reporter.pl.tl

Karat NM: "Grzechy sodomskie" z udziałem Zofii Klepackiej

03:15
Zatroskany o ideologiczną poprawność "YouTube" usuwa wszystko co prawe, co narusza swobody mniejszości seksualnych i co promuje tradycyjne wartości narodowe i chrześcijańskie. Taką cenzura potraktow…More
Zatroskany o ideologiczną poprawność "YouTube" usuwa wszystko co prawe, co narusza swobody mniejszości seksualnych i co promuje tradycyjne wartości narodowe i chrześcijańskie.
Taką cenzura potraktowano również najnowszy teledysk warszawskiego rapera "KARAT NM" - "Grzechy Sodomskie".
Całe szczęście, że świat nie kończy się na "YouTube", że są inne-bardziej otwarte serwisy, jak choćby "gloria.tv" gdzie tradycyjne wartości i chrześcijańskie tradycje zajmują miejsce szczególne.
abracham
10 lat temu z yutube były usuwane filmy prawicowe CrusadeNR i ludzie zaczęli masowo wrzucać na yutube i yutube przegrało walkę tutaj przykład www.…More
10 lat temu z yutube były usuwane filmy prawicowe CrusadeNR i ludzie zaczęli masowo wrzucać na yutube i yutube przegrało walkę tutaj przykład www.youtube.com/watch
View one more comment.
48:15

Miękińska opowieść o Pańskim Objawieniu

Mszą świętą w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny rozpoczęły się jak zwykle uroczystości Objawienia Pańskiego w Miękini. Ks. dr Waldemar Kocenda - proboszcz parafii w homilii zwrócił uwagę …More
Mszą świętą w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny rozpoczęły się jak zwykle uroczystości Objawienia Pańskiego w Miękini.
Ks. dr Waldemar Kocenda - proboszcz parafii w homilii zwrócił uwagę abyśmy nie martwili się, że nie mamy złota, kadzidła i mirry, bo mamy siebie. Mamy nasze bycie ze sobą, swoją radość, obdarowywanie się dobrym słowem i uśmiechem. To niech wystarczy i z tym podążajmy razem z królami, aby oddać pokłon Dziecięciu.
Po mszy świętej kolorowy korowód przeszedł ulicami Miękini aby duchowo nawiązać do historii Objawienia Pańskiego i zademonstrować swoją wiarę i przynależność do chrześcijańskiej wspólnoty.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji z tego barwnego widowiska.
mitkiewicz likes this.

Chór Kameralny "Wratislavia" - Kolędy Polskie

23:13
Zapraszamy na koncert kolęd polskich w wykonaniu Chóru Kameralnego "Wratislavia" pod dyrekcją Romualda Trembickiego. Chór działa przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej …More
Zapraszamy na koncert kolęd polskich w wykonaniu Chóru Kameralnego "Wratislavia" pod dyrekcją Romualda Trembickiego.
Chór działa przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej we Wrocławiu.
Życzymy dobrego odbioru.
turysta569 and one more user like this.
reporter.pl.tl
12254

JUBILEUSZ 140. ROCZNICY OBJAWIEŃ MATKI BOŻEJ W GIETRZWAŁDZIE

21:40
Homilia Ks. Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski, wygłoszona podczas jubileuszowej mszy odpustowej na Błoniach Gietrzwałdzkich 10 września 2017. Transmisję przeprowadziła TV "TRWAM"
Matricaria
Matka Boża w Gietrzwałdzie zapewniła polski lud że będą mieli kapłanów. Patrzymy na pustoszejące seminaria ale z nadzieją idziemy do Pani Gietrzwałdz…More
Matka Boża w Gietrzwałdzie zapewniła polski lud że będą mieli kapłanów.
Patrzymy na pustoszejące seminaria ale z nadzieją idziemy do Pani Gietrzwałdzkiej wiedząc, że zawsze zaradzi naszym potrzebom,tak jak obiecała.
sasia and one more user like this.
reporter.pl.tl
697

Nadzieja dla Aleppo *** Hope for Aleppo *** Hoffnung für Aleppo *** La esperanza de Alepo

