KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!

Informuję wszystkich zwolenników PRZYMUSU szczepień i BRAKU PRAWA DO ODMOWY oraz wszystkich straszących banalnymi chorobami wieku dziecięcego, jakby to były zarazy morowe na miarę czarnej śmierci, że PISZĄC KOMENTARZE W TYM BLOGU TRACĄ TYLKO CZAS.

Każdy komentarz agitujący za przymusem szczepień i negujący prawo rodziców do decydowania w tej kwestii, demonizujący choroby wieku dziecięcego jakby to były epidemie równe czarnej śmierci, straszący śmiercią z powodu braku szczepień i urojonymi, przerażającymi komplikacjami po chorobie, bełkocący w stylu „bo choroby powrócą” (jak może powrócić coś, co nigdy nie odeszło, przecież mimo wyszczepialności na poziomie 98% dzieci chorują, nawet bardziej niż w czasach, kiedy szczepień nie było) lub powołujący się na nieprawdziwe dane statystyczne o rzekomej wielkiej śmiertelności spowodowanej przez banalne choroby wieku dziecięcego bezwzględnie ląduje w SPAMIE i żadne odwoływanie się do wolności słowa nie pomoże.

Wolność słowa nie obejmuje prawa do rozpowszechniania siejących panikę KŁAMSTW ani propagowania USTROJU TOTALITARNEGO,
w którym obywatel nie ma prawa do samostanowienia, w którym terrorem zmusza się ludzi do szczepień, badań „profilaktycznych”, daleko idącej uległości wobec władzy (a to podobno my, obywatele, sprawujemy władzę, a władza to nasi reprezentanci, którzy mają nam służyć), posiadania jedynie-słusznych poglądów itp.

————————————————————-

W Polsce NIE MA prawnego PRZYMUSU szczepienia dzieci!

Obowiązek to nie przymus!

Nakładając grzywny SANEPID I WOJEWODOWIE ŁAMIĄ PRAWO, więc jeśli cię napastują i terroryzują pozwij ich do sądu!


Normalnemu człowiekowi nie mieści się w głowie, że obowiązekoznacza BEZPŁATNOŚĆ, a nie przymus!!!

Oto, co na ten temat mówi dr Paweł Grzesiowski:

To jest szczepienie obowiązkowe, przy czym pamiętajmy, że w obecnym stanie prawnymobowiązkowość oznacza BEZPŁATNOŚĆ, a NIE PRZYMUS.

Więc jeżeli ktoś (…) chce odstąpić od (…) szczepienia, to (…) takie PRAWO MA.
Natomiast szczepienie ma charakter obowiązkowy w tym sensie, że jest przez ustawę przewidziane, jest refundowane i wszystkie dzieci w Polsce POWINNY być szczepione.


– w wywiadzie dla radia TOK FM

——-

Szczepienia są OBOWIĄZKOWE, ALE NIE PRZYMUSOWE. Poza sytuacjami zagrożenia epidemiologicznego NIKT FIZYCZNIE NIKOGO NIE MOŻE ZMUSIĆ DO SZCZEPIENIA

– w wywiadzie dla Medycyny Praktycznej (Link)

Nie dajcie się ogłupiać psychopatom, którzy was przerażają wizjami wielkich epidemii!

Tak, to prawda, że KIEDYŚ wybuchały wielkie, dziesiątkujące populację epidemie!

KIEDYŚ
czyli w średniowieczu, nawet w XVIII i częściowo XIX wieku, w erze rozwoju przemysłu, kiedy w miejskich slumsach robotnicze rodziny gnieździły się w jednej, ciasnej izbie, bez bieżącej wody i kanalizacji, a ulicznymi rynsztokami płynęły fekalia i cuchnąca, brudna woda. Do wąskich uliczek w robotniczych dzielnicach nie dochodziło słońce, więc dzieci cierpiały na krzywicę i spowodowany tym brak odporności. To było KIEDYŚ , kiedy nie było wodociągów i kanalizacji, a ludzie żyli na KUPIE – dosłownie i w przenośni. KUPA, na której żyli skażała wody podskórne, a te przedostawały się do studni. Picie kupy na pewno na zdrowie nikomu wyjść nie mogło, ale ten problem już dawno został skutecznie rozwiązany dzięki doprowadzeniu do domów bieżącej wody i odprowadzaniu ścieków! Tak było KIEDYŚ, ale na pewno nie były to „epidemie” świnki, odry czy różyczki, lecz dżumy, tyfusu i cholery i, owszem, błonicy, ale tę dziś leczy się bez problemu! [Piszę o tym więcej w dalszej części, przy zdjęciu balii i tary]. Te czasy bardzo „zepsuły” statystyki zdrowotne i ten fakt jest dziś cynicznie i oszukańczo wykorzystywany przez proszczepionkowców do straszenia rodziców, którzy nie znają historii epidemii i ich wymierania.

