Zvykli sme si na šesťročný prach a dym..!?

Před celým světem demonstrované prohlášení v Abu Dhabi z pera údajné hlavy církve Jorge Bergoglia je nejnehoráznější skandál a veřejné rouhání, jaké nemá v dějinách církve obdoby. Všechny kouřové …More
Před celým světem demonstrované prohlášení v Abu Dhabi z pera údajné hlavy církve Jorge Bergoglia je nejnehoráznější skandál a veřejné rouhání, jaké nemá v dějinách církve obdoby. Všechny kouřové vytáčky o „permisivní vůli“ jsou naprostý nesmysl, už proto, že jeho jasným záměrem je postavit islám a další pohanská náboženství do jedné linie s křesťanstvím. Jeho inkriminovaná věta mohla být přeložena také: »Stejně jako Bůh chtěl, aby lidé měli různá pohlaví, různou rasu a pleť, tak chtěl také, aby měli různá náboženství«. Od tohoto svého nesmyslu rozhodně nehodlá ustoupit, protože kdyby ho odvolal, žádné prohlášení vydávat a podepisovat ani nemusel.
Že si něco takového dovolil, je ovšem samo o sobě mnohemmenší překvapení, než skutečnost, že v katolické církvi nepropukla okamžitě celosvětová vlna pobouření a protestů, která by falešného proroka nenávratně smetla z jeho trůnu.
Bergogliovu devastačnímu vlivu jsme vystaveni, ať chceme nebo nechceme; šest let převracení a znehodnocování …More
ľubica
Johanka2 and 2 more users like this.
Johanka2 likes this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.