Policajti nechcú žlto-modré autá. Na polepy a metalízu sa zbytočne míňajú tisíce, kritizujú …

Policajti nechcú žlto-modré autá. Na polepy a metalízu sa zbytočne míňajú tisíce, kritizujú Hamranove nákupy. Vrátime sa aj k sanitkám s červeným krížom? Veľká obnova vozového parku policajných …More
Policajti nechcú žlto-modré autá. Na polepy a metalízu sa zbytočne míňajú tisíce, kritizujú Hamranove nákupy. Vrátime sa aj k sanitkám s červeným krížom?
Veľká obnova vozového parku policajných áut si zaslúžila tvrdú kritiku od samotných policajtov. Vlani ministerstvo vnútra zaobstaralo stovky nových vozidiel, veľká časť ktorých má aj ekologický pohon.

Ministra vnútra aj vedenie Policajného zboru vyzývajú na návrat k tradičným bielym autám so zeleným pásom
Analytici už predtým upozornili, že rezort nemal investíciu dobre premyslenú. Nestihol totiž včas vybudovať potrebnú infraštruktúru pre služobne plug-in hybridy. Najnovšia kritika súvisí s dizajnom áut, ktorý podľa policajtov zbytočne predražuje každé jedno vozidlo. Ministra vnútra aj vedenie Policajného zboru vyzývajú na návrat k tradičným bielym autám so zeleným pásom.
Ministerstvo vnútra pred sa pár rokmi zacielilo na naozaj rozsiahlu obnovu vozového parku. Rezort v roku 2022 obstaral takmer tisíc nových vozidiel, ktoré postupne …More
Anton Čulen shares this
11.2K
Metod
Hamran, bratku, tak čo teraz?