ertds
121833

Minister zdrowia: od szczepienia dziecko nie dostanie autyzmu

Minister zdrowia Łukasz Szumowski. FOT.Adam Chelstowski/FORUM Szczepienia obowiązkowe są w Polsce od wielu lat, dzięki temu nie mamy takich chorób, które kiedyś były – powiedział w czwartek na …
wacula25@wp.pl
Teraz pokażemy kraj naszego sąsiada Ukrainę, w którym kampania Antyszczepionkowa zaczęła się osiem lat temu, a obowiązek szczepień nie był egzekwowany. Efekt jest taki, że dziś chorych na odrę liczy się w tysiącach, a w jednej z ukraińskich miejscowości z powodu tej choroby trzeba było zamknąć szkołę. A pokaże teraz jak poważne mogą być konsekwencje rezygnacji ze szczepień i jak groźną chorobą …More
Teraz pokażemy kraj naszego sąsiada Ukrainę, w którym kampania Antyszczepionkowa zaczęła się osiem lat temu, a obowiązek szczepień nie był egzekwowany. Efekt jest taki, że dziś chorych na odrę liczy się w tysiącach, a w jednej z ukraińskich miejscowości z powodu tej choroby trzeba było zamknąć szkołę. A pokaże teraz jak poważne mogą być konsekwencje rezygnacji ze szczepień i jak groźną chorobą jest odra, która stanowi śmiertelne - w dosłownym tego słowa znaczeniu - zagrożenie.
predex
ADAN
Odra pojawia sie z powodu zakażeń szczepieniami przeciwko odrze.

Pan ministerek poszedl w kariere polityczna , i jego dzialania ne mają nic wspólnego z medycyna.

Poszczepienne ogniska i epidemie odry
Zamieszczono 11 marca 2015 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska i dr Suzanne Humphries
Szczepienia MMR są dziś głównym źródłem epidemii odry czy różyczki – wskazują nowe badania…More
ADAN
Odra pojawia sie z powodu zakażeń szczepieniami przeciwko odrze.

Pan ministerek poszedl w kariere polityczna , i jego dzialania ne mają nic wspólnego z medycyna.

Poszczepienne ogniska i epidemie odry
Zamieszczono 11 marca 2015 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska i dr Suzanne Humphries
Szczepienia MMR są dziś głównym źródłem epidemii odry czy różyczki – wskazują nowe badania. Osoby świeżo zaszczepione rozsiewają wirusy odry przez wiele tygodni i zarażają inne osoby zaszczepione oraz nieszczepione.
Korpomedia tego nie podają, że szczepy wirusów odry, które znaleziono u zarażonych dzieci w ostatnich ogniskach tej choroby, są pochodzenia odszczepiennego. Prawdopodobnie dlatego karami zmusza się dziś polskich rodziców do szczepienia wszystkich dzieci, żeby więcej osób zachorowało. Kiedy zaszczepione dziecko zachoruje na odrę, nazywa się tę chorobę niespecyficzną wysypką i udaje, że nie ma problemu. Podobnie jak każdy przypadek poszczepiennej śmierci niemowlęcia nazywa się „zbiegiem okoliczności”.

