Clicks36.8K
Renda shares from Janko333
289
Útok satana na Cirkev (Eucharistiu a rodinu): vakcinačná 3 svetová vojna covid 19: Vakcíny sú z potratených detí. Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - Aj keď je vo svete veľa zla …More
Útok satana na Cirkev (Eucharistiu a rodinu): vakcinačná 3 svetová vojna covid 19: Vakcíny sú z potratených detí.

Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - Aj keď je vo svete veľa zla Boh nad nami bdie…

Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19!

aeronet.cz/…azem-toho-jak-nebezpecne-muze/

Som zodpovedný - netestujem sa, neočkujem sa!

Biologička Pamela Ackerová, jedna z najuznávanejších odborníkov na vakcíny na svete, Sadistické odběry buněk malých dětiček, aby satanističtí „výzkumníci“

Štát v troskách - lockdown je práca satana. Lockdown je dielo satana! Lockdown is the work of satan! COVID-19

Jaké nežádoucí účinky mohou vakcíny způsobit?

53 mrtvých na Gibraltaru za 10 dní po očkování na COVID-19.

Verejná doména


Katolický kněz odhaluje podvodnou pandemii

Biskup Schneider O Vakcínách: Vakcíny z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva. Toto je pre mňa posledný krok satanizmu a slobodomurárov, ako prinútiť celý svet vrátane Cirkvi akceptovať potraty a preto musíme sa proti tomuto postaviť jasne a odvážne, ak to nastane,“ uviedol svetoznámy katolícky biskup Athanasius Schneider. Biskup Schneider počas návštevy Francúzska médiám povedal, boj proti koronavírusu mení na „sanitárnu totalitu“ a viaceré nariadenia sú na úrovni „otroctva“ kedy sa očakáva, že ľudia prestanú používať vlastný rozum. Maska sa stala vyslovene signálom podrobenia ľudí a nástroje boja proti (falošnej ) korone sú cestou k nastoleniu „jednej svetovlády (antikrista) Biskup vyzval katolíkov, aby bol svetlom a symbolom odvahy v tomto čase. Katolíci by nemali byť ustráchaní, akoby vrchol našej existencie bolo uchovať si pozemský život, pretože zmysel bytia je dosiahnúť spásu vo večnosti. „Vlády sa nám snažia nahovoriť: ste v naších rukách, my Vás chránime. Toto je veľmi nebezpečné (diabolské). Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva !!! Apokalyptická šelma 666 útočí na Cirkev, Eucharistiu a rodinu!

Biskup Schneider
, toto Je Kanibalismus! Jak můžete spolupracovat s tak hanebným zločinem?" - odpověděl biskup Athanasius Schneider zdravotní sestře, která se ptala, co má dělat, protože její práce ji nutí provádět Covid-19 očkování produkována buněčnými liniemi získanými z potracených dětí.
Schneider pro LiveFatima.io (14. leda, video níže) řekl: “V žádném případě to nedělat, to je nemožné." Považuje materiální spolupráci s těmito vakcínami za “zlý” a “monstrózní zločin,” obzvláště v aktuálním kontextu každodenního rozšiřování potratového průmyslu a zárodečné technologie.
“Toto je kanibalismus,” řekl a zdůraznil, že jedno dítě bylo krutě zavražděno a použito k výrobě vakcíny. Schneider zdravotní sestře říká aby raději ztratila všechny pozemské věci a vzdala se svého života, než aby se dopustila tohoto hříchu vědomě.

Schneider O Vakcínách: "Toto Je Kanibalismus"

Tri prúty Svätopluka a radá Slovanom - Čujte moje otcovské ponaučenie a vštepte si ho do sŕdc. Nahol sa z postele, vzal do trasúcich rúk zväzok prútov, podal ich najprv Mojmírovi, potom Svätoplukovi a Predslavovi, aby ich na kolenách polámali. Ani jeden zo synov zväzok prútov polámať nevládal. Synovia pozerali na otcovo počínanie nechápavo, udivení.

- Nedivte sa, - povedal otec. Rozviazal prúty a dal každému synovi jeden z nich.
- Polámte ich teraz!- Synovia bez veľkej námahy prúty polámali. Po otcovej tvári preletel víťazoslávny úsmev.

- Vystrel sa na posteli a povedal: Učte sa na tomto príklade, deti moje.


Ako ste nevládali polámať prúty vo zväzku ani vtedy, keď ste napäli všetky svoje mladé sily, nepremôže vás nepriateľ, keď budete spolu držať, a ako ľahko ste polámali každý prúd osobitne, tak ľahko vás premôžu vaši nepriatelia, keď sa nebudete svorne spolu bojovať. Toto vám odkazuje váš otec! Buďte svorní, milujte sa, modlite sa vospolok a potom nebude moci, ktorá by vás premohla!

