.
JUŻ BYŁ W OGRÓDKU.. JUŻ WITAŁ SIĘ Z GĄSKĄ..
adan2
gdyby ten materiał był nagrany 30 lat temu ,to ta rozmowa miałaby sens ,a rządu polskiego to już od 1990 r nie mamy .......to i do kogo tu apelować ?
Żydzi nie tylko Polskę chcą przejąć!

Przeczytaj:

Cicha bitwa o święte miasto

wiadomosci.onet.pl/…/mhynt4r
osdamen
@ conversi feuritis Ludzie skąd w nas Polakach tyle spokoju, troski, uprzejmości było i jest nadal o ten butny, przebiegły, rasistowski, podstępny i niewdzięczny naród żydowski, który za serce odpłaca się nam mordem intelektualnym, ekonomicznym (roszczenia 300 mld$) politycznym na nas Polakach.

A ty conversi feuritis ze swymi lamentami to pod ścianę płaczu, a ze swymi pytaniami to do sprawców …More
@ conversi feuritis Ludzie skąd w nas Polakach tyle spokoju, troski, uprzejmości było i jest nadal o ten butny, przebiegły, rasistowski, podstępny i niewdzięczny naród żydowski, który za serce odpłaca się nam mordem intelektualnym, ekonomicznym (roszczenia 300 mld$) politycznym na nas Polakach.

A ty conversi feuritis ze swymi lamentami to pod ścianę płaczu, a ze swymi pytaniami to do sprawców waszej tragedii czyli do Niemców i waszych ojców i dziadów. Uczcie się prawdziwej historii a nie twórzcie nowej na swoje geszefciarskie potrzeby.
Quas Primas likes this.
Ludzie skąd w was tyle nienawiści?! Non stop tylko Żydzi winni wszystkiemu co złe... Wszyscy dookoła są źli tylko nie wy... skończcie wreszcie z tym obrzydliwym rasizmem i spójrzcie co wy w ogóle robicie i ile jest w tym miłosierdzia, o którym mówi Bóg! Pamiętajcie, że Żydzi to naród wybrany.
Nie masz żadnej wiedzy na temat Żydów, stąd takie twoje ubolewanie...
Jesli natomiast jesteś Żydem, to twój komentarz odzwierciedla taktykę żydowską (talmudyczną).
Żydzi PRZESTALI być narodem wybranym z chwilą ODRZUCENIA Chrystusa jako Mesjasza.
@Quas Prinas Żydzi kłamali świadomie, bo podejrzewam, że uwierzyli w Zmartwychwstanie, w przeciwnym razie by nie dali łapówki strażnikom. Żydzi są bardzo skrupulatni finansowo i nie wyłożyliby pieniędzy, gdyby wiedzieli, że uczniowie wykradli ciało Chrystusa, tylko by to chcieli udowodnić i postawić ich przed sądem.
Jesteś obrzydliwą rasistką, pełną uprzedzeń, generalizujesz i wierzysz stereotypom.
Wierzę w logikę faktów, a ty powinieneś być ukarany za mowę nienawiści na tym katolicki forum. Nie jestem filosemitką jak ty i ustanowienie dni judaizmu i islamu uważam za fatalny błąd. A jeżeli chodzi o żydów, to pomysłowo wybrnęli jako wrogowie Chrystusa z faktu Jego zmartwychwstania i spopularyzowali pogłoskę o wykradnięciu ciała Chrystusa aktualną wśród nich do dnia dzisiejszego. Historia …More
Wierzę w logikę faktów, a ty powinieneś być ukarany za mowę nienawiści na tym katolicki forum. Nie jestem filosemitką jak ty i ustanowienie dni judaizmu i islamu uważam za fatalny błąd. A jeżeli chodzi o żydów, to pomysłowo wybrnęli jako wrogowie Chrystusa z faktu Jego zmartwychwstania i spopularyzowali pogłoskę o wykradnięciu ciała Chrystusa aktualną wśród nich do dnia dzisiejszego. Historia uczy, że mają talenty do korzystnego dla siebie organizowania spraw finansowych. W sferze polityki podporządkowują sobie obecnie rządy państw, że wymienię najbardziej charakterystyczne USA i Polskę, ze szkodą dla Polaków. A jak ci się podoba fakt nie do podważenie, że żydzi są antychrześcijanami?
Quas Primas likes this.
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
xmireknowak likes this.
Trzeba zdobywać wiedzę na temat Żydów, bo ani rządzący Polską, ani kościelni hierarchowie nam te wiedzy nie przekażą!
Żydzi kłamali w dniu Zmartwychwstania Pana Jezusa i kłamią do dziś!!!
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
Sw.Joanna likes this.
PiotrM
żydzi to plemię żmijowe.
Żydzi to naród wybrany!
Byli narodem wybranym, kiedy ukrzyżowali Jezusa Chrystusa rękami rzymian, to utracili wybraństwo.
Już nie są narodem wybranym, ale dalej nieskromnie przypisują sobie ten tytuł.
Proszę zapoznać się z Ewangeliami i historią zburzenia świątyni jerozolimskiej i pogromem dokonanym przez rzymian, to była kara Boża za odrzucenie Jego Syna Jezusa Chrystusa.
PiotrM and one more user like this.
PiotrM likes this.
NOWAERA likes this.
Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę.