www.naturalnews.com/048914_measles_…

W wielomiliardowym biznesie szczepiennym chodzi głównie o wielkie pieniądze i o to, by jak najwięcej dzieci zachorowało na autyzm oraz inne postaci encefalopatii, bo potem są one stałymi klientami karteli farmacji.
Chodzi też o to, by nie było dzieci nieszczepionych, bo wtedy nie można porównać stanu ich zdrowia do szczepionych, a różnice między tymi grupami są kolosalne. Niemieckie badanie wykazało, że praktycznie wszystkie choroby chroniczne i formy upośledzenia umysłowego występują znacznie częściej u szczepieńców niż nieszczepieńców.
childhealthsafety.wordpress.com/…/new-survey-show…
Faszyzm i terror szczepienny WHO, UNICEF oraz karteli farmacji osiągnął już skalę światową i coraz więcej dzieci szczepi się (i masowo okalecza oraz zabija) pod lufami karabinów. Jak długo ludzkość będzie tolerować te zbrodnie popełnianie na dzieciach dla zysków farma-oligarchów? Każdy wie, że żadnej organizacji i żadnej korporacji nie zależy na zdrowiu cudzych dzieci. Jeśli dziś akceptujemy szczepienną tyranię wobec dzieci, przygotujmy się na to samo w stosunku do wszystkich dorosłych. Tylko czekać, kiedy w Polsce pojawią się łapanki organizowane przez szczepienne gestapo. Rodzicom, którzy chcą chronić swe dzieci, a nie potrafią walczyć ze szczepiennym terrorem w Polsce, być może nie pozostaje nic innego jak uciekać z dziećmi do wolnych od tego terroru krajów (Europa zachodnia czy Rosja).
vaccineliberationarmy.com/…/children-around…, vaccineliberationarmy.com/…/kenya-africa-dr…
adan2
Minister Szumowski podkreślił, że ogromna skala migracji, jaką obserwujemy na przestrzeni ostatnich lat, powoduje pojawianie się – również w Polsce – coraz większej liczby przypadków chorób zakaźnych, których przez lata nie było. Chodzi m.in. o zagrożenie epidemią odry, którą „przynieśli” do Rzeczypospolitej imigranci ze Wschodu, o czym poinformował w środę Główny Inspektor Sanitarny.
==========…More
Minister Szumowski podkreślił, że ogromna skala migracji, jaką obserwujemy na przestrzeni ostatnich lat, powoduje pojawianie się – również w Polsce – coraz większej liczby przypadków chorób zakaźnych, których przez lata nie było. Chodzi m.in. o zagrożenie epidemią odry, którą „przynieśli” do Rzeczypospolitej imigranci ze Wschodu, o czym poinformował w środę Główny Inspektor Sanitarny.
===========================
i właśnie dlatego panie szumowino nie chcemy tutaj zakażonych emigrantów i tym bardziej szczepień .......... krótko i na temat żydzi do Izraela ,wynocha
Anty_modernista and one more user like this.
Anty_modernista likes this.
Quas Primas likes this.
Krzysiekk
chodźby mu trupy dzieci pod nogi rzucano to powie że szczepionki są świetne.. przecież mowa pieniędzy już dawno zabiła sumienie... złapać go i zaszczepić tymi szczepionkami, tylko w dawkach odpowiedniej do jego wagi.Ciekawe jak szybko by spr.....lał...
xmireknowak and 5 more users like this.
xmireknowak likes this.
antonio 64_64 likes this.
Quas Primas likes this.
olek19801 likes this.
m.rekinek likes this.
Rafał_Ovile likes this.
predex
Włoski sąd ogłosił, iż szczepionki wywołują autyzm!
Zamieszczono 11 lutego 2015 przez astromaria
Źródło: PrisonPlanet
Włoski sąd ogłosił, iż szczepionki wywołują autyzm!
Mary Holland, healthimpactnews.com
USA
2015-02-11

W dniu 23 września 2014 roku włoski sąd w Mediolanie przyznał odszkodowania dla chłopca któremu szczepienia wywołały autyzm. (Zobacz włoski dokument tutaj: LINK) Szczep…More
Włoski sąd ogłosił, iż szczepionki wywołują autyzm!
Zamieszczono 11 lutego 2015 przez astromaria
Źródło: PrisonPlanet
Włoski sąd ogłosił, iż szczepionki wywołują autyzm!
Mary Holland, healthimpactnews.com
USA
2015-02-11

W dniu 23 września 2014 roku włoski sąd w Mediolanie przyznał odszkodowania dla chłopca któremu szczepienia wywołały autyzm. (Zobacz włoski dokument tutaj: LINK) Szczepionka przeciwko sześciu dziecięcym chorobom spowodowała u chłopca trwałe uszkodzenie mózgu i autyzm.Podczas gdy włoska prasa poświęciła wiele uwagi tej decyzji i konsekwencjom dla zdrowia publicznego, amerykańska prasa milczy.
Włoski narodowy program odszkodowań za choroby wywołane szczepieniami.
Podobnie jak w USA, Włochy mają krajowy program kompensacji za szkody wyrządzone szczepieniami, aby przekazać pewne wsparcie finansowe dla tych, którzy doznali szkody w wyniku podania obowiązkowych i zalecanych szczepionek. Dziecko z Włoch otrzymało trzy dawki szczepionki Infanrix hexa GlaxoSmithKline, sześciowartościowej szczepionki podawanej w pierwszym roku życia. Szczepienia miały miejsce w okresie od marca do października 2006 roku, a szczepionka miała chronić dziecko przed polio, błonicą, tężcem, wirusowym zapaleniem wątroby typu B, krztuścem i Haemophilus influenzae typu B. Oprócz tych antygenów, szczepionka zawierała tiomersal, środek konserwujący zawierający rtęć i aluminium, adiuwant, jak i inne toksyczne składniki. Dziecko zapadło na autyzm wkrótce po otrzymaniu trzech dawek.
Kiedy rodzice przedstawili swoje roszczenie o odszkodowanie najpierw do Ministerstwa Zdrowia, do czego byli zobowiązani, Ministerstwo odrzuciło prośbę. Dlatego też rodzina pozwała Ministerstwo w sądzie generalnym, co jest opcją, która nie istnieje w tej samej formie w USA.
Decyzja sądu: rtęć i aluminium w szczepionkach wywołują autyzm.
Na podstawie zeznań medycznych ekspertów, sąd uznał, że dziecko zachorowało na autyzm i doznało uszkodzenia mózgu ze względu na neurotoksyczną rtęć i aluminium a nie ze względu na genetyczne predyspozycje. Trybunał zauważył również, że Infanrix hexa zawiera tiomersal, obecnie zakazany we Włoszech ze względu na jego neurotoksyczność, „w stężeniach znacznie przekraczających zalecane maksymalne poziomy dla niemowląt o wadze zaledwie kilku kilogramów.”
Sędzia Przewodniczący Nicola Di Leo rozważył również inny obciążający dowód: w 1271-stronicowym raporcie GlaxoSmithKline (poufnym jednak