Satan a vírus nás nezastavia, nebojíme sa! Arcibiskup Andrzej Dzięga veriacim hovorí, aby sa nebáli koronavírusu: Satan nás nezastaví! Skutočným kresťanom nevadí, aj keby umreli. Satan je bezmocný voči svätenej vode a ružencu. Ruženec je zbraňou týchto čias proti celému peklu! notesfrompoland.com/…ess-in-the-face-of-holy-water/

Umelá výroba vírusovej krízy s hospitalizovanými pacientmi v SR a ČR je odhalená. V nemocniciach umelé a úmyselné navyšovanie počtov hospitalizovaných osôb na COVID-19 v nemocniciach. Lekári majú nariadené označovať zosnulých s jednoduchým pozitívnym testom za obete COVID-19 rovnako, ako keby naozaj zomreli na vírus.Nemocnice čerpajú od zdravotných poisťovní bonusy a vyšší bonifikácie na úhradách za to, keď hospitalizovaných pacientov vedú ako s nákazou COVID-19 alebo len s podozrením na COVID 19.Jeden z lekárov nemenovanej olomouckej nemocnice, ktorý sa už nemôže na toto ďalej pozerať, pod podmienkou prísnej anonymity, pretože riskuje stratu zamestnania. cz24.news/…-republice-vyrabi-ta-obrovska/

Biologička Pamela Ackerová, jedna z najuznávanejších odborníkov na vakcíny na svete, Sadistické odběry buněk malých dětiček - satanističtí „výzkumníci.

MUDr. Ján Lakota, CSc. z virologického ústavu SAV, bývalý primár z národného onkologického ústavu BA

Zdravotní sestře z Nashville ochrnula polovina obličeje 3 dny po očkování vakcínou Pfi*er

Billi Gates je ODHALENÝ

Plány ohledně očkování - MIKE ADAMS

Dr.Wakefield o vakcíně Pfizeru (infowars.cz)

Moderna pripustila: ľudí neočkujeme, „čipujeme“ ich (news-front.info)

Vaxxed 2 -The Peoples Truth (Sk)

Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

V Izraeli zemřel dvě hodiny po očkování vakcínou Pfizer 75letý muž

Žena zatčena za natáčení prázdné nemocnice a zveřejnění videa (ačkoli měla být plná pacientů s covid-19)

Americký pracovník zdravotnického střediska úmyslně zničil 500 dávek vakcíny proti covidu-19

Ve Švýcarsku zemřel člověk po očkování vakcíny Pfizer proti koronaviru

Zpráva firmy Moderna uvádí 13 mrtvých během testů vakcíny

Vyjadrenie lekárov,ktorých sa nepodarilo umlčať a sú proti vakcine !
Vyjadrenie aspoň niektorých ďalších lekárov,ktorých sa našťastie nepodarilo úplne umlčať a zásadne sú proti vakcine !
blog.hlavnespravy.sk/…-hoci-stale-financuje-potraty/


Boh varuje vždy vopred: K tomuto videu sa vyjadril exorcista P. Matúš Marcin, určite si to pozrite, veľmi aktuálne a pravdivé.
Boh varuje vždy vopred: COVID 19 | Prof. MUDr. Krčméry. Video doporučil exorcista P. Matú…

Posledný zápas medzi Pánom Ježišom a kráľovstvom satana bude o manželstvo a rodinu.
jezismaria.weebly.com/zapas-o-rodinu.html


Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetické limity v biomedicínskom a zdravotníckom práve.

Pravda o vakcínach Diablove veci a ich plány na presadzovanie pre ľudí.

MUDr. Ján Lakota, CSc. z virologického ústavu SAV, bývalý primár z národného onkologického ústavu BA

youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE

Doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc.

Poznámka: čo sa týka testov, vakcín, homeopatiká atď. nad tým všetkým sa robia okultné obrady a zasväcujú to diablovi zo zámerom ľudom uškodiť. Ty čo bolí na testoch by sa mali podľa možností vyspovedať aby bol v stave posväcujúcej milosti, diabol mu tak nemôže uškodiť. Na nose kde robili výter treba potrieť svätenou vodou, alebo exorcizovaním olejom a pomodliť sa modlitbu zasvätenia k Panne Márii.

Boh varuje vždy vopred: COVID 19 | Prof. MUDr. Vladimír Krčméry. Boh vždy varoval ľudí len krátko pr…


Ježiš Kristus Blahoslavenej Alexandrine Márie da Costa povedal: Povedz mojím služobníkom, aby bdeli, lebo diabol pripravuje masívný útok na Cirkev. Ja chcem zasvätenie sveta mojej Nepoškvrnenej Matke! Panna Mária opäť zdôraznila dôležitosť kňazského požehnania a povedala, že keď nás žehná kňaz, žehná nás jej Syn. Modlitbe sa za kňazov a povedala – Znova vám zdôrazňujem, že s nimi zvíťazím !“

jezismaria.weebly.com/jozefina-menendez.html
jezismaria.weebly.com/…skemu-srdcu-a-panny-marie.html
svetlosveta.sk/…ie/vakciny-z-potratenych-deti/

Mons. Pavol Mária Hnilica: My nežijeme nebezpečie 3 svetovej vojny ale1 svetovej vojny, prvá svetová vojna medzi dvomi duchmi. Len duch svätý nás môže zachrániť! Prijať FATIMSKÉ posolstvo aby zachránilo svet cez zasvätenie Nepoškvrneného Srdca Panny Márie.

