42:03

Když je kněz posedlý ďáblem sexu, koná takto

Ako diablom posadnutí messaliáni-euchiti, ktorí môžu vraj dokonca akokoľvek hrešiť i najťažšie, lebo im to už uškodiť nemôže. Teodoret Kyrský (†457 alebo 460), vo svojej Cirkevnej histórii takto char…More
Ako diablom posadnutí messaliáni-euchiti, ktorí môžu vraj dokonca akokoľvek hrešiť i najťažšie, lebo im to už uškodiť nemôže. Teodoret Kyrský (†457 alebo 460), vo svojej Cirkevnej histórii takto charakterizuje vtedajších messaliánov-euchitov: Bludným učením messaliánov-euchitov bolo, že pri páde Adama, v každom človeku od narodenia prebýva diabol, ktorý je podstatne (substanciálne) s ním zjednotený. Tajomstvo krstu je vraj neschopné vyhnať tohoto besa, a preto je NEpotrebné. Len neustála a usilovná modlitba spojená s prísnym pôstom počas dlhého času (obyčajne niekoľko rokov) dá človeku schopnosť sa toho besa, ktorý sa narodil spolu s človekom, zbaviť. Tento bes opúšťa človeka viditeľným a prípadne hlučným spôsobom. Po tomto oslobodení daný človek dostáva Svätého Ducha, ktorý do neho vstupuje tiež hlučným spôsobom. Avšak takejto prítomnosti Sv. Ducha sa môžu tešiť len nemnohí vyvolenci (tj. messaliáni), ktorí sa stanú "duchovnými" a začnú ovládať rozličné "charizmy". Keď …More
Sabinu Slonkovou ani toho redaktora či tvůrce dokumentu nehájím. Já si Rozkovy snahy o očistu církve od 10 sexnásilníků a Rozkovy pomoci obětem trestných a nedobrých činů vážím. Viz např.: www.procistoucirkev.cz/l/clanek-s-obrazky/ Pro @Johanka2
Barbarin likes this.
Johanka2
www.bezpolitickekorektnosti.cz

Je Sabina Slonková jen prodejná ..... George Sorose?

neovlivni.cz jako žumpa manipulace a dezinformace
Autor článku: Josef Provazník • 06. 12. 2016 v 08:00
Když jsem psal před několika týdny o Sorosově Nadaci Open Society Fund Praha, zapomněl jsem zmínit jednu důležitou věc. Vedle toho, že ve správní radě sedí novinářka Daniela Drtinová, sponzoruje strýček …More
www.bezpolitickekorektnosti.cz

Je Sabina Slonková jen prodejná ..... George Sorose?

neovlivni.cz jako žumpa manipulace a dezinformace
Autor článku: Josef Provazník • 06. 12. 2016 v 08:00
Když jsem psal před několika týdny o Sorosově Nadaci Open Society Fund Praha, zapomněl jsem zmínit jednu důležitou věc. Vedle toho, že ve správní radě sedí novinářka Daniela Drtinová, sponzoruje strýček Soros i web Neovlivni.cz, který v březnu loňského roku spustila Sabina Slonkové s Jakubem Ungerem. Nelze zjistit, kolik peněz pražská pobočka Sorosových neziskovek Slonkové posílá, ale už jenom fakt, že se to děje, je alarmující.