Jak wymierały epidemie

W dalszej części tekstu wyjaśniam szczegółowo na czym polegają kłamstwa i manipulacje zwolenników przymusu szczepień, więc albo przeczytaj i przemyśl jak cię ogłupili albo opuść ten blog, bo tracisz tylko cenny czas.

————————————————————-

Żaden producent szczepionki nie ponosi odpowiedzialności cywilnej z tytułu szkód zaistniałych w przypadku śmierci bądź uszczerbku na zdrowiu wynikłych z podania szczepionki (Public Law 99‐660)

– prawo podpisane przez prezydenta Ronalda Reagana.

Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:

Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,

GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,

Novartis: 1 miliard 180 milionów,

Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.

Tak, wiem, to nie są firmy charytatywne, to jest zupełnie prywatny biznes, który ma przynosić dochody. Jedni zarabiają produkując dobre samochody, meble lub żywność, a inni produkując choroby.

Czy prywatne firmy, których jedynym celem jest wypracowywanie wielkich zysków mają prawo zmuszać terrorem konsumentów do nabywania ich wyrobów, np. samochodów? Jeśli każą ci zapłacić grzywnę za nieszczepienie to jest to takie samo bezprawie, jakby kazali ci zapłacić grzywnę za niekupienie lodówki. Nieposiadanie lodówki też można uznać za potencjalne zagrożenie dla zdrowia publicznego – jeśli zjesz nieświeże to dostaniesz biegunki, zwanej dziś naukowo „zakażeniem przez rotawirusy” lub salmonellozą i możesz zarazić tym innych. Dlatego ktoś może chcieć zmusić cię do kupienia lodówki, odkurzacza, Domestosu lub czegokolwiek co pomoże zachować higienę i żądać grzywien za niestosowanie się do tego nakazu.

Niszczenie zdrowia naszych dzieci wszczepianiem bakterii, wirusów i toksyn takich jak rtęć, aluminium formaldehyd itp. to złoty interes dla „rynku zdrowia”. Zamieniając zdrowe dzieci na przewlekle chore tworzy się potężny rynek usług medycznych, leków, zabiegów, sprzętu rehabilitacyjnego itp. Szczepienia to kura znosząca złote jaja dla wszystkich związanych z farmacją i usługami medycznymi!

Kilka lat temu proszczepionkowe trolle zasypywały wszystkie fora dyskusjne takim mniej więcej (napisanym im przez BigPharma) tekstem: „Masz prawo nie szczepić dzieci, ale musisz podpisać zobowiąznie, że w razie wystąpienia komplikacji po chorobie poniesiesz wszystkie koszty związane z leczeniem i rehabilitacją dziecka i nie będziesz obciążać NFZ żadnymi roszczeniami”. Skopiowałam więc ten tekst i zrobiłam jego „lustrzene odbicie”, oto co wyszło:

Masz prawo bezmyślnie szczepić swoje dzieci, ale jeśli twoje dziecko dozna wskutek tego ciężkiego i trwałego uszczerbku na zdrowiu w postaci porażenia mózgowego, paraliżu, padaczki, zapalenia opon mózgowych lub mózgu, sepsy, autyzmu, nowotworu, cukrzycy, astmy, śmierci łóżeczkowej lub późniejszej, zespołu Stevensa-Johnsona, itp. musisz podpisać zobowiązanie, że pokryjesz wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji z własnej kieszeni i że nie będziesz rujnować podatnika roszczeniami finansowymi. Ale i tak z całą pewnością nic nie dostaniesz, gdyż państwo ma cię w dupie i będziesz musiał/a radzić sobie sam/a. Zastanów się nad tym zanim spotka cię nieszczęście, nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie!

