Netanjahu czyli pacynka rzecze : "Z niecierpliwością czekam na omówienie tego i innych kwestii, które wpływają na stabilność naszego regionu, z panem. Pragnę również podziękować za gotowość uczestnic…More
Netanjahu czyli pacynka rzecze :
"Z niecierpliwością czekam na omówienie tego i innych kwestii, które wpływają na stabilność naszego regionu, z panem. Pragnę również podziękować za gotowość uczestnictwa we wtorek w historycznym spotkaniu, które zgromadzi doradców ds. Bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, Rosji i Izraela. Sam fakt, że takie spotkanie na wysokim szczeblu odbywa się między wielkimi mocarstwami - Stanami Zjednoczonymi Ameryki i Rosją - tutaj w Izraelu uważam za bezprecedensowy. Mówi to wyraźnie o istocie pozycji Izraela wśród narodów, a w tym przypadku wśród dwóch największych narodów na ziemi.
Mam nadzieję i oczekuję, że ten dialog będzie owocny. Jestem przekonany, że możliwe jest znalezienie wspólnej płaszczyzny i wyznaczenie ścieżki, która pomogą promować POKOJ I BEZPIECZENSTWO zwłaszcza w Syrii."
www.gov.il
szuirad1
1

PM Netanyahu Meets with US National Security Adviser John Bolton

This website provides government information and enables users to perform government-related transactions online
szuirad1