Slováci zobuďte sa - MUDr. Ján Lakota. Testovanie miliónov obyvateľov Slovenska. Hlavným aktérom j zločinec, predseda vlády. Tento zločin sa uskutočňuje pred očami celého sveta. Nik z mocných nereaguje. Niet odoziev, niet pomoci. Nechali nás v tom ako vlkovi kozľa. Nereagujú tí, ktorí sú tu na to, aby konali. Nereagujú zvolení zástupcovia ľudu. Nemám na mysli len vyššie spomenutých. Kde sú župani, starostovia? Kde sú poslanci zastupiteľstiev? Kde sú cirkevní otcovia, kňazi, ktorým bola zverená pastoračná úloha so slovenskými ovečkami? Kde sú plamenní kazatelia? Kde sú sudcovia, prokurátori, advokáti, právnici? Prečo nehája práva nevinných? Kde sú všetky mimovládne organizácie, ktorých úlohou je strážiť ľudské práva a demokraciu? Kde sú moji kolegovia, ktorí prisahali Hippokratovi a ktorých jediným poslaním je pomáhať chorým ľuďom? Je vari možné, že vyháňajú pacientov, ktorí sa nepreukážu modrým papierom, ktorý nemá nijakú odbornú a medicínsku hodnotu? MUDr. Ján Lakota.
youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE


panna-maria-spoluvykupitelka-prostrednica-orodovnica.webnode.sk/…ci-zobudte-sa-mudr-jan-lakota/

Vakcinační pas ako motivacia k očkovaniu.
cz.sputniknews.com/…vrdi-eu-prymula-i-blatny-jsou/
Útok satana na Cirkev (Eucharistiu) Kardinál Robert Sarah vyzýva katolíkov, aby sa vrátili k prijímaniu Eucharistie na jazyk a v kľaku. Vo Fatime bolo jasne povedané ako treba prijímať Telo a Krv Ježiša Krista. Diabol útočí dvoma spôsobmi. Snaží sa oslabiť vieru katolíkov v skutočnú prítomnosť Krista v Eucharistii a pokúša sa odstrániť zmysel pre posvätnosť zo sŕdc veriacich. Kňazi by tiež nemali prekračovať svoje právomoci a odmietať podať Eucharistiu tým, ktorí si želajú prijímať Eucharistiu pokľačiačky a do úst.
Útok satana na Cirkev (Eucharistiu): vakcinačná diktatúra covid 19. Apokalyptická šelma 666 útočí na… Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva. ( Povinné očkovanie je útok na moje zdravie a preto sa budem brániť)
svetlosveta.sk/…ie/vakciny-z-potratenych-deti/

Umělá výroba virové krize s hospitalizovanými pacienty v ČR je odhalena.
Přímo nemocnice je tak motivována k tomu, aby co nejvíce testů vycházelo pozitivně, protože nemocnice na tom vytočí peníze od pojišťovny. Je v tom totiž motivační mechanismus. Umělá výroba virové krize s hospitalizovanými pacienty v ČR je odhalena

Exkluzivně: Uniklý dokument z nejmenované olomoucké nemocnice: Dokument prokazuje, že lékaři mají nařízeno označovat zemřelé s pouhým pozitivním testem za oběti COVID-19 stejně, jako kdyby opravdu zemřeli na virus! | AE News (aeronet.cz)
oral.sk/…-republice-vyrabi-ta-obrovska/

severoceskapravda.cz/…ormace/2798-stanné-právo-v-usa

Kňaz Dominik Chmielewski SDB. Apokalyptická šelma 666 útočí na Cirkev, Eucharistiu a rodinu!
Kňaz nebojácne pomenoval klamstvá a zavádzania verejnosti médiami a mocnými tohto sveta ohľadne covidhystérie. vo svojich kázňach hovoril o zámeroch satana a tých, ktorí mu slúžia vo svete, zničiť Kristovu Cirkev a všetko posvätné, najmä Eucharistiu, prostredníctvom tzv. súčasnej pandémie koronavírusu. Koronaopatrenia najmä v katolíckej cirkvi priniesli rozkol v otázke podávania Eucharistie na ruku. Nejednotní sú tu biskupi, kňazi i veriaci a mnohí pokladajú tento „hygienický“ krok za vierolomný a za urážku Božieho majestátu.