Zbrodnicza mafia o zasięgu ogólnoświatowym.

St. Michalkiewicz ocenia kult Piłsudskiego, zauważa, że w filmie "Niepodległość" nie wymieniono nawet nazwisk członków "Rady Regencyjnej", która przekazała Piłsudskiemu władzę, a więc gotowe zorganizowane państwo, które ktoś musiał przecież zorganizować.

Przywołał historyczne spotkanie…More
Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę.

Zbrodnicza mafia o zasięgu ogólnoświatowym.

St. Michalkiewicz ocenia kult Piłsudskiego, zauważa, że w filmie "Niepodległość" nie wymieniono nawet nazwisk członków "Rady Regencyjnej", która przekazała Piłsudskiemu władzę, a więc gotowe zorganizowane państwo, które ktoś musiał przecież zorganizować.

Przywołał historyczne spotkanie z 1919 roku, śniadanie z Rothschildem u hrabiego Ostrowskiego w Paryżu, opisane w pamiętnikach "70 lat wspomnień" przez Hipolita Korwin Milewskiego.

Trwały wówczas jeszcze obrady Konferencji w Wersalu. Najciekawsze są słowa owego Rothschilda, bo zawierają całą prawdę o istocie Żydów. Wymienia swoich ziomków i generalną filozofię, co we współczesnym potocznym języku można opisać jako zbrodniczą mafię o zasięgu ogólnoświatowym.

Dowiadujemy się bez cenzury u źródła niejako, że "Izrael" to wszyscy Żydzi bez wyjątku. Rothschild poinformował hrabiego, że będą stawać na drodze Polakom "do Śląska, do Gdańska, do Poznania .." do wszystkich terenów, o które zabiegał R. Dmowski w Paryżu walcząc o przyłączenie wszystkich polskich ziem do odradzającej się Polski, jeśli Dmowski będzie uczestnikiem konferencji.
Na szczęście był.

Całe spotkanie jest ciekawe, a fragment, który opisałam jest ok. 1.24'00 www.youtube.com/watch
Czy wobec tego antypolska polityka "Izraela" może kogoś dziwić? Zaiste wielka i niespotykana w świecie jest "wdzięczność żydowska" za uratowanie tylu żydów od śmierci z rąk Niemców.

Dlatego trudno się powstrzymać od rady dla polskiego rządu aby podjął natychmiastową uchwałę:

Polska, na skutek wyjątkowo wrogich wypowiedzi i działań izraelskich polityków zrywa natychmiast stosunki z państwem Izrael. Dopuszczamy wznowienie stosunków, pod warunkiem przyjęcia przez Izrael prawdziwej wersji historii II wojny światowej i czasów powojennych na terenach zamieszkanych przez Polaków. Do tego czasu zrywamy wszelkie stosunki dyplomatyczne, wprowadzamy ruch wizowy, wprowadzamy embargo na towary z Izraela, wprowadzamy zakaz eksportu do Izraela.

Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie zostaje zamknięte do odwołania, wprowadzamy zakaz organizowania wycieczek młodzieży izraelskiej, delegalizujemy wszystkie gminy żydowskie na ternie RP, ich majątek będzie znacjonalizowany po upływie tygodnia od dnia delegalizacji, prywatny majątek osób narodowości izraelskiej, posiadających obywatelstwo państwa Izrael przechodzi na skarb państwa bez odszkodowania, jako majątek państwa wrogiego.

Wprowadzamy absolutny zakaz posiadania broni przez obywateli państwa Izrael na terenie RP. Obywatele państwa Izrael tracą wszelkie prawa socjalne jakie mieliby w Polsce (emerytury, renty, zaległe wynagrodzenia) oraz inne prawa materialne jak dywidendy, akcje, udziały w polskich firmach.


Po prostu trzeba skończyć zabawę w ciuciubabkę jaką nam różne takie Netanjachy i Szewachy Weissy, Brystygierowe i Michniki urządzili po 1945, po 1989 i teraz.

Jednym słowem (które na pewno koszerni towarzysze pojmą) PASZŁY WON!

Gdyby komuś się to wydawało bezprawne, to przypominam, że takie numery robiło nie jedno państwo. W naszej historii w ten sposób prawa do majątków zostali pozbawienie Polacy z Poznańskiego tuż po wejściu Niemców w 1939 roku i zaraz potem w 1945 roku to samo zrobił sowiecki Bierut. DO DZIŚ SKUTKI TYCH "AKTÓW PRAWNYCH' NIE ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE.

Tylko - przypominam - wówczas była to wroga agresja Niemiec i ZSRR. Teraz mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę. Mamy więc naturalne prawo bronić się.
adan2
apeluje do polskiego rządu "Żydzi chcą przejąć Polskę
=============================
polskiego rządu ? a jest taki ? w rządzie już od kilku lat są sami żydzi ,więc do kogo tu apelować ?
pat74 and one more user like this.
pat74 likes this.
antonio 64_64 likes this.
Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do naszych oprawców:

www.youtube.com/watch
m.rekinek likes this.
3 more comments from Nemo potest duobus dominis servire !