01:59:24

"Cesta" na Mars

Konšpirácia, alebo priznanie?
Kallistratos, taky debil ako si ty sa len tak lahko nenajde! Cim to je? Cim to je?
Čím to je? Odpověď je prostá: www.youtube.com/watch
A ještě maličkost. Za ta slova by sis zasloužil, aby ti ta baba vyprášila kožich :) : pozeraj v 0:50 ... www.youtube.com/watch
Theodorá-Máriá likes this.
S ohledem na komentář a odkaz They si dovoluji z jejího odkazu uvést některé věci níže a pak se pořádně od plic zasmát :) Ne, není to tím, že bych se vysmíval hloupým lidem, ale tím, jak dokonale a mistrně dokázali někteří lidé právě v USA vymyslet zase nějakou kravinu, udělat grafické prezentace a to zajisté nejen v Photoshopu, pak objevit díru na trhu a tam tyto informace nervat s cílem …More
S ohledem na komentář a odkaz They si dovoluji z jejího odkazu uvést některé věci níže a pak se pořádně od plic zasmát :) Ne, není to tím, že bych se vysmíval hloupým lidem, ale tím, jak dokonale a mistrně dokázali někteří lidé právě v USA vymyslet zase nějakou kravinu, udělat grafické prezentace a to zajisté nejen v Photoshopu, pak objevit díru na trhu a tam tyto informace nervat s cílem oblbovat jiné.

Zda pro zábavu a nebo cíleně, aby lidé byli jako magoři a tímto došlo ke generování mentálního chaosu nevím. Pohnutky jsou mnohdy problematické, ale je to stejné, jako když se vydrápáte na pískovcový pilíř a nějaký vtipálek tam vyrývá letopočty, které samozřejmě neodpovídají době, kdy to tam vtipálek ryje a nebo jako nedávno, kdy jsem na houbách našel starý dub a tam vyryto 1938 a Mein Kampf. Samozřejmě, že nápis byl starý tak maximálně dvacet let, ale lidé si hrají a blbnou....

Navíc ta placatá Země je mistrně podmíněná a spjatá s evangelikálním nátiskem amerického člověka, který má vybubnovanou hlavu a je ochoten věřit občas čemukoli. Nikoli tak človíček český :) Je mi fakt líto, ale je to jedna z mentálních pastí, která má hodně slabá místa a zvýrazňuje jen ta svá specifická. O stvoření před 6000 lety ani nemluvě.

A na závěr asi tolik - je to MANIPULACE aneb superfake na kterou naletí pár ztřeštěnců podobně jako důchodci na kampeličky.... Ale je mi jasné, že někteří lidé s fyzikou i hlavou mohou mít problémy a záhad je tak hodně... Pro mne bylo kdysi jako pro klučinu příjemné nastavit foťák směrem na Severku, pak dát program béčko a exponovat cca dvě hodiny. Výsledek je nádherná fotka, která ukazuje, že zemská osa míří k Severce a hvězdy kolem se "otáčejí" ... Pochop kdo můžeš :) Co to asi znamená? že jsme asi na rotujícím disku z kuchyňského robotu? :) Nevím, ale základni škola, otevřená hlava by mohla na pochopení stačit... :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Země je nehybná a plochá, není to žádná koule, která se pohybuje ve „vesmíru“, protože žádný „vesmír“ neexistuje. Země je plochá a uzavřená nebeskou klenbou. Za klenbou je Nebe (sídlo Boha Bible)

Nebeská klenba je z pevného materiálu – nelze jí ničím prorazit, i když se o to lidstvo (okultní elita, která vládne světu) pokoušelo.

Když vidíme „kosmické lodě“, jak se po startu odchylují od svislé dráhy letu (videa
zde), tak je patrné, že nelétnou do „vesmíru“, ale vyhýbají se nebeské klenbě a přistávají někde zpátky zemi (někde na tajném místě).

Všechna přistání na Měsíci byl podvod, protože Měsíc není hmotné těleso (je to světlo)

Antarktida jsou vysoké ledové stěny – konec světa

Jak je možné, že při rychlosti pohybu kulaté země na rovníku 1650 km/h není žádný rozdíl v gravitaci? Je logické, že přece musí přece vznikat odstředivé síly.

Proč Rusové o podvodu celá desetiletí mlčí? Protože v tomto podvodu jedou společně s Amerikou! Jak Amerika, tak i Rusové jsou v této oblasti velcí manipulátoři a podvodníci

Všechny fotky
Marsu a dalších „planet“ jsou udělané ve Photoshopu a dalších profesionálních počítačových programech.

Jak přesně vypadá plochá země? Země je okruh, má střed na „severním pólu“,
Antarktida není „jižní pól“, ale okraj země (konec světa).