18:34
Metropolita Wrocławski - abp Józef Kupny zainicjował 2.marca 2017 r. projekt „Dar dla Aleppo”. Pod dokumentem podpisali się: abp Józef Kupny metropolita wrocławski, abp Jeremiasz biskup diecezji …More
Metropolita Wrocławski - abp Józef Kupny zainicjował 2.marca 2017 r. projekt „Dar dla Aleppo”.
Pod dokumentem podpisali się: abp Józef Kupny metropolita wrocławski, abp Jeremiasz biskup diecezji wrocławsko-szczecińskiej Kościoła Prawosławnego, bp Ignacy Dec biskup świdnicki, bp Zbigniew Kiernikowski biskup legnicki, bp Włodzimierz Juszczak biskup diecezji wrocławsko-gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego i bp Waldemar Pytel biskup diecezji wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, a także dolnośląscy samorządowcy, przedsiębiorcy, ludzie kultury, edukacji i przedstawiciele organizacji.
Organizatorzy podjęli się zbiórki 300 tys. euro które przeznaczą na odbudowę szpitala św. Ludwika w Aleppo i zakup niezbędnego sprzętu medycznego.
W akcję „Dar dla Aleppo” może włączyć się każdy wysyłając SMS o treści RATUJE na numer 72405 lub wpłacając datki na konto 63102049000000850230555762 z dopiskiem “Dar dla Aleppo”.
JAN PONIATOWSKI
* * *

Wroclaw Metropolitan - Archbishop …More
reporter.pl.tl
1713

Family on medal - Rodzina na medal

11:06
They have been married for 65 years. They have wonderful sons, sons, granddaughters, grandsons ... The family of which can confidently say on the medal. We visit at your Krystyna and Stanislaw Kozlow…More
They have been married for 65 years. They have wonderful sons, sons, granddaughters, grandsons ... The family of which can confidently say on the medal.
We visit at your Krystyna and Stanislaw Kozlowski.
* * *
Są małżeństwem od 65 lat. Mają wspaniałych synów, synowe, wnuczki, wnuczków... Rodzina o której śmiało można powiedzieć: na medal.
Jesteśmy z wizytą u Państwa Krystyny i Stanisława Kozłowskich.
L. E. likes this.
reporter.pl.tl
1.1K

"Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana"

39:50
-Zawsze w styczniu, w bliskości święta nawrócenia św Pawła przeżywamy ten czas kiedy prosimy Pana Boga o Jedność. W różnych miastach, wielkich, mniejszych i w naszym niewielkim Bukówku także …More
-Zawsze w styczniu, w bliskości święta nawrócenia św Pawła przeżywamy ten czas kiedy prosimy Pana Boga o Jedność. W różnych miastach, wielkich, mniejszych i w naszym niewielkim Bukówku także gromadzimy się w tej świątyni wielowyznaniowej aby przedstawiać Panu Bogu nasze modlitwy.
Niech to nasze spotkanie przyniesie wiele owoców tych duchowych, aby ludzie byli jedno..
. - powiedział do zebranych na ekumenicznej modlitwie, ks.Janusz Głąba - proboszcz Parafii Wrocisławice i jednocześnie gospodarz jedynego w Polsce Sanktuarium Ekumenicznego w Bukówku, na Dolnym Śląsku.
Hasłem przewodnim tegorocznego tygodnia ekumenicznego są słowa: "Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana" (por. 1 P 2,9)
Kazanie podczas nabożeństwa wygłosił ks. Jerzy Gansel z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Legnicy.
Po uroczystości liturgicznej, uczestnicy spotkali się w świetlicy na wspólnej biesiadzie ubogaconej śpiewem kolęd i przedstawieniem obrzędowym w wykonaniu miejscowej młodzieży.
W uroczystości wzięli …More
reporter.pl.tl
9105.3K

"Skończyć raz na zawsze z dniem islamskim w kościele katolickim w Polsce,a w zamian wprowadzić …