autismoevaccini.files.wordpress.com/2012/12/vaccin-dc3a9cc3a8s.pdf
). Ten dokument przemysłu szczepionkarskiego zawiera wiele dowodów na niepożądane reakcje na szczepionki, w tym pięć znanych przypadków autyzmu, wynikających z podania szczepionki w czasie własnych badań klinicznych (patrz tabela na stronie 626, fragment poniżej).

Włoski rząd, a nie producent szczepionek płaci odszkodowania.
Podobnie jak w wielu innych rozwiniętych krajach, rząd, a nie przemysł szczepionkarski, płaci rodzinom w przypadku chorób wywołanych przez szczepionki. Stąd być może wynika brak jakiejkolwiek troski ze strony GSK w odniesieniu do niekorzystnych reakcji na szczepionki.
W końcowej ocenie, raport stwierdza, że:
„[W] profilu korzyści/ryzyka Infanrix hexa jest nadal korzystny,” pomimo potwierdzenia przez GSK, że szczepionka powoduje skutki uboczne w tym „autoimmunologiczną niedokrwistości hemolityczną, małopłytkowość, plamicę małopłytkową, autoimmunologiczną małopłytkowość, samoistną plamicę małopłytkową, niedokrwistość hemolityczną, sinicę, guz po zastrzyku, ropień i miejscu wstrzyknięcia, choroba Kawasaki, ważne zdarzenia neurologiczne (w tym zapalenie mózgu i encefalopatia), plamica Schonleina-Henocha, wybroczyny, plamica, haematochezia, reakcje alergiczne (w tym reakcje anafilaktyczne i wstrząs anafilaktyczny), i śmierć.” (patrz strona 9).
Decyzja z Milanu jest racjonalna, udokumentowana i dobrze umotywowana. Ministerstwo Zdrowia oświadczyło, że odwołało się od decyzji Trybunału, ale to odwołanie będzie prawdopodobnie trwać kilka lat, a wynik jest niepewny.
Rimini: 2012 – Włoski sąd stwierdził, że szczepionka MMR wywołuje autyzm.
Dwa lata wcześniej, w dniu 23 maja 2012 roku, sędzia Lucio Ardigo z włoskiego sądu w Rimini przewodniczył przy podobnym wyroku, uznając, że inna szczepionka, szczepionka przeciwko odrze-śwince-różyczce (MMR), spowodowały autyzm dziecka. Podobnie jak w przypadku z Mediolanu, Ministerstwo Zdrowia odmówiło rodzinie kompensacji z tytułu programu odszkodowania, ale po przedstawieniu dowodów medycznych, sąd przyznał odszkodowanie. I tu podobnie, włoska prasa opisała zdarzenie a prasa w USA nie.
W tym przypadku 15-miesięcznego chłopca, który otrzymał szczepionkę MMR w dniu 26 marca 2004 roku a następnie natychmiast miał problemy z jelitami i problemy żywieniowe, otrzymał diagnozę autyzmu z rocznym opóźnieniem. Sąd uznał, że chłopiec „został uszkodzony przez nieodwracalne powikłania związane ze szczepieniem (trójwartościowym MMR).” Decyzja ta przeszła mimo powszechnie przyjętej tezy, iż związek pomiędzy MMR a autyzmem został „obalony”.
Włoskie orzeczenia są przełomowe w debacie nad szczepionkami i autyzmem.
Włoskie decyzje sądowe są przełomowe w trwającej debacie nad szczepionkami i autyzmem. Sądy te, jak wszystkie sądy, mają funkcjonować jako bezstronni, obiektywni decydenci. Decyzje sądów są uderzające, ponieważ nie tylko wskazały na przyczynowy związek autyzmu i szczepień, ale także uchyliły decyzje Ministerstwa Zdrowia Włoch. W obu przypadkach okazało się, iż zarówno MMR jak i sześciowartościowe szczepionki zawierające thimerosal i aluminium mogą powodować autyzm.
Link do oryginalnego artykułu:

www.prisonplanet.com/u-s-media-black…
predex
Szczepienia najczęściej wywołujące autyzm i encefalopatię: dane amerykańskie z bazy VAERS. To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych powikłań.
Zamieszczono 6 marca 2015 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska Z tabeli widać, że najgroźniejsza jest szczepionka MMR, zawierająca żywe wirusy, choć wszystkie podawane niemowlętom szczepienia mogą wywoływać zapalenie mózgu, autyzm i …More
Szczepienia najczęściej wywołujące autyzm i encefalopatię: dane amerykańskie z bazy VAERS. To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych powikłań.
Zamieszczono 6 marca 2015 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska Z tabeli widać, że najgroźniejsza jest szczepionka MMR, zawierająca żywe wirusy, choć wszystkie podawane niemowlętom szczepienia mogą wywoływać zapalenie mózgu, autyzm i encefalopatię. Mamy tu niewątpliwie do czynienia z synergizmem wielu szczepiennych toksyn. Wcześniej podane szczepionki ciężko zatruwają organizmy niemowląt – ich układ nerwowy i odpornościowy – a kiedy ok. 1 […]
osdamen
Z takich idiotów i nie tylko składa się ten nierząd.

Ręce opadają z bezsilności słysząc i widząc tych morderców polskiego narodu w białych kołnierzykach


Czy oni są takimi debilami i nie biorą takiej możliwości do tych swoich pustych łbów, że jak naród podniesie te opadnięte ręce, jak zaciśnie to nie wydadzą nawet jednego słowa o łaskę miłosierdzia. Wypłynie jedynie wstrętna jucha z tych wszyst…More
Z takich idiotów i nie tylko składa się ten nierząd.

Ręce opadają z bezsilności słysząc i widząc tych morderców polskiego narodu w białych kołnierzykach


Czy oni są takimi debilami i nie biorą takiej możliwości do tych swoich pustych łbów, że jak naród podniesie te opadnięte ręce, jak zaciśnie to nie wydadzą nawet jednego słowa o łaskę miłosierdzia. Wypłynie jedynie wstrętna jucha z tych wszystkich kłamliwych szatańskich pysków.
predex
To jest jednak typek nie do naprawy, całkowita ignorancja, zreszta identycznie jak jego poprzednicy na tym stołku, Radziwił ,który zachęcał do szczepień , i sam sie zaszczepił z Karczewskim,

głupota człowieka , ktory cale życie leczył ponoc ludzi jest porazajaca, a wystarczy tylko wpisać w You tube autyzm po szczepieniu.

Ale to jest za trudne dla takiego typa.

Ciekawe czy otworzyłby oczy jak …More
To jest jednak typek nie do naprawy, całkowita ignorancja, zreszta identycznie jak jego poprzednicy na tym stołku, Radziwił ,który zachęcał do szczepień , i sam sie zaszczepił z Karczewskim,

głupota człowieka , ktory cale życie leczył ponoc ludzi jest porazajaca, a wystarczy tylko wpisać w You tube autyzm po szczepieniu.

Ale to jest za trudne dla takiego typa.

Ciekawe czy otworzyłby oczy jak zobaczy co stało sie całkiem zdrowym trojaczkom, jmuz nastepnego dnia po szczepieniu

www.youtube.com/watch

Co mozna powiedzieć o takim człowieku na tym stołku.

Od razu dumisja i zakaz wykonywania zawodu , całkowite posmiewisko i kompromitacja .

Dzie sie ,że Izby lekarskie siedzą cicho, oni niestety sa z tej samej gliny , tam siedza ludzie robiacy kariery pozamedyczne , ida prosto droga tego tzw ministra zdrowia.

Kto nas pacjentów obroni przed takimi łotrami.
xmireknowak likes this.
Agata.B
ZBM Jak długo Polacy będą tolerować medycznych szarlatanów
----------------------------------------
Tak długo dopóki Polacy nie zdekoncentrują wrogie,antypolskie obce media na terytorium Polski. Tak jak SLD,PO-PSL nie spolonizowało obcych mediów tak teraz PiS nie pozwoli polskim gojom mieć swoich mediów.PIS jest spokojnieszy kiedyok 90% mediów jest w rękach powiedzmy że niemieckich bo tak …More
ZBM Jak długo Polacy będą tolerować medycznych szarlatanów
----------------------------------------
Tak długo dopóki Polacy nie zdekoncentrują wrogie,antypolskie obce media na terytorium Polski. Tak jak SLD,PO-PSL nie spolonizowało obcych mediów tak teraz PiS nie pozwoli polskim gojom mieć swoich mediów.PIS jest spokojnieszy kiedyok 90% mediów jest w rękach powiedzmy że niemieckich bo tak naprawde nie wiemy jaka nacja stoi za tymi mediami
olek19801 likes this.
PiotrM
A dlaczego nie szczepią przymusowo żydów? Żyd odpowie: Wystarczy koszernie się odżywiać.
olek19801 likes this.
borgan likes this.
borgan
Fakt.
EON
Ale niekontrolowany efekt poszczepienny murowany.