Měsíc, hvězdy a „planety“ se pohybují po nebeské klenbě (země je nehybná), která je vysoko několik set kilometrů na zemí. Plochá země je stará přibližně 6 000 let.
Astrofyzika je mnohem dál a řeší věci, které se nedotýkají ani omylem "bulváru laiků". Kdyby tito laici, raději v dobré víře přemýšleli o životě, o pravdě, o tom, že pravda je účast na božském poznávání stvořeného světa, pak by si nevymýšleli spekulace. Mnoho věcí z vesmírného bádání se potvrdilo na základě předchozích teorií a není to nic proti ničemu, podobně se takto předpokládali koncové …More
Astrofyzika je mnohem dál a řeší věci, které se nedotýkají ani omylem "bulváru laiků". Kdyby tito laici, raději v dobré víře přemýšleli o životě, o pravdě, o tom, že pravda je účast na božském poznávání stvořeného světa, pak by si nevymýšleli spekulace. Mnoho věcí z vesmírného bádání se potvrdilo na základě předchozích teorií a není to nic proti ničemu, podobně se takto předpokládali koncové prvky v periodické soustavě prvků... A nakonec byly i objeveny.
A jde-li o nehmotná tělesa, která příspěvek níže zmiňuje.... Nehmotná? :) Vždyť i světlo má korpuskulárně a tedy částicově - vlnovou povahu.... Věci jsou složitější, než se zdají a to je jen dobře. Co bychom tady na zemi asi dělali, že? Seděli na zadku, mysleli si, že nás nese želva na zádech, že jsme stvořeni se zemí před 6000 lety a nyní nás čeká jen zánik....? Vesmír tedy není, žijeme na placce a placatou máme nejspíš i hlavu a vše co kolem vidíme je od zla a zla ? :) Obávám se, že komentovat toto smysl opravdu nemá a sebevíce sofistikovanější internetové cancy popírající důležité věci a oblbující některé jsou možná jen krotkou zábavou některých magorů, podobně jako se bavili ti, co běhali v obilí s hráběma a tvořili piktogramy, aby se pak bavili pohledem na pole po kterém běhali druhý den špekulanti s dozimetry :) Budu Theo zpupně stručný - jsou to blbosti a nevím zda je šíříš vědomě a nebo z prosté naivity.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Theodorá-Máriá
před 2 hodinami


Víte o tom, že ve skutečnosti vypadají „planety“ Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun… úplně jinak, než nám předkládá NASA, ESA? Rozhodně se nejedná o „planety“, ale o nehmotná nebeská tělesa (světla), která se nacházejí na neprodyšné nebeské klenbě (více článek Země je plochá s klenbou). Na těchto nebeských tělesech není možné přistát ani provádět žádné průzkumy. Veškerý výzkum Marsu je tedy podvod! Názvy „planet“ jsou jména římských (falešných) bohů, s výjimkou Uranu (řecký falešný bůh).

Podobně podvodně jsou nám předkládány informace o hvězdách. Hvězdy nejsou žádná vzdálená slunce! Více článek Co jsou hvězdy?. Je potřeba přijmout fakt, že žádný „vesmír“ neexistuje!

Jak ve skutečnosti vypadají planety, které jsou umístěny na nebeské klenbě:


Víte o tom, že ve skutečnosti vypadají „planety“ Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun… úplně jinak, než nám předkládá NASA, ESA? Rozhodně se nejedná o „planety“, ale o nehmotná nebeská tělesa (světla), která se nacházejí na neprodyšné nebeské klenbě (více článek Země je plochá s klenbou). Na těchto nebeských tělesech není možné přistát ani provádět žádné průzkumy. …More


Víte o tom, že ve skutečnosti vypadají „planety“ Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun… úplně jinak, než nám předkládá NASA, ESA? Rozhodně se nejedná o „planety“, ale o nehmotná nebeská tělesa (světla), která se nacházejí na neprodyšné nebeské klenbě (více článek Země je plochá s klenbou). Na těchto nebeských tělesech není možné přistát ani provádět žádné průzkumy. Veškerý výzkum Marsu je tedy podvod! Názvy „planet“ jsou jména římských (falešných) bohů, s výjimkou Uranu (řecký falešný bůh).

Podobně podvodně jsou nám předkládány informace o hvězdách. Hvězdy nejsou žádná vzdálená slunce! Více článek Co jsou hvězdy?. Je potřeba přijmout fakt, že žádný „vesmír“ neexistuje!

Jak ve skutečnosti vypadají planety, které jsou umístěny na nebeské klenbě:
Caesar
No neviem, ale ked som pozeral na planety, ako Saturn, Jupiter, Venusa hvezdarským dalekohladom, tak Saturn vyzeral ako je oficialne: s prstencom a pasmi - gulaty, Jupiter bol tiez gulatý s pasmi a tri mesiace okolo neho obiehaju, tie vidiet aj malym dalekohladom, Venusa bola tiez gulata a vacsie pásy. Ziadne svetla ale skutocne gulaté planety. Mars som nevidel.
Kallistratos likes this.
Bratia a sestry likes this.