Sabina Slonková | Je to jen prodejná děvka Sorose?
O lidská práva nejde
Pokud si hraje Slonková na propagátorku nezávislé žurnalistiky, nikdy by se neměla nechat sponzorovat od někoho, jako je právě Soros. Americký filantrop maďarského původu nikdy nedává peníze někomu jen tak zbůhdarma. Jim financované projekty po celém světě mají sice líbivý obal, ale ve skutečnosti jde jen o nátlakové organizace, které si v ničem nezadají s mafií. Ani bych se nedivil, kdyby například Soros financoval demonstrace proti Trumpovi.
Sorosovi jde vždy o demontáž demokratického systému. Je to fanatik, který je schopen pro ukojení svých velmocenských zájmů klidně vyvolat válku. Ostatně v jednom starším rozhovoru připustil, že jeho jediným zájmem je vydělat peníze. „Neřeším sociální důsledky svých aktivit,“ řekl před mnoha lety dnes šestaosmdesátiletý miliardář. V tomto rozhovoru byl neobvykle upřímný a vzhledem k jeho neomarxistickým aktivitám v oblasti imigrační politiky mu jeho slova naprosto věřím.
V roce 1956 Soros utekl ze svého rodného Maďarska před domácími i sovětskými komunisty. Jak ovšem poslední desítky let dokazuje, sám je tělem i duší když už ne komunistou, tak (neo)marxistou zcela jistě. Podporuje všechny levicové aktivity, na které si jen dokážete pomyslet a do boje za politickou korektnost, multikulturalismus, práva menšin, zvířat apod. investoval stovky miliony dolarů. K tomu připočítejme jeho financování amerických demokratů či prezidentskou kampaň Hillary Clintonové a máte jasno.
Tuhle rundu platí Soros
Tento článek není o Sorosovi, ale pro jeho účely bylo nutné zmínit o něm aspoň to nejdůležitější. Abyste si udělali obrázek, kým se nechává údajně nezávislý investigativní server Neovlivni.cz sponzorovat. Konkrétně jsem našel jeden důkaz takové podpory, a to v podobě textu o proruských webech a ruské propagandě vůbec. Ostatně Rusko je pro Sorose velké téma a kdyby měl možnost zmáčknout onen pověstný jaderný knoflík, jistě už by Rusko bylo dávno vymazáno z mapy.
Text s touto tématikou je sice již pořádně vousatý, ale přesto je třeba si i po více než roce připomenout, že místu, kam šlápne noha Sorose, je lepší se obloukem vyhnout. Původně jsem chtěl zmínit jen text, kde server Neovlivni.cz zveřejnil databázi údajných proruských webů, ale našel jsem ještě další dva texty se zlověstnou poznámkou „Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha“. Jasně se ukazuje, že Neovlivni.cz je v podstatě jen placený PR server George Sorose.
Vybrané 3 texty, které na serveru Neovlivní.cz sponzoroval Soros:
neovlivni.cz/propagandistick…
neovlivni.cz/proruske-server…
neovlivni.cz/analyza-jak-inf…

Jen bych ještě upozornil, že „můj“ server ePortál.cz v databázi proruských webů zmíněn nebyl. Nemám tedy žádný důvod brát si z nějaké osobní msty server Neovlivni.cz na paškál. Morální profil Slonkové však utrpěl již dávno před tím, než si ji koupil král všech světových neomarxistů Soros. Ještě před ním „šla“ Slonková i s Babišem, když v listopadu 2013 kývla na jeho nabídku stát se šéfredaktorkou deníku MF DNES. Vydržela tam jen asi půl roku, ale na to se historie ptát nebude.
Pokud jste text dočetli až sem a jste poněkud rozladění z toho, že i Slonková se nechá (či přesněji řečeno, její server Neovlivni.cz) platit obskurní Sorosovou organizací, mám pro vás pár slov útěchy. Asi jste si už všimli, že v duchu Sorosova pohledu na svět uvažuje většina tuzemských i světových novinářů. Mediální mainstream srdnatě bojuje za práva menšin, volá po přijímání jakéhokoli množství uprchlíků, odmítá vidět dopad politické části islámu, horuje pro politickou korektnost i multikulti atd.
Novináři fandí levici
Jak dokazuje ve své výtečně a hlavně pravdivě napsané knize Teorie ctnosti Thilo Sarrazin, drtivá většina novinářů jsou levičáci. Sarrazin na straně 135 zmiňuje průzkum politických preferencí Hamburského institutu pro žurnalistiku, v rámci kterého bylo asi před 10 lety dotazováno na 1500 německých novinářů. Plných 35,5% z nich vyjádřilo své sympatie ke Straně zelených a dalších 26% k socialistům z SPD. Tehdy ještě poměrně pravicová CDU potom „dostala“ jen 8,7%. Je téměř jisté, že to v Čechách nebude o moc jiné.
Nebuďte tedy ze serveru Neovlivni.cz a Sabiny Slonkové příliš zklamaní. Novináři vždy byli, jsou a budou v podstatě jen takoví lepší levicoví aktivisté. Lepší v tom smyslu, že si své revolucionářské pudy vybíjejí nikoli při pouličních demonstracích, ale pěkně v teple redakce za počítačem při „datlování“ svých neomarxistických pamfletů. A často samozřejmě placeni Sorosem a jemu podobnými. Přesvědčení je sice hezká věc, ale i chudák novinář musí jíst a splácet hypotéku.
Přiznat se, že člověk byl znásilňován je velmi těžké. Muž (tehdy dítě) znásilňovaný kardinálem McCarrickem se odvážil až v r.2018, bál se o život. Sexnásilník je totiž násilník!! Pro @Zedad
Barbarin likes this.
Zedad
Libor Halik
hmmm, dopisy mi připadají rozpačité. V médiích se mluví o stovkách zneužitých. No, ale kde není žalobce, není soudce.
Psal znásilňované oběti P. Orlita z brněnského biskupství dle zdroje z www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-biskup-to…
Psal znásilňované oběti P. Orlita z brněnského biskupství dle zdroje z www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-biskup-to…
One more comment from Libor Halik
Psal znásilňované oběti P. Orlita z brněnského biskupství dle zdroje z www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-biskup-to…