Bývalý satanista Zachary King: „Vykonával som satanistické rituály na potratových klinikách. Už ste niekedy zažili neschopnosť dokončiť potrat vášho rituálu kvôli tomu, že sa ľudia modlili? Áno, boli prekazené tým, že modlili ruženec, ktoré modlili vonku. Prineste so sebou ruženec a porazte ním diabla na smrť. Sú veci, ktorých sa diabol bojí, ale bojí dobre formovaného katolíka; katolík, ktorý rozumie svojej viere a vie, o čom je duchovná vojna. Satan nechce bojovať s niekým, kto má na sebe všetko Božie svoje brnenie. Predovšekým je to ruženec, škapuliar, sv. voda, pôst, atď. spojené s pokorou.
lifesitenews.com/…ituals-inside-abortion-clinics

anne.xobor.de/…iniken-durchgefuehrt-quot.html

Peklo existuje

Ako satan kradne čas na Boha - klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa.

Panna Mária: najľahšia, najkratšia, najistejšia a najdokonalejšia cesta k Ježišovi.

Príde klamstvo, aké svet nezažil - Litmanová
jezismaria.weebly.com/…klamstvo-ake-svet-nezazil.html

jezismaria1.webnode.sk/…vo-ake-svet-nezazil-litmanova/

Matovič bol schopný verejne povedať, že niekedy je potrebné neposlúchať aj odborníkov, na ktorých sa pred tým odvolával. Zo dňa na deň sa stal z neho epidemiológ, virológ, štatistik, prognostik, sociológ, ale najmä klamár.“testovanie na koronavírus, ktoré je podľa neho „jedna z úchyliek“ premiéra. Ján Baránek

MUDr. Gregory Michael zomrel po podaní vakcíny

V Řecku se lékař dostal na jednotku intenzivní péče po očkování vakcínou Pfizer
Téměř 40 procent zdravotníků v Los Angeles se odmítá očkovat
Křeče a zánět mozku: lékařka hospitalizována po očkování vakcínou Pfizer
Vedoucí vědecká pracovnice WHO: Není žádný důkaz, že vakcína COVID-19 brání přenosu viru
První očkovací centrum v Německu muselo na pár dní zavřít - téměř nikdo nepřišel
V Izraeli zemřel dvě hodiny po očkování vakcínou Pfizer 75letý muž
Žena zatčena za natáčení prázdné nemocnice a zveřejnění videa (ačkoli měla být plná pacientů s covid-19)
Americký pracovník zdravotnického střediska úmyslně zničil 500 dávek vakcíny proti covidu-19
Ve Švýcarsku zemřel člověk po očkování vakcíny Pfizer proti koronaviru
Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá
Zdravotní sestra z Nashville varuje: Ochrnula mi polovina obličeje 3 dny po očkování vakcínou Pfizer
V Německu dostalo osm lidí omylem pětinásobnou dávku vakcíny Pfizer
Varování politikům: jakýkoli nátlak na plošnou vakcinaci přípravkem, je biologickým pokusem a tedy zločinem proti lidskosti

Zpráva firmy Moderna uvádí 13 mrtvých během testů vakcíny

Moderna pripustila: ľudí neočkujeme, „čipujeme“ ich. vakcína vôbec nie je ako tradičné vakcíny, liek „mRNA-1273“ nie je vakcínou proti vírusu, ale v skutočnosti je umelým bioprogramovaným vírusom.
sk.news-front.info/…-ludi-neockujeme-cipujeme-ich/
infowars.cz/…-wakefield-o-vakcÃÂnÃÂ-pfizeru