53:29
Wrocławskie środowiska patriotyczno-narodowe po raz kolejny 18.listopada demonstrowały swój sprzeciw wobec imigrantów z Afryki i Azji. Obecny w manifestacji prof.Tadeusz Marczak powiedział: "... nikt…More
Wrocławskie środowiska patriotyczno-narodowe po raz kolejny 18.listopada demonstrowały swój sprzeciw wobec imigrantów z Afryki i Azji.
Obecny w manifestacji prof.Tadeusz Marczak powiedział: "... nikt z nas nie przypuszczał, że ten nasz (poprzedni - red.) protest będzie miał tak krwawy epizod jak ten który nastąpił w Paryżu. To wojna cywilizacji. Niestety prasa głównego nurtu nie chce uznać tego faktu".
Zaapelował do nowego rządu aby opracował program repatriacyjny dla Polaków ze Wschodu.
Publicysta "Opcji na prawo" odniósł się do aktualnych wydarzeń we Francji i Europie spowodowanych inwazją na kontynent wyznawców islamu.
Zaapelował do przywódców kościoła w Polsce aby zlikwidowali Dzień islamski w polskim kościele i zamiast tego odprawiali w tym dniu msze trydenckie.
Szczegóły w relacji filmowej.
radiownet.pl
masada
Wielkie brawa dla JUSTYNY
masada
" Bagnet na broń"
View 7 more comments.
reporter.pl.tl
1.4K

Spokojny kawałek drogi dla Pana Boga

10:08
- Ziemia i kawałek sielskiego krajobrazu były zawsze jedyną miłością, jakimś darem od Boga który nas zarazem żywił i dawał miejsce pobytu człowiekowi - mówi wybitna, wrocławska (Polska) artystka …More
- Ziemia i kawałek sielskiego krajobrazu były zawsze jedyną miłością, jakimś darem od Boga który nas zarazem żywił i dawał miejsce pobytu człowiekowi - mówi wybitna, wrocławska (Polska) artystka plastyk Halina Guźda -Otwinowska.
Zapraszam na duchową ucztę z artystką w jej "świątyni dumania".
Poniatowski Jan
reporter.pl.tl
1.9K

Od Meksyku do "Grafitu"

33:44
Dzieła mistrzów klasyki zaprezentowali w ramach Dni kultury meksykańskiej w Bibliotece Miejskiej "Grafit" we Wrocławiu, wybitni artyści meksykańscy: Julietta Gonzales-Springer – sopran, Verónica De …More
Dzieła mistrzów klasyki zaprezentowali w ramach Dni kultury meksykańskiej w Bibliotece Miejskiej "Grafit" we Wrocławiu, wybitni artyści meksykańscy:
Julietta Gonzales-Springer – sopran,
Verónica De Larrea - sopran
i Maciej Posłuszny - gitara.
Zapraszam do obejrzenia fragmentów tego niezwykłego koncertu.
reporter.pl.tl
3219.2K

Ogromna manifestacja przeciw islamizacji Europy i Polski we Wrocławiu

29:22
Ponad 4000 osób przeszło w sobotę, 19.09.2015 r. centralnymi ulicami Wrocławia (Polska) skandując hasła: "Nie dla islamizacji", "Chcemy repatrianta, nie imigranta", "Solidarność z Węgrami, nie z …More
Ponad 4000 osób przeszło w sobotę, 19.09.2015 r. centralnymi ulicami Wrocławia (Polska) skandując hasła: "Nie dla islamizacji", "Chcemy repatrianta, nie imigranta", "Solidarność z Węgrami, nie z uchodźcami" oraz "Stop islamizacji Europy".
Wśród protestujących byli: Robert Bogusławski - kandydat na posła do sejmu RP, Piotr Rybak, lider ruchu Oburzonych i Henryk Nowakowski, kandydat na posła z komitetu "Korwin".
Gábor József and 31 more users like this.
reporter.pl.tl
2.3K

Dziękczynienie Bogu za Jego dary

25:35
- Gromadzimy się dzisiaj w naszej parafii, aby Bogu podziękować z wszystkimi mieszkańcami naszej gminy za Jego dary- powiedział na powitanie do uczestników dożynek gminnych ks. Henryk Rychert, probo…More
- Gromadzimy się dzisiaj w naszej parafii, aby Bogu podziękować z wszystkimi mieszkańcami naszej gminy za Jego dary- powiedział na powitanie do uczestników dożynek gminnych ks. Henryk Rychert, proboszcz parafii rzymskokatolickiej świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grodzicznie.
Święto dziękczynienia za plony w gminie Grodziczno zorganizowano w dzień szczególny - święto Matki Bożej Zielnej, i jak zauważył obecny na uroczystości Poseł na Sejm RP-Zbigniew Babalski, chyba wójt gminy Grodziczno-Tomasz Szczepański jest pierwszym w Polsce który zdecydował się w tak ważnym w dziejach kraju dniu zaprosić rolników do dziękczynienia za plony.
Zapraszamy do obejrzenia reportażu zrealizowanego podczas tej uroczystości przez red.Jana Poniatowskiego.
reporter.pl.tl
12.9K

