10:00
nevada60
Jędrek
binobil --to ;przyzwolenie ;- nie bedzie długo trwać ! dlatego musimy wzmocnić nasza aktywność -póki jeszcze nie zabrali nam internetu!
biniobill
Do niedawna tego typu rewelacje traktowałem jako brednie pełne przesady. Niestety obserwując to co się dzieje, oczywiście pomijając to co widać w TVN i słychać z gadającej głowy w TV, doszedłem do wniosku, że jednak jest źle. Gorzej niż myślałem. Jemy, pijemy ten syf i umieramy na raka. Zastanawiające jest to, że pozwolono Alexowi Jonesowi i podobnym mu tak krzyczeć i ostrzegać przed planami NWO.…More
Do niedawna tego typu rewelacje traktowałem jako brednie pełne przesady. Niestety obserwując to co się dzieje, oczywiście pomijając to co widać w TVN i słychać z gadającej głowy w TV, doszedłem do wniosku, że jednak jest źle. Gorzej niż myślałem. Jemy, pijemy ten syf i umieramy na raka. Zastanawiające jest to, że pozwolono Alexowi Jonesowi i podobnym mu tak krzyczeć i ostrzegać przed planami NWO. Gdyby uciszono tych ludzi niepotrzebnie zwrócono by uwagę na to co rozgłaszają. Liczą na to, że i tak nikt w to nie będzie wierzył. Traktują nas jak bydło, które trzeba zakolczykować i ograniczyć do liczby w jakiej jesteśmy przydatni. Czipy i depopulacja. Chciałbym, żeby był to jakiś głupi sen.
Jędrek
INWAZJA NWO TRWA !!!PO TRUPACH DO CELU : JEDEN RZĄD ŚWIATOWY (antychrysta ) DEPOPULACJA- A POTEM ZACHIPOWANIE LUDZKOŚCI (znamie bestii ).