Varovné proroctvá Bruna Cornacchiolu na túto dobu. Bruno bol Talian, ktorý sa stal pod vplyvom istého nemeckého pastora protestantom. Mal dokonca isté komunistické názory a časom začal byť silne protikatolícky orientovaný. Vo svojich myšlienkach sa v tomto období dokonca zapodieval atentátom na pápeža. eho život sa zásadne zmenil 12. apríla 1947. Toto zjavenie Panny Márie trvalo 80 minút a po nasledujúce roky sa Panna zjavila Brunovi ešte 28 krát. Dala mu zvláštne inštrukcie pre pápeža a Bruno v roku 1949 skutočne aj dostal audienciu u Pia XII. kedy sa mu vyznal aj zo svojich niekdajších úmyslov pripraviť ho o život. Bruno sa stal oddaným katolíkom.
Brunov videnie: Dúfam, že to, čo sa mi snívalo, sa nikdy nestane skutočnosťou, pretože je to príliš bolestivé. Dúfam, že Pán nikdy nedopustí, aby pápež (kedykoľvek) poprel hocakú pravdu viery a sám seba umiestnil na miesto Boha. Koľko len bolesti som pociťoval počas tej noci, moje nohy boli strnulé a vôbec som sa nemohol pohnúť pre bolesť prameniacu z pohľadu na Cirkev ponechanú v ruinách.
Kresťania bojujú proti sebe, pretože už nemajú viac vodcu, ktorý by ich zjednotil. Minulú noc som videl Baziliku sv. Petra v plameňoch. Falošní proroci, ktorí sa snažia otráviť duše zmenou Ježišovho učenia v učenie satanovo. Odstránia obetu kríža z oltárov po celom svete!
Nebezpečenstvo je za dverami, nukleárna vojna. Hovorím (Pán Ježiš) to vám všetkým: nukleárne zbrane sú pripravené, ľudia bez svedomia sa vyhrážajú, že ich použijú. Nebezpečenstvo je bližšie, než si myslíte.
Minulú noc som (opäť) veľmi trpel. Mal som sen. Bola vojna a cudzinci napadli Taliansko. Prečo už viac nevyučujete (katolícku) doktrínu? Prečo (namiesto toho) vediete moje stádo tam, kde je suchá tráva a nebezpečné krovie?
Bol som zabitý, pretože moje učenie nebolo ich (farizejov) učením. A vy zatvárate ústa a oči môjmu stádu. Zamkli ste dvere do Cirkvi, aby do nej nikto nemohol vstúpiť. Aj keď sa zdá, že ten, ktorý dáva príkazy (pápež), blúdi, ste povinní ho poslúchať. Ale len dovtedy, kým sa tekéto príkazy nezačnú dotýkať viery, morálky a dobročinnosti. Potom nie!Satan nemôže nijako ublížiť Cirkvi, pretože je božská; ale môže veľmi uškodiť dušiam, ktoré v nej žijú. Príde so zlom schovaným pod rúchom morálky, náboženstva, či politiky. Musíš sa obetovať za obrátenie … kňazov a náboženských predstaviteľov, ktorí opustili cestu doktríny a morálky, a stratili silu spásy. Kvôli nim ide mnoho duší do pekla.Krv a slzy: Ježiš krváca, ja, vaša matka, plačem.
mpgavlak.blog.pravda.sk/…u-najma-ale-nielen-pre-cirkev/
ľubica
Prečo syn agenta Krčméryho pracuje pre americkú mimovládku Aspen institute spolu s primátorom BA Vallom , Hvoreckým .... a získal štipendium od sereš OSF? aspeninstitutece.org/people-profile/michal-krcmery/
ľubica
Na internete koluje, že kdesi na verejnosti sa Prof. Krčméry vyjadril, že Bill Gates je novodobý svätec. Keďže som na návrh pána profesora dostala pred rokmi medailu Vysokej školy sv. Alžbety za boj proti potratom, napísala som mu nedávno do SMS, že podľa mňa je Gates skôr nastupujúci Antikristus a pripojila môj blog o tom, že Gates je autorom nápadu s imunitnými certifikátmi na COVID-19i. Nato …More
Na internete koluje, že kdesi na verejnosti sa Prof. Krčméry vyjadril, že Bill Gates je novodobý svätec. Keďže som na návrh pána profesora dostala pred rokmi medailu Vysokej školy sv. Alžbety za boj proti potratom, napísala som mu nedávno do SMS, že podľa mňa je Gates skôr nastupujúci Antikristus a pripojila môj blog o tom, že Gates je autorom nápadu s imunitnými certifikátmi na COVID-19i. Nato mi pán profesor zavolal a vysvetľoval, že on ho osobne stretol, Gatesovci sú baptisti a už dávno prestali podporovať potraty. Tak som mu sľúbila tento článok, v ktorom si nájde priamo odkazy na oficiálne zdroje, ktoré jeho dojmy značne vyvracajú.
viac:blog.hlavnespravy.sk/…-hoci-stale-financuje-potraty/
Segal
Kalisráte, ty jsi pořádný magor. 😀😁😂🤣😃😄😅😆😉😊😋🤡
Kallistratos
Určitě jsem, děkuji za pochvalu.😁
Otakar Holzmann
Toto video naprosto vystihuje dnešní situaci na Slovensku a celého světa. Naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš. Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš. Vláda v usnesení doporučuje …More
Toto video naprosto vystihuje dnešní situaci na Slovensku a celého světa. Naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš. Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš. Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov vpouštět osoby a zákazníky bez čerstvého potvrzení o negativním testu na Covid-19 a je pouze otázka času, kdy se zákaz vstupu začne vztahovat i na lidi bez vakcíny. Lidé bez testů a vakcín se stanou lidmi 2. kategorie, bez práv nakoupit si, navštívit hospodu, kino, bez práva chodit do školy, obchodu, do práce, do kostela. Jeden takový případ situaci potvrzuje. Slovenská pekárna v Prievidzi začala zaměstnancům rozesílat poplašné dopisy, že pokud se “dobrovolně” nenechají otestovat na COVID-19 během celoplošného testování, dostanou výpovědi. Podle právníka se vedení pekáren dopustilo trestných činů šíření poplašné zprávy, vydírání a útisku, případné výpovědi zaměstnancům budou neplatné, protože budou v rozporu i se Zákoníkem práce. Zaměstnavatel nemůže dobrovolným testováním podmiňovat výkon pracovní činnosti zaměstnance na pracovišti a nesmí mu ve výkonu bránit, jinak zaměstnavatel porušuje Zákoník práce. Zaměstnanec může jít do práce a nikdo mu nesmí bránit, a rovněž může zůstat doma a nikdo ho nesmí sankcionovat. Jak je to možné? Tohle je válka! Bojujeme proti ďáblu a démonům. Tak se chopme modlitby růžence!
ľubica
šikovný plagát ma ten kluk! 7x NO
ľubica
Ľudia sa prebúdzajú, chystajú ďalšie protesty: Už túto sobotu 28.11. v Trnave pred Matovičovým domom a 5.12. na Hodžovom námestí v Bratislave
,Oznámené pochody na sobotu 28.11. od 15.00 Pridajte sa!
v Bratislave na Hodžovom nám.
v Košiciach na Dolnej ulici
v Prešove na Hlavnom nám. a pri mestskom úrade
v Nitre pri divadle A.Bagara
v Lučenci na nám. Republiky
v Banskej Bystrici na nám.SNP
V Prie…
More
Ľudia sa prebúdzajú, chystajú ďalšie protesty: Už túto sobotu 28.11. v Trnave pred Matovičovým domom a 5.12. na Hodžovom námestí v Bratislave
,Oznámené pochody na sobotu 28.11. od 15.00 Pridajte sa!
v Bratislave na Hodžovom nám.
v Košiciach na Dolnej ulici
v Prešove na Hlavnom nám. a pri mestskom úrade
v Nitre pri divadle A.Bagara
v Lučenci na nám. Republiky
v Banskej Bystrici na nám.SNP
V Prievidzi na nám Slobody od 14.00 h
v Martine na námestí pred Galériou
v Michalovciach pri fontáne
v Poprade na námestí medzi kostolomi
v Topolčanoch pri kostole
v Piešťanoch na nám.oproti Auparku
v Žiline na Hlinkovom nám.
v Ružomberku na nám.Slobody
v Spišskej Novej Vsi na námestí
v Bardejove na námestí