Na tym temacie nigdy nie można postawić kropki nad i

20:35
Absolwentka PWSSP we Wrocławiu. Uprawia malarstwo sztalugowe. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych. Zdobyła uznanie cyklami tematycznym „baletnice” i „kwiaty”. Prezent…More
Absolwentka PWSSP we Wrocławiu. Uprawia malarstwo sztalugowe. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych. Zdobyła uznanie cyklami tematycznym „baletnice” i „kwiaty”.
Prezentujemy Państwu Halinę Guźda-Otwinowską, malarkę i nauczyciela sztuki.
atol53 likes this.
reporter.pl.tl
3.8K

Przedsionek do nieba

55:25
Koncerty kapeli "Dolnoślązacy" z Ciechowa oraz zespołu "ZAYAZD" poprzedziły 1-majowe uroczystości rekonsekracji i poświęcenia zabytkowego kościoła na szczycie Ślęży. Uroczystej mszy świętej w której …More
Koncerty kapeli "Dolnoślązacy" z Ciechowa oraz zespołu "ZAYAZD" poprzedziły 1-majowe uroczystości rekonsekracji i poświęcenia zabytkowego kościoła na szczycie Ślęży.
Uroczystej mszy świętej w której uczestniczyło kilkaset pielgrzymów oraz turystów, przewodniczył metropolita wrocławski abp Józef Kupny. W uroczystościach uczestniczył także bp świdnicki - Ignacy Dec oraz licznie przybyłe duchowieństwo.
Dzięki uprzejmości proboszcza parafii Sulistrowice, ks. Ryszarda Staszaka zrealizowałem obszerną relację filmową z tego niezwykłego wydarzenia do której obejrzenia zapraszam.
reporter.pl.tl
1.3K

Ludziom ku pożytkowi i Bogu na chwałę

19:47
Na co dzień pracują w gospodarstwach, różnych firmach i przedsiębiorstwach, a po pracy chcą się realizować w miejscowym kole gospodyń. Wspólnie gotują, pieką różne smakołyki, śpiewają, zwiedzają. …More
Na co dzień pracują w gospodarstwach, różnych firmach i przedsiębiorstwach, a po pracy chcą się realizować w miejscowym kole gospodyń. Wspólnie gotują, pieką różne smakołyki, śpiewają, zwiedzają. Odbudowali wraz z mieszkańcami Bukówka kościół protestancki i za wstawiennictwem ks.Kardynała Gulbinowicza znalazło w nim miejsce Dolnośląskie Sanktuarium Ekumeniczne....
Chcą podążać z duchem czasu. ... i tak już od 40 lat.
W niedzielę, 23. listopada spotkali się by powspominać i świętować swoją czterdziestkę.
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta i Gminy Środa Śląska, Proboszcz Parafii Wrocisławice Była też p.Maria Krystyna Iwańska -przedstawicielka Krajowego i Wojewódzkiego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych. Nie zabrakło też współpracujących na co dzień ze sobą strażaków z miejscowej OSP i zaprzyjaźnionych przedstawicielek KGW z sąsiednich miejscowości.
Zapraszam do obejrzenia relacji z tego spotkania.
Poniatowski Jan
gloria.tvredaktor@windowslive.com
reporter.pl.tl
13K

"Panie Prezydęcie, te wybory to przegięcie"

01:04:43
Relacja: www.radiownet.pl/publikacje/panie-prezydeci… We Wrocławiu, ponad 1000 osób demonstrowało swój sprzeciw wobec sfałszowaniu wyborów samorządowych 2014. Wśród protestujących był m.in. …More
Relacja: www.radiownet.pl/publikacje/panie-prezydeci…
We Wrocławiu, ponad 1000 osób demonstrowało swój sprzeciw wobec sfałszowaniu wyborów samorządowych 2014.
Wśród protestujących był m.in. znany muzyk Paweł Kukuz.
Manifestujący przynieśli z sobą plakaty i transparenty z hasłami: "Żądamy Powtórzenia Wyborów”, "Żądamy likwidacji PKW! Żądamy społecznej kontroli nad wyborami”, "Gdzie PSL nie może, tam PKW pomoże” oraz "Panie Prezydęcie, te wybory to przegięcie”, i "Prawda zwycięży”.
Tadeusz Gaweda likes this.
reporter.pl.tl
22.8K

... domagają się prawa do Polski

08:45
Tysiące Wrocławian znów wyszło na ulice miasta by upomnieć się o Polskość w Polsce.
Lillivlenn and one more user like this.
reporter.pl.tl
11.5K

"Kto ziemię przedaje, nie naszej ten wiary" - dobić wieś wiatrakami

30:01
Plenery niczym z akwarel Chełmońskiego albo z Reymontowskich "Chłopów". Mogły by posłużyć filmowcom na niejeden film. Od niedawna sielski spokój mieszkańców malowniczo położonych wsi Świniarc i Zwini…More
Plenery niczym z akwarel Chełmońskiego albo z Reymontowskich "Chłopów". Mogły by posłużyć filmowcom na niejeden film.
Od niedawna sielski spokój mieszkańców malowniczo położonych wsi Świniarc i Zwiniarz (warmińsko-mazurskie) zakłóciły potężne iglice.
Władze Gminy Grodziczno wbrew protestom mieszkańców i wątpliwym racjom ekologicznym chcą im wcisnąć wprost pod okna potężne elektrownie wiatrowe.
... i na nic stanowisko Ministerstwa Zdrowia, i nie ważna ocena Najwyższej Izby Kontroli.
Rada Gminy Grodziczno wraz z Wójtem za wszelką cenę chcą dobić wieś wiatrakami.
Zapraszam do obejrzenia reportażu zrealizowanego pod koniec sierpnia w Świniarcu.
Uzupełnieniem przedstawionych racji niech będą wypowiedzi Prezesa NIK - Krzysztofa Kwiatkowskiego i Posła RP -prof.dr.hab.Mariusza Orion-Jędryska udzielone radiu "wnet", w dniu 10.10.2014 r. [ Prezes NIK: korupcja wiąże gaz z łupków (od 11 minuty i 22 sek. do 14 minuty)].
Poniatowski Jan redaktor@windowslive.com
Ewa likes this.
reporter.pl.tl
73K

"A través de Siberia bajo los baobabs" - XV Congreso Internacional de siberianos africanos

01:13:03
Más de 100 personas vinieron de Polonia, así como de Canadá y el Reino Unido en el Congreso Internacional de siberianos africanos XV, organizado por la Junta de la Asociación "Club de Bajo el Baobab"…More
Más de 100 personas vinieron de Polonia, así como de Canadá y el Reino Unido en el Congreso Internacional de siberianos africanos XV, organizado por la Junta de la Asociación "Club de Bajo el Baobab" en Wroclaw en 11-14.września 2014.
Congreso honrado, entre otros, Presidentes Carolina Kaczorowska, John Sroka - Sede de veteranos y víctimas de la opresión, Barbara Rybałtowska -. Escritora y actriz. Trabajadores Centro de Documentación deportaciones, expulsiones y Reasentamiento Universidad Pedagógica de Cracovia con el director Dr. Hubert Chudzio.
La reunión contó con un concierto de la banda "Trio Europa" Los invito a ver y escuchar a una extensa relación con esta reunión histórica.
Poniatowski Jan
Leticia María and 6 more users like this.
reporter.pl.tl
1.4K

W Świętej Lipce... i nie tylko

11:36
Zachwyć się bracie mazurską przyrodą letnim porankiem nad srebrną Drwęcą szczebiotem jaskółek, polnych kwiatów urodą pszenicznym kłosem i strojną tęczą Popatrz na białe obłoki ciekawym okiem na …More
Zachwyć się bracie mazurską przyrodą
letnim porankiem nad srebrną Drwęcą
szczebiotem jaskółek, polnych kwiatów urodą
pszenicznym kłosem i strojną tęczą
Popatrz na białe obłoki ciekawym okiem
na mrówki co uwijają się w pocie czoła
powędruj poprzez Piekiełko nad welskim potokiem
i zobacz jak pięknie tu dookoła ... Zapraszam na sentymentalną podróż po urokliwych zakątkach Warmii i Mazur, okraszona własną poezją. Poniatowski Jan j.poniatowski@live.com