Ježišovo posolstvo Trevignano: Nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia …

Ježišovo posolstvo Trevignano: Nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia ľudí. Aké hlúpe je toto ľudstvo! Zabudli, že som za nich zomrel. Ježišovo posolstvo Trevignano 8.3.…More
Ježišovo posolstvo Trevignano: Nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia ľudí. Aké hlúpe je toto ľudstvo! Zabudli, že som za nich zomrel.
Ježišovo posolstvo Trevignano 8.3.2020

Drahí bratia a moje deti, ďakujem vám, že ste si vo svojom srdci vypočuli moje volanie. Ďakujem za vašu lásku.
Ja, váš Kráľ, čoskoro budem s vami, aby si vzal späť to, čo patrí Bohu. Moje deti, čo mi len robia! Moje Srdce plače aj Srdce mojej Najsvätejšej Matky. Už som vám povedal, že čoskoro už nebudem v mojom dome, hľa nastal čas môjho ukrižovania.
Opät je silnejší ako predtým, nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia ľudí. Aké hlúpe je toto ľudstvo! Zabudli, že som za nich zomrel.

Žehnám vám v mene Otca, v mojom mene a Ducha Svätého, Amen. “
Trevignano Romano 8 marzo 2020 Messaggio di Gesù Cari fratelli e figli miei, grazie per aver ascoltato la mia chiamata nel vostro cuore.
Grazie per il vostro amore, Io vostro Re, presto sarò con voi per riprendermi …More
dalila
Kde to je? A krátka história k tomu. Rada by som si pozrela.
ekans
další zjevenkář @Anton Čulen
zaba
I když se musí zjevení kriticky posuzovat, zda by mohla být od Pána nebo nikoli, je milý ekansi velice troufalé se takto sebevědomě vyjadřovat. V modlitbě Otče náš končíme neuveď nás v pokušení (pýchy, soběstačnosti, sebestřednosti v posuzování toho pravého) a zbav nás od Zlého.
ekans
běž do zádele, charismatiku
ľubica
ekans pre tento posmešný sposob som ta blokovala... potom odblokovala a teraz opat zablokovala
ekans
ty mě vůbec nezajímáš, dělej si co ti libo @ľubica