[Tak na marginesie: bierzesz udział w „demokratycznych” wyborach? Pamiętaj, że wybierając kogokolwiek dajesz mu władzę, dzięki czemu może on pozbawić cię wszelkich praw obywatelskich, wprowadzić terror państwowy, wcielić cię przymusowo do wojska i wysłać na wojnę o surowce (np. ropę naftową) dla zysków prywatnej korporacji, a nawet zgładzić cię pod pretekstem działania „dla twojego dobra” lub „dla dobra całego społeczeństwa”, np. wprowadzając przymus szczepień i obowiązek eutanazji i zrobi to w imię prawa, które sam ustanowił (patrz widget „Demokracja?” w prawym panelu bloga)]

————————————————————-

To nieprawda, że kochający rodzic szczepi swoje dzieci!

Przeciwnie:

KOCHAJĄCY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI, bo zamiast bezmyślniewierzyć sprzedajnym ekspertom chroni je przed okaleczeniem samodzielnie zdobywając wiedzę, dzięki czemu staje się odporny na szyderstwa, manipulacje, zastraszanie i kłamstwa.

Szczepi rodzic źle poinformowany i ogłupiony albo zastraszony medialną propagandą urojonej zagłady gatunku ludzkiego spowodowanej przez banalne choroby, na które kiedyś chorowali wszyscy bez wyjątku (w tym autorka bloga, jej siostra, kuzyni, rówieśnicy, a wcześniej również rodzice i dziadkowie) i nie tylko nie umarli, ale uniknęli autyzmu, raka, cukrzycy i innych plag współczesnego świata. Plagi te są spowodowane przez system medyczny!

Ludzie wykształceni i oczytani, w tym większość LEKARZY i profesorów nauk medycznych, NIE SZCZEPIĄ SWOICH DZIECI, chociaż swoich pacjentów zmuszają do szczepienia!

Kochający rodzic chroni swoje dzieci przed sprzedajną i pazerną mafią medyczno-farmaceutyczną, dla której liczy się wyłącznie zysk. To wyjątkowo oburzające, że lekarze – zamiast chronić zdrowie i leczyć – za garść srebrników od firm farmaceutycznych gotowi są przerabiać zdrowe dzieci na chore. Przymuszający do szczepień lekarze są gorsi niż łowcy skór!

Jeśli kochasz ZDOBĄDŹ WIEDZĘ ZANIM ZASZCZEPISZ, bo zaszczepić zawsze zdążysz, ale od-szczepić się nie da!!!

Nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie! Bądź mądry przed szkodą!!!

Spytaj najpierw, kto i ile płaci przymuszającym do szczepień lekarzom-eugenikom!

Czy wiesz, że dzięki „wysokiej wyszczepialności” w swoim rejonie, za premie od firm farmaceutycznych, lekarze budują sobie wille? O wyjazdach na wczasy w tropikach z całą rodziną oraz na kursy (w hotelach 5-gwiazdkowych) skutecznego wciskania pacjentom toksycznych pseudo-leków nawet nie wspomnę, bo o tym trąbiły nawet media głównego nurtu.

Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. To rządy powinny bać się swoich obywateli![Anonymous]

Rodzicu!

To nie Ty musisz bać się lekarzy, sanepidu, wojewody, rządu i sądu.

To ci, którzy okaleczają i zabijają Twoje dzieci muszą wreszcie zacząć bać się ciebie!

Okaleczanie i zabijanie dzieci jest zbrodnią!


Ludobójcy powinni siedzieć w więzieniach, a nie terroryzować spokojnych obywateli, którzy chcą dbać o zdrowie własnych dzieci tak, jak sami sobie tego życzą.

Dzień sądu nad tymi łowcami skór jest już bliski!

PRZESTAŃ SIĘ BAĆ WŁADZY!

TO NIE JEST WŁADZA, TO PAPIEROWY TYGRYS, WIĘC POKONASZ GO PAPIEREM WYSŁANYM DO SĄDU LUB PROKURATURY.


Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO:

unesdoc.unesco.org/…/146180POL.pdf
pawellos shares this
14
rozaniec.
prawdaMore
rozaniec.

prawda