Język
rysio

[TYLKO U NAS] O. dr Tadeusz Rydzyk: Strona liberalno-lewicowa nie daruje nam Radia Maryja

– W ostatnim czasie telewizje z różnych krajów dobijają się do Radia Maryja. Ja nie udzielam wywiadów. I kiedy ja rezygnuje z wypowiedzi dla tych tzw. dziennikarzy, to widzę, że idą oni gdzie indziej – np. do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Chcą gdzieś coś złapać albo – jak mówią – przynajmniej wypić z kimś kawę. Trzeba uważać, bo wypijesz kawę, a on ma ukryte mikrofony, a nawet i … Więcej
rysio

Organizacje żydowskie w Polsce potępiają skandaliczny film i żądają jego usunięcia

„Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce i Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie stanowczo potępia film Ruderman Family Foundation” - czytamy na stronie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

Autorzy oświadczenia informują też:

„Zażądaliśmy także od Youtube i Facebooka usunięcia go jako wprowadzającego światową opinię publiczną w błąd”.
rysio

Polscy Żydzi: sformułowanie „Polish Holocaust” jest kłamliwe i szkodliwe

Przedstawiciele Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie oraz naczelny rabin Polski stanowczo potępili szkalujący Polskę klip fundacji Ruderman Family. Jak podkreślili na padające tam skandaliczne słowa „Polish Holocaust”, zgody nie będzie.
rysio

Czy ''prawną ochronę życia'' można wymodlić?

Czy „ prawną ochronę życia” można wymodlić? Czy Warszawskie Jerycho przemieni świat?
rysio

Macierewicz: Samo zniszczenie skrzydła nie doprowadziłoby do tragedii. Operacja była bardziej …

– National Institute For Aviation Research z Wichita , który zaprosiliśmy do współpracy, z którym współpracujemy zresztą od roku, zrobił dla nas ważne badania, które pokazują istotny element tej tragedii. On wskazuje na eksplozję w samolocie, drzwi lewe zostały wypchnięte z niego z 10-krotnie większą energią niż spadał samolot. To wszystko zostało zrekonstruowane, policzone przez ten instytut.
rysio

Jonny Daniels o filmie szkalującym Polskę: To są niedopuszczalne kłamstwa

– Polacy i Żydzi powinni zjednoczyć się razem przeciwko temu video. To są niedopuszczalne kłamstwa – powiedział prezes Fundacji From the Depths Jonny Daniels.
rysio

„Tygodnik Powszechny”: małżeństwo jest nierozerwalne, ale...

I tutaj możemy przeczytać porażające stwierdzenie autora: „Papież był od czasu opublikowania Amoris laetitia nieustannie atakowany przez środowiska konserwatywne, domagające się jasnego stwierdzenia, czy otworzył dostęp do komunii dla związków nieregularnych bez warunku powstrzymania się od współżycia”. Że co? Prośba do papieża o konkretną, jasną i precyzyjną odpowiedź na pytanie związane z … Więcej
rysio

Nienawiść do Polski i podsycanie sporów. Internauci komentują haniebne video

Komentatorzy zwracają uwagę na skalę antypolonizmu, ale też zauważają, że tego rodzaju działania zbieżne są z interesami rosyjskimi.
rysio

Prof. Wiesław Binienda: Oto dowód na wybuch w Tupolewie

,,Naszym zdaniem w lewym skrzydle Tu-154 umieszczony był ładunek wybuchowy, który spowodował detonację. Nasz pirotechnik potwierdził, że gdyby dysponował taśmą z materiałem wybuchowym, to podłożyłby ją w tym miejscu'' - powiedzia prof. Wiesław Binienda.
rysio

Zablokujmy kłamliwy film o 'polskim holokauście'!!! Weź udział w akcji i udostępnij

Czas powiedzieć STOP i pokazać, że Polacy nie zgadzają się na skandaliczne, oszczercze filmy o „polskim holokauście”. Film, który stworzyła bostońska Ruderman Family Foundation należy po prostu zablokować!
bliźniak lubi to.