"Ja będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Bo chcę złamać kark PSL-owi, SLD, Platformie Obywatelskiej (...) Teraz trzeba złamać całkowicie kark temu instytucjonalnemu PRL-owi, który tu …More
"Ja będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Bo chcę złamać kark PSL-owi, SLD, Platformie Obywatelskiej (...) Teraz trzeba złamać całkowicie kark temu instytucjonalnemu PRL-owi, który tu jeszcze tkwi" - mówi Witold Gadowski.
fronda.pl
sters
21

Witold Gadowski: Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość

"Ja będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Bo chcę złamać kark PSL-owi, SLD, Platformie Obywatelskiej (...) Teraz trzeba złamać całkowici…
Szukający PRAWDY likes this.
Dobrze że wreszcie powiedział to jasno i wyraźnie. Nikt już nie będzie miał złudzeń co do jego przynależności partyjnej. Czekam aż wreszcie równie otwarcie przyznają się Rola i Michalkiewicz wtedy będzie komplet. Sumliński nie musi, ponieważ wiadomo od dawna dla kogo pracuje, nawet tego nie ukrywa.
W isRaelu24 nie oglądam bo to PiSowskie szczekaczki. Oni tylko czarują i próbują uchodzić za niezależnych ale tak naprawdę grają do jednej bramki z władzą. Zbyt wiele ważnych spraw zaniedbali,zbyt wielu dobrych ludzi zawiedli i oszukali.