adam R shares this
WIELKANOC ZAKAZANA
przeciwherezjom
O to im chodziło. Im to znaczy masonom - szczególnie masonom-biskupom. Oni nienawidzą szczytu obchodów liturgicznych Wielkiego Tygodnia - cała ta przebiegle sfabrykowana psychoza koronyświra miała na celu właśnie Wielki Tydzień.
przeciwherezjom
Apropos obrazka - właściwie to 2tys lat temu sytuacja była analogiczna - ta Ostatnia Wieczerza oficjalnie była zakazana przez Sanhedryn - jednak za Panem Jezusem wydano list gończy (jest to w Ewangelii). Ich policja nie interweniowała w czasie Ostatniej Wieczerzy tylko dlatego, że już uzgodnili z Judaszem, że pojmanie zostanie dokonane w Ogrójcu. Apostołowie też byli zagrożeni - to potężna Boża …More
Apropos obrazka - właściwie to 2tys lat temu sytuacja była analogiczna - ta Ostatnia Wieczerza oficjalnie była zakazana przez Sanhedryn - jednak za Panem Jezusem wydano list gończy (jest to w Ewangelii). Ich policja nie interweniowała w czasie Ostatniej Wieczerzy tylko dlatego, że już uzgodnili z Judaszem, że pojmanie zostanie dokonane w Ogrójcu. Apostołowie też byli zagrożeni - to potężna Boża moc Chrystusa zabroniła oprawcom w Ogrodzie Oliwnym ująć też Jego uczniów. Myślę, że obecnie jest podobnie. Ale wyciągnijmy wnioski. Mamy Pana Jezusa i nie powinniśmy się lękać, powinniśmy trwać na modlitwie i nie spać i nie dygotać ze strachu. Trzeba organizować podziemny Kościół i tyle. Ktoś kiedyś powtórzył mocno słowa Pana Jezusa: "Nie lękajcie się!" Trzeba je zastosować - z tchórzów Kościół nie bardzo się będzie mógł odrodzić. Chyba, że z nawróconych tchórzów - ale potem ileż wstydu?!
Posoborowe absurdy
To niech idą policjanci do Żydów, którzy teraz obchodzą swoją Paschę i do Muzułmanów, którzy są nietykalni