Sestra Cristina obdivuje Gagu kvôli "jej veľkej ľudskosti"

Sestra Cristina, ursulínska mníška, ktorá v roku 2014 vyhrala taliansky The Voice, priznala svoj obdiv k Lady Gaga, "jedna z mojich najobľúbenejších umelkýň". Hovorila s Patheos.com (19. februára) a …
A dodal bych, dělá to Barbarin nebo Vilém, kteří neváhali přihodit níže svůj názor? Řádová sestra - sister Cristina www.youtube.com/watch která byla schopna zasáhnout publikum, oslovit jiné... Inspirovat. Už jen to, že toto dokázala, dokázala sdělit lidem něco o vztahu k Bohu, Lásce, naději, touze a odhodlanosti měnit svůj život, měnit stereotypy.... tak to zaslouží velký obdiv. A ti co jen …More
A dodal bych, dělá to Barbarin nebo Vilém, kteří neváhali přihodit níže svůj názor? Řádová sestra - sister Cristina www.youtube.com/watch která byla schopna zasáhnout publikum, oslovit jiné... Inspirovat. Už jen to, že toto dokázala, dokázala sdělit lidem něco o vztahu k Bohu, Lásce, naději, touze a odhodlanosti měnit svůj život, měnit stereotypy.... tak to zaslouží velký obdiv. A ti co jen pustě melou hlouposti, ať sami předvedou co dokázali. Před sebou. To bohatě stačí. Možná, že jedna kapsa bude prázdná a druhá vysypaná :)

A jde-li o zmiňovaného pravoslavného kněze, Libora Halíka, jak je níže uvedeno, tak pokud někdo lže, podvádí, produkuje nesprávná tvrzení a to žel jak anatomická :) (Video co je stále na Glorii, že paní Obamová je muž) a nebo fyzikální (video co na Glorii stále je ohledně toho, že zeměkoule je placatá a nikoli kulatá (aneb skrytá výzva k rozšlápnutí glóbu :) ) pak se ohrazovat člověk vůči takovým lidem musí, ba má skoro edukační povinnost. Samozřejmě Libor Halík není již v službě pravoslavné Církve a přál bych mu, aby se "usadil" a nalezl klid pro svou duši. V životě má člověk množství různých odpovědností. Smutné je, pokud se priority seřadí chybně a to platí všeobecně. Jeho působení v některém směru je skutečně jalové a kontraproduktivní a zcela zbytečně zatemnil svými prohlášeními a představami o stavu věci budoucích hodně dobrých věcí. Kéž mu Pán žehná a mne odpustí, kdy jsem zbytečně ukročil přes čáru a ve svém zanícení o jasné vymezení pojmů, překročil hranici slušnosti a vstoupil do zóny "ad hominem".

Nepochybně vím, že mne také drze několikrát osočil a pojmenoval v podobném taktu jako častuje sprostými výrazy papeže Františka, ale to není důvodem, abych vracel stejně. Do jisté míry si myslím, že za to Libor H. ani nemůže. Na rozdíl od některých hajzlíčků co tady na Glorii produkují sváry a dělají pimprlikové divadlo. Ale nic nového, že? :) Krásný JARNÍ den přátelé!
Barbarin likes this.
...vedel som, že sestrička padne v tomto svetskom prostredí... to bola len otazka času.

Dar a charizma (spevu) su len prostriedkom ku spáse ale nie zarukou spásy.

Pre niektorých by bolo lepšie, keby ich nemali ako keby mali prísť o spásu
lady gaga je satanistka.
Barbarin likes this.