Prosíme o zdielanie nasledovného príspevku, všetkým organizátorom
pošleme hromadnú žalobu na podpis, alebo si ju stihanite tu v článku,
viac info na asistentka@ludovysnemsr.sk
Kallistratos
Aha, takže pan Čestmír sem napíše holou větu jako z komunistického nebo náckovského transparentu: Kallistratos je náš nepřítel. 🥴 Tak takhle se jedná v anonymním prostoru, takhle se mentálně značkují a čipují lidé? No bravo Česťo, to se ti povedlo.... Teď teprve vidím míru zlovolnosti a odkud vítr vane... 🤭
mariamilucka
Kalistratos, 99 % sa toto video páči okrem teba. Kto je potom v poriadku? Urážaš, prekrúcaš, a chceš prekrútiť aj samého Boha. Neurážaj, neponižuj, neroznášaj zlú náladu. Ak mám byť úprimná, mám z teba pocit, akoby si bol neveriaci a nie veriaci.
Kallistratos
Milá zlatá, podvodné registrace jsou doménou na gloria.tv včetně jakéhokoli obrázku v profilu. Na to si člověk již zvykl, takže tyto věci a nebo jakákoli vizualizace či slovní exhibice mne nezneklidňují a nechávají chladným a raději se budu věnovat textu.

To, že jsem napsal názor je nějak špatně? To je postoj jako v USA BLM a nebo u nás MCH ? Ale no tak :) Srozumitelně a obšírněji jsem napsal o …More
Milá zlatá, podvodné registrace jsou doménou na gloria.tv včetně jakéhokoli obrázku v profilu. Na to si člověk již zvykl, takže tyto věci a nebo jakákoli vizualizace či slovní exhibice mne nezneklidňují a nechávají chladným a raději se budu věnovat textu.

