(Ochroniarz)
Ludzie tacy jak Targalski powinni zostać odsunięci i to jak najszybciej. Szkodzą i mącą. Nawołują do wojny z Rosją, rozbudzają chore insurekcyjne ambicje. Są wodą na młyn propagandy eskimoskiej. Tacy jak on służyli komunistom z PZPR a teraz służą ameryce i izraelowi (w sumie to jedno i to samo). Zdrada to ZDRADA. To właśnie tacy resortowi jak on, jego koleżanka Dorotka i szefuńcio Tomuś (wszyscy …More
Ludzie tacy jak Targalski powinni zostać odsunięci i to jak najszybciej. Szkodzą i mącą. Nawołują do wojny z Rosją, rozbudzają chore insurekcyjne ambicje. Są wodą na młyn propagandy eskimoskiej. Tacy jak on służyli komunistom z PZPR a teraz służą ameryce i izraelowi (w sumie to jedno i to samo). Zdrada to ZDRADA. To właśnie tacy resortowi jak on, jego koleżanka Dorotka i szefuńcio Tomuś (wszyscy GP) robią najgorszą robotę w tym kraju. Gorszą i podlejszą niż gadzinówka (GW) z Czerskiej.
Tak Państwu powiem, kto uwierzy, ten uwierzy, mogę podać dokładniej, ale bardzo ważnym agentem GRU w Polsce jest Antoni Macierewicz.
Kto chce doczytać, a warto. Chciał zabić tego, kto spisywał te informacje. Dodam, że na przykład ks. Stanisław Małkowski popiera powstanie przyszłego czołowego dzieła, Centrum Smoleńskie w Rzeszowie związanego z tymi Orędziami i nie wycofał się z popierania tych …More
Tak Państwu powiem, kto uwierzy, ten uwierzy, mogę podać dokładniej, ale bardzo ważnym agentem GRU w Polsce jest Antoni Macierewicz.
Kto chce doczytać, a warto. Chciał zabić tego, kto spisywał te informacje. Dodam, że na przykład ks. Stanisław Małkowski popiera powstanie przyszłego czołowego dzieła, Centrum Smoleńskie w Rzeszowie związanego z tymi Orędziami i nie wycofał się z popierania tych Orędzi, choć zna przecież głosy krytyczne. Warto się zapoznać, komu mogą być nie w smak:

cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/…/0redxia-smolens…
franciszek44
Mysle jednak, ze jest to tylko moim poboznym zyczeniem. Czlowiek "zaprzedany ukladowi", jak ty, Targalski, potrafi pluc tylko w jednym kierunku.
franciszek44
Targalski ! Ja proponuje, abys wypowiedzial sie w temacie dzialalnosci sluzb Izraela, USA, Niemiec I Wielkiej Brytani dzisiaj
w Polsce To, mysle, byloby bardziej parwdziwe. Sprobuj, Targalski poswiecic tylko 4 godziny, po godzinie na kazdy ze wspomnianych.