scythia
scythia

Propagowanie LGBT na uczelniach zakazane? Jest zapowiedź!

youtu.be/ITalXtAv8sQ To taka odpowiedź dla tego buca elkama odnośnie artykułu powyżej. Wstawiłem u Ciebie bo mnie dawno zablokował. Pozdrawiam.
scythia

Fundacja Gatesa niszczy także afrykańską gospodarkę żywnościową

Najbogatszy kontynent o najbiedniejszych mieszkańcach. Tak jak Polska. Najbogatsze państwo jesli chodzi o bogactwa naturalne a naród najbiedniejszy w Europie.
scythia

Porody wstrzymane do odwołania

@Dies diem docet Szkoda czasu na te parchy. Mnie też blokują i mam to głęboko w d...e!
scythia

Wykonanie Testu PCR u dziecka. Zobacz jak naprawdę to wygląda. Według prawa możesz odmówić - opis

Może przy okazji takiego "testu" wszczepiana jest jakaś nano technologia. Przecież to jest takie długie, że może bez problemu sięgnąć aż do mózgu.
scythia

Mega debata! Koronawirus? Sytuacja w Polsce i na świecie Klimczewski, Socha, Giorganni! Na żywo!

Mega debata o której słyszało max 10% tubylców. A 90% to takie elkamy.
scythia

NAJBARDZIEJ PYSZNY CHRUPIĄCY KURCZAK W NATURZE | Przepis na najlepszy smażony kurczak | Jak …

Ja jem mięso prawie codziennie oprócz piątku rzecz jasna. Nie wyobrażam sobie mojej diety bez niego. Siłę trzeba skądś czerpać. A co to za chłop co mięsiwa nie lubi? To największy zastrzyk energii. Oczywiście trzeba pamiętać żeby kupować tylko te dobre sprawdzone, najlepiej od zaprzyjaźnionych rolników. Mmmmm rosołek, mmmm schabowy, mmmmm karkóweczka, mmmm goloneczka. Do tego pyreczki, kapustka …More
Ja jem mięso prawie codziennie oprócz piątku rzecz jasna. Nie wyobrażam sobie mojej diety bez niego. Siłę trzeba skądś czerpać. A co to za chłop co mięsiwa nie lubi? To największy zastrzyk energii. Oczywiście trzeba pamiętać żeby kupować tylko te dobre sprawdzone, najlepiej od zaprzyjaźnionych rolników. Mmmmm rosołek, mmmm schabowy, mmmmm karkóweczka, mmmm goloneczka. Do tego pyreczki, kapustka i sosik no i kompocik na deser. To jest jedzonko!
scythia

Przemówienie do Kowidian - Roman Wilhelmi

Film dobry no i na czasie. A ostatnie przemówienie majstersztyk. Ten ,kto to napisał był niezłym wizjonerem.
scythia

Premier Morawiecki: noszenie maseczek nie jest cyrkiem. Epidemia nadal jest groźna

Sters nie chce się z NIKIM i niczym kontaktować. On już tak bardzo oderwał się od ziemi, że ledwo ją dostrzega. Można powiedzieć że unosi się w przestrzeni kosmicznej niczym Leonow 😀
scythia

Cichanouska na Krakowskim Przedmieściu: Swieta prezydent, żywie Biełaruś

Ehhh ci "rewolucjoniści" to wszystko diabelski pomiot zachodniego zgniłego imperializmu. Byle jak najdalej od tych szemranych typów. Oby Panu Łukaszence udało się przywrócić dotychczasowy spokój i ład w ostatnim prawdziwe wolnym i niezależnym kraju w Europie.
scythia

Poseł KO: Margot sprzyja PiS-owi

To nie wróg. Przecież w pisie jest mnóstwo homosi tylko nie chcą się do tego przyznać. W końcu udają bogobojnych patriotów. A to do siebie nie pasuje. Jak by na to rydzykowy elektorat zareagował.
scythia

Dr Zbigniew Martyka: Covid-19 trzeba traktować jak inne infekcje - czyli normalnie! - PCh24.pl

Temu jednemu wyżej (nijaki @Elkam) co tak w kółko o świrusie nadaje to muszą naprawdę nieźle płacić. Bo to nie wygląda mi na jakąś ideową chorobę ale na resortową pracę.
scythia

Jan Pospieszalski o unikach PiS wobec LGBT: wybrali hańbę, a będą mieli wojnę - PCh24.pl

@pielgrzym55 pytanie, kto dał zielone światło dla tej audycji? Główny ściek i taka antysystemowa narracja? Może chcą wkurzyć ludzi i wywołać rozruchy?
scythia

Przymuszają nas do profanacji!

@wlowoj Tylko czy to też nie jest celowe działanie? Może chcą wkurzyć ludzi powiedzeniem prawdy o tym całym oszustwie zeby wywołać rozruchy. Nie wiadomo dlaczego TVPiS zezwoliła na taki program. Wiadomo że to dobrze, że wreszcie podniesiono ten temat i to w głównym ścieku. Ale..... no właśnie kto dał na to zielone światło?! Ja tak do końca nikomu nie ufam a już szczególnie ludziom tamtej strony.