To, že jsem napsal názor je nějak špatně? To je postoj jako v USA BLM a nebo u nás MCH ? Ale no tak :) Srozumitelně a obšírněji jsem napsal o něco níže svůj názor. Nikoho nenutím, aby chápal, ale usmívám se, že někdo hodnotí "normalitu" druhého a dokonce procenta :))) A ty pocity? Inu, doba je nejenom postfaktická, ale i postmoderní. Tím je řečeno vše. 😊
ekans
Míro, aspoň trenky si obleč
Kallistratos
Teď ti eko nerozumím, tvé glosy jsou někdy dost tajuplné. 😊
mariamilucka
Kallistratos, jeden o koze, druhý o voze. Si ty vôbec kresťan? Vieš sa pokoriť a pripustiť, že sa môžeš mýliť? Vieš niekoho aj pochváliť? Myslíš si, že vieš všetko a nevieš vôbec nič! Vedel si že intelektuáli sú satanovi najsympatickejší? Boh nepotrebuje mudrlantov, ale tých ktorý sa modlia (na kolenách pred Bohostánkom s ružencom v rukách)
Kallistratos
Karle ty máš ale převleků.😁
Obrana katolíckej Cirkvi
To máš pravdu Mária, intelektuáli sú satanovi najsympatickejší. Boh nepotrebuje mudrlantov, ale tých ktorý sa modlia!!!
Kallistratos
Nu tak se Obrano modli, já se modlím také, vždy ve dvanáct hodin a léta a nemusím se s tím prsit. protože modlitba je rozhovor a ne řev tura, který si myslí, když si dá nějaký název, že je principál cirkusu. 😊
Svätý Malachiáš(prorok)
Nechápem prečo kallistratos uražaš Máriu,že jej fotka je fake. Vôbec nieje to čo si ty myslíš,ale je to originál pretože dostala krásu od Boha. Boh si stvoril pekne dielo ako je ona a aj má peknú postavu a je dokonalá ako má byť ako si ju Boh stvoril a má samozrejme dobrú a pevnú vieru a to je tiež pekný dar a to je najdôležitejšie v živote. Našiel som ju a nenapíšem,že kde je. 🤫 Len neviem či …More
Nechápem prečo kallistratos uražaš Máriu,že jej fotka je fake. Vôbec nieje to čo si ty myslíš,ale je to originál pretože dostala krásu od Boha. Boh si stvoril pekne dielo ako je ona a aj má peknú postavu a je dokonalá ako má byť ako si ju Boh stvoril a má samozrejme dobrú a pevnú vieru a to je tiež pekný dar a to je najdôležitejšie v živote. Našiel som ju a nenapíšem,že kde je. 🤫 Len neviem či milučka znamená priezvisko alebo znamená, že je dobrá,správna a milá dievča a slušná ako Božie dieťa nielen ku sebe,ale aj ku iným ľuďom a k Bohu. Ja si vyberám tú druhú možnosť lebo to k nej sedí veľmi. Závidíš alebo tebe vadí niečo ? Mne je jasné,že tebe chyba pravda a pevná skutočná viera a vidno,že aj krása. 🤭
Kallistratos
Proroku, proroku.... 😂
Janko333
Kallistratos, prečo urážaš Ježišovu Matku? Ak tvrdíš že sa modlíš o dvanástej? Tak by si sa mal o dvanástej sa modliť Anjel Pána Pána k Panne Márii. Ale asi ťažko keď Matku Božiu urážaš? Kto uráža Ježišovu matku, Ježiš ho nikdy nevypočuje!!!!!!!! A svätý Alfonz Liguori učiteľ Cirkvi ti odkazuje: ak chce Boh niekoho spasiť, vnukne mu lásku k Panne Márii.
Kallistratos
Janko ty se modlí co chceš a mne ponech tutéž volbu. A nemluv hlouposti o nějakých urážkách...😊
Janko333
Kallistratos, ak je pre teba modlitba rozhovor, po modlitbe by si mal cítiť pokoj a lásku k ľudom! Neexistuje aby sa niekto po modlite posmieval nielen z ľudí ale dokonca z Matky Božej. Čo myslíš, vypočuje Boh takú modlitbu?
Kallistratos
Já nevím, napadlo mne jediné - či jim snad šibe?😊
Kallistratos
Já bych v tom viděl provokace. Pokojný večer Dudko.😊
mariamilucka
Práve premýšľavých čo sa spoliehajú iba na svoj rozum si volí satan. Boh nepotrebuje premýšľavých ale pokorným a modliacich! Čo je svetu bláznivé, to si vyvolil Boh, aby zahanbil múdrych, Boh sa pyšným protiví.
Kallistratos
Multimediální sugestivní vizualizace velmi manipulativní a zneužívající poměrně primitivně náboženské cítění. Velmi manipulativně přiřazuje fakta k sobě, někdy i velmi naivně a hloupě či jednostranně. Už to, že to je čerpáno z anonymní žumpy webu tzv. slovenských krajanů za hranicemi to jen podtrhuje. Ale už trochu rozumím tomu slovenskému naturelu, kde náboženství může být i "střelivem" a už i …More
Multimediální sugestivní vizualizace velmi manipulativní a zneužívající poměrně primitivně náboženské cítění. Velmi manipulativně přiřazuje fakta k sobě, někdy i velmi naivně a hloupě či jednostranně. Už to, že to je čerpáno z anonymní žumpy webu tzv. slovenských krajanů za hranicemi to jen podtrhuje. Ale už trochu rozumím tomu slovenskému naturelu, kde náboženství může být i "střelivem" a už i více chápu potrhlé imámy co hicují do svých "oveček" a ty se pak občas "odpalují" a nikoli na poušti, kde by jim to více prospělo. Dnešní doba je dobou postfaktickou a má své nástroje jak oslovovat lidi a jejich mozky. Prostor pro manipulaci nedozírný, podobně oblbovali ti samí za komančů, stačí velká hesla, transparenty, projevy, vymývačka mozků, sliby, třesení rukou a hlavně stokrát opakovaná lež... Ono to totiž funguje. Za čas mozek vypne kontrolní mechanismy. Manipulátoři se sugescí to vědí. Jakýkoli manipulátoři.

Mohu prohlásit to, že výroba vakcín je složitá věc a musí být prověřená a schválená standardy ověřenými a nikoli krizovými. A to trvá dlouhou dobu. Stejně tak je třeba počítat s trhem. Podobně jako za války šly technologie x-násobně dopředu motivace zájmů..., tak i dnes v oblasti vakcín běží nevyslovená soutěž o obrovské odbytiště.... TRH. To je celé.... Nepotřebuji video s bláboly a cílenou sugescí. Nejsem na tyto věc, které mají oblafnout a zcela účelově torpédovat mozky konzumentů. A tvůrci to vědí. Používají stejné nástroje jako kdejaký šarlatán činící si právo na kus mozku každého z z Vás, zanést ho informací, zaneřádit, ukotvit svůj "informační čip" :))) Víte, ono vůbec nejde o nějaké čipy narvané do nosu a na sliznice nebo pod zubní plomby :) Skutečný prostor neoraný je v tom, když Vám někdo leze do mozku a Vašich informačních zdrojů a podnětů. Položte si otázku, proč Vás na webu tolikrát otravují a to i v obchodě s personalizovanou reklamou? A personalizovaně z Vás vychovají telata s předem určenou informační stravou? Unifikovaní strava bez možnosti ukročení jinam... Hledáte fén na vlasy na webu... Nu a pak ho máte kolik týdnů v různých reklamách před očima na monitoru 😉Kradou Vám vaši svobodu, Váš názor, Vaše myšlení, Vaše životy.... Kdokoli.... I ti na tomto videu výše, ti co ho namlouvají i to co jsou tam zobrazení. Možná každý na jiné lodi, ale stejný styl....

Proto nejde vůbec o nějaké podělané biočipy a nanočipy a podobné pitomosti včetně spiklenců velkého vesmíru :) Ale jde JEN a JEN o svobodu člověka, kterou Vám někdo v zájmu kapitálu a v zájmu moci může odejmout. Cíle mnoha lidí nejsou přímočaré, natož cíle institucí, kde platí zákon padajícího hov.. . Kde se jedná o byznys, politiku a kapitál a zájmové cíle, pak bez ohledu na cokoli, buďme prosím obezřetní a nenaleťme nikomu. Natož na sliby a nebo lživé informace. Pokud jsou lidé věřící a věří upřímně v Ježíše Krista a Jeho království😇, pak tito mají úžasnou naději, protože ví o náruči Mistra, ví o svobodě víry, ví o moudrosti a svobodě, kterou nabízí Pán. Ví o Cestě, která zde je a dokáží ocenit i dary Mistra, dokáží vidět všude kolem v přírodě něco oblažujícího a nenechají se zamotat do psychologických pavučin dojmologie a informačního chaosu, nedůvěry a zmaru. Lidé ale mají rádi jednoduchá řešení a právě proto zas a znovu upadají do demagogie a zla. Ukřižuj a spol. Jenže stejně jako byl za dob Krista Nikodém nebo Jozef z Arimatie, tak i každá doba má i tyto velikány.... Nepostarají se učedníci nebo rodina, nepostarají se nejbližší, ale ti od kterých bychom to nečekali... A Mistru dají co bylo jejich vlastní... Takže nevěšme hlavu a mějme víru a naději. Náš mozek, naše srdce může vždy patřit jen těm, komu je dáme, našim nejbližším, našim přátelům, i Bohu. Nikoli obchodníkům se strachem, politikou, mocí a kapitálem.
😊
Obrana katolíckej Cirkvi
Kallistratos, nič z toho videa si nepochopil. Ak ti video ti naháňa strach potom máš problem prijať pravdu o ktorej hovorí Ježiš v Apokalypse sv. Jána, Panna Mária a mnohí proroci. Nachádzame v dobe triedenia duchov nie veriacich a neveriacich, ale kresťanov ktorí žijú s duchom tohoto sveta. Toto video je len odvar oproti tomu čo hovorí Panna Mária v proroctvách v Kibeho: Hlboký smútok Pann…More
Kallistratos, nič z toho videa si nepochopil. Ak ti video ti naháňa strach potom máš problem prijať pravdu o ktorej hovorí Ježiš v Apokalypse