków w celu zawiadomienia o tym społeczeństwa i pozbycia się szczepionek z thimerosalem, przedstawiciele rządu i korporacji dyskutowali głównie nad tym, jak ukryć przed społeczeństwem te dane i jak uchronić korporacje i FDA od pozwów sądowych wnoszonych przez rodziców okaleczonych dzieci. Uczestnicy konferencji najbardziej przejmowali się tym, jak to odkrycie wpłynie na zyski producentów szczepionek.”
Norbert35
Jak wiadomo, rtęć w postaci thimerosalu była i nadal jest dodawana do wielu szczepionek niemowlęcych w Polsce . Rtęć w każdej postaci jest bardzo toksyczna. Najbardziej niepokojącym zjawiskiem jest obserwowany prawie na całym świecie kilkunastokrotny wzrost zachorowań na choroby psychoneurologiczne (autyzm, ADHD, upośledzenie umysłowe, padaczka i inne) w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci.
Norbert35 likes this.
Norbert35
Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny

Publikujemy list otwarty prof. dr Marii Doroty Majewskiej w sprawie śmiertelnych szczepionek obowiązkowych w Polsce, zawierających śmiertelne dawki rtęci.
Trudno o bardziej jaskrawe hochsztaplerstwo naukowe, które godzi w zdrowie i życie milionów dzieci.
Jan_od_krzyża
BN
dobrej nocy jadeit
tahamata
To Ty bidoku nie zauważyłeś, ze zostałeś zignorowany?
BN

tahamata obiecuje że się .odczepię od Lefebrystów ks Natanka itd
Przyznaje że trochę nerwy mnie ponosiły i czasami pisałem z czystej złośliwości
ale i też nie byliście mi dłużni
Jan_od_krzyża
dawidp94 2013-09-16 23:52:40
Ajaks

SŁOWO POWITALNE

Znalazłem "katolicki portal",znalazłem "szyld" bo katolików to tu jest niewielu,reszta jest MILCZENIEM.
----------------------
Jesteś tu od 16 września 2013r. Skąd wiesz, że katolików jest tu niewielu? Czyżby kolejny parvus?
***
A to wcale nie jest wykluczone!
tahamata
BN 2013-09-16 23:53:22
Tahamata rób jak ci sumienie mówi ale tez nie zapominaj że w Kosciele są katoicy mający swoją duchowość i tyle
============
Ok... odczep się zatem od lefebrystów, natanistów, sedeków i innych pobożnych katolików - niech robią, jak im sumienie mówi. Zresztą napewno mają swoją duchowość i tyle.
BN
Tahamata rób jak ci sumienie mówi ale tez nie zapominaj że w Kościele są katolicy mający swoją duchowość i tyle

ps niczego nie musisz
dawidp94
Ajaks

SŁOWO POWITALNE

Znalazłem "katolicki portal",znalazłem "szyld" bo katolików to tu jest niewielu,reszta jest MILCZENIEM.
----------------------
Jesteś tu od 16 września 2013r. od godz: 10. Skąd wiesz, że katolików jest tu niewielu? Czyżby kolejny parvus?
Jan_od_krzyża
Ajaks 2013-09-16 23:44:09
Nie dla mnie ta "zabawa" po ile Wy macie lat?Delegat?Ludzie opamiętajcie się Wy tu tylko po to jesteście żeby jątrzyć?Chyba zapomnieliście o TYM który widzi wszystko.
***
Rozmowa z Ajaksem, czystym relaksem.
tahamata
Bóg zapłać. Niestety niczego nie muszę. Nie zacznę wychwalać ekumenizmu bo jest zły. Nie zacznę zachęcać ludzi do neokatechumenatu, bo jest podejrzany (mimo watykańskiego błogosławieństwa) i nie zacznę kochać żydów (bo za dużo o nich wiem). To znaczy kocham żydów, bo Pan Jezus kazał kochać nieprzyjaciół swoich, ale to wszystko na co mnie stać. To tak pokrótce.
Jan_od_krzyża
Bracie BN a ja mam do Ciebie prośbę.

Mnie nie odblokowuj
BN
Tahamata doceniam Twoją gorliwość w propagowaniu Tradycji
ale nie każdy ma tą drogę po SV II i tez to musisz zrozumieć
BN
Tahamata juz ciebie odblokowałem
tahamata
BN... a kiedy odblokujesz goja tahamatę?

Ajaks... wyluzuj i oglądaj, czytaj i chłoń katolickie przekazy, których, mimo prywatnych bojów userów, na tym portalu pełno. Polecam filmy ks. Kneblewskiego i teksty ks. Bałemby.
Jan_od_krzyża
Ajaks 2013-09-16 23:23:46
Ludzie jestem tu jeden dzień,czy pod każdym umieszczonym materiałem toczycie takie spory?
***

Na każdym forum są świnte krowy, to nie jest wyjątkiem.
Jeden tu "stary" forumowicz dostał małpiego rozumu, i dlatego tu tyle zadymy się narobiło.
Paru ludzi tu wkurzył i teraz obrywa za swoje po tym durnym łbie.

Ajaks
Naprawdę nie wstyd Wam za to co tu wypisujecie?
BN
Tahamata jakbyś miał pozytywne nastawienie nie było by tylu spięć
nawet nie masz ochoty na dialog wewnątrz kościoła
Prawda jadeit. Parvusek nie był blokowany, nie są blokowane jego media na stronie głównej. Józef walcząc z podobnymi typami, którzy go prowokowali jest poza portalem. Trzeba wreszcie powiedzieć, że moderacja gubi się , lub działa celowo faworyzując niektórych osobników na portalu, zwłaszcza tych, którzy czuja się tutaj szarą eminencją grożąc adwersarzom m. innymi banem i w jakis sposób …More
Prawda jadeit. Parvusek nie był blokowany, nie są blokowane jego media na stronie głównej. Józef walcząc z podobnymi typami, którzy go prowokowali jest poza portalem. Trzeba wreszcie powiedzieć, że moderacja gubi się , lub działa celowo faworyzując niektórych osobników na portalu, zwłaszcza tych, którzy czuja się tutaj szarą eminencją grożąc adwersarzom m. innymi banem i w jakis sposób wykonywanym przez usłużną administrację być może obawiającą się oskarżenia o wymaginowany antysemityzm
tahamata
BN jest tutaj reprezentantem filosemityzmu, neoństwa i ogólnie wszystkiego co osłabia Kościół katolicki.
Ajaks
Znalazłem katolicki portal jestem katolikiem i spodziewałem się tu zastać katolików, jest inaczej BN?
BN
Ajaks jak masz słabą wiarę to lepiej zmień forum
tu nie ma miłości Jezusa
Ajaks
Ludzie jestem tu jeden dzień,czy pod każdym umieszczonym materiałem toczycie takie spory?
dawidp94
Parvus, jak Ci nie wstyd?
Wyciągać prywatną korespondencję na forum!
Igor75
Te szczepionki przyjdą do Polski, bo dużo ludzi ma mózg, ale go nie używa.
Jan_od_krzyża
Mamo nie bój się komputera

kopiowanie i wklejanie
www.youtube.com/watch
Jan_od_krzyża
BN 2013-09-16 22:55:08


Czy na tym forum znajdują się jeszcze chrzescijanie ?
***
Tak bracie BN jest tu bardzo wielu dobrych katolików.
One more comment from Jan_od_krzyża
Jan_od_krzyża
jadeit 2013-09-16 22:46:59
Pamiętajcie o robienie zrzutów ekranu. To dla portali zajmujących się cyberprzestępczością itp. jest bardzo ważne. Opis u mnie na koncie.

Aby zachować to, co widzisz na ekranie wciśnij klawisz "Print Screen" (Prt Sc), a następnie otwórz program tekstowy (np. Word) lub graficzny (np. Paint) i wklej tam screen naciskając jednocześnie klawisze "Ctrl" i "V".

To proste. …More
jadeit 2013-09-16 22:46:59
Pamiętajcie o robienie zrzutów ekranu. To dla portali zajmujących się cyberprzestępczością itp. jest bardzo ważne. Opis u mnie na koncie.

Aby zachować to, co widzisz na ekranie wciśnij klawisz "Print Screen" (Prt Sc), a następnie otwórz program tekstowy (np. Word) lub graficzny (np. Paint) i wklej tam screen naciskając jednocześnie klawisze "Ctrl" i "V".

To proste. Ilekroć macie do czynienia z osobnikami zaburzonymi jest koniecznie. Bardzo szybko zmienia wpisy - czasami w ostatnich sekundach.
***
Czy wszyscy już wiedzą jak się skrinuje
To wszystko prawda co tu pisze Igor75 oraz jadeit
Igor75
fr_parvus 2013-09-16 22:53:05

Udowodnij oszczerco
__________________________________
Tak? Oszczerco?
A kto potępiał i wyliczał grzechy Józefowi i tahamacie, kto obrażał Domino336 i wyzywał go od staruchów, nie pomijając jego żony?
Kto spamował i blokował nasze konta?
Wstydź się ! Tak katolik nie postępuje. Masz u mnie dożywotnią blikadę - chyba, że posłodzisz Redakcji i zablokują mi konto - …More
fr_parvus 2013-09-16 22:53:05

Udowodnij oszczerco
__________________________________
Tak? Oszczerco?
A kto potępiał i wyliczał grzechy Józefowi i tahamacie, kto obrażał Domino336 i wyzywał go od staruchów, nie pomijając jego żony?
Kto spamował i blokował nasze konta?
Wstydź się ! Tak katolik nie postępuje. Masz u mnie dożywotnią blikadę - chyba, że posłodzisz Redakcji i zablokują mi konto - wtedy już nie wrócę tu, na pewno!
BN


Czy na tym forum znajdują się jeszcze chrzescijanie ?
Igor75
fr_parvus 2013-09-16 22:13:54

Nie jestem mfarmat. I przykro mi jest za to, co napisała dzisiaj
___________________________________________

To już wczoraj było napisane! Łżesz w żywe oczy kłamco!
Igor75
Redakcja potrafi tylko zastraszać blokadami, Primo za spamowanie przeciwko NOM i sugerowanie, że ma sobie założyć blog jeśli chce pisać.
Dlaczego zatem Redakcja pozwala tu spamować?

Le dévot intérieur (cantique de St Louis-Marie Grignion de Montfort) i tu La douloureuse Passion (cantique manuscrit de St L-M de Montfort - archives)
i tu L'âme abandonnée et délivrée du Purgatoire (mystère de St …More
Redakcja potrafi tylko zastraszać blokadami, Primo za spamowanie przeciwko NOM i sugerowanie, że ma sobie założyć blog jeśli chce pisać.
Dlaczego zatem Redakcja pozwala tu spamować?

Le dévot intérieur (cantique de St Louis-Marie Grignion de Montfort) i tu La douloureuse Passion (cantique manuscrit de St L-M de Montfort - archives)
i tu L'âme abandonnée et délivrée du Purgatoire (mystère de St L-M de Montfort - archives) DLACZEGO?
--------------------------------------------------------
Daniel.k upomnienie z zastraszeniem blokady konta, za to, że napisał prawdę.
A parvus mąci tu już od długiego czasu, ile ludzi nawyzywał na priv, ile obelg padło bezpośrednio z jego ust. Publicznie obrażał ludzi i wyliczał im grzechy, i o dziwo ma się tu świetnie.
Igor75 likes this.
BN

Parvus masz przeprosić

jadeit natychmiast
Igor75
fr_parvus 2013-09-16 22:31:25
To nie ja napisałem.
______________________________________
Przestań obrażać katolickie forum tymi fajami!
Są tam szczegóły, o których mfarmart nie powinna wiedzieć - skąd wie?
Jan_od_krzyża
cicho cicho, nie martwcie się.
W Polsce też zaraz będą szczepić na grypę i zapalenie mózgu.
Gdzieś przecież te koncerny farmaceutyczne muszą testować te swoje produkty.
Wszak zieloni im nie dają testować na szczurach i królikach to będą na ludziach.

Igor75
fr_parvus 2013-09-16 22:24:04
Za co? Proszę udowodnić. Śmieszni jesteście...Szkoda czasu na takie głupoty...Idę stąd...
____________________________________________
Śmieszni jesteśmy? Poczytajmy na tym koncie w rubryce POWITANIE:
@mfarmat
---------------------------------
To dla Ciebie: d.demotywatory.net/979.jpg
BN

Parvus masz przeprosić

jadeit natychmiast
Jan_od_krzyża
jadeit 2013-09-16 22:11:33
Dokładnie tak jest. Fr_parvus jest zarazem mfarmat. Otwórzcie oczy. To jest nie tylko chory człowiek ale psychopata, gdyż niszczy innych. NISZCZY!
***
Mam identyczne zdanie do tego jakie wyraża Jadeit o tym szurniętym Forumowiczu o nicku fr_parvus

Ale weźcie w końcu załóżcie osobny temat do kłócenia się w nim sam tam chętnie popiszę.
A tu dajcie już pisać …
More
jadeit 2013-09-16 22:11:33
Dokładnie tak jest. Fr_parvus jest zarazem mfarmat. Otwórzcie oczy. To jest nie tylko chory człowiek ale psychopata, gdyż niszczy innych. NISZCZY!
***
Mam identyczne zdanie do tego jakie wyraża Jadeit o tym szurniętym Forumowiczu o nicku fr_parvus

Ale weźcie w końcu załóżcie osobny temat do kłócenia się w nim sam tam chętnie popiszę.
A tu dajcie już pisać ludziom na temat jak w temacie.
BN

Parvus masz przeprosić

jadeit natychmiast
Igor75
fr_parvus

Gdybyś był chłopem z j...mi, to załatwiłbyś sprawę z jadeit bez oczerniania jej, szaleńcu.
Już nie raz w nocy przyłapałem Cię na wstawianiu zbereźnych filmów dla jadelit i pisaniu o niej w sposób uwłaczający - sam Ci nakazałem usunąć ten film, co zrobiłeś.
Jesteś zarazą tego forum!
Jan_od_krzyża
Igor75 załóż osobny temat na ten temat.
Bo znowu zablokują temat z powodu rzekomego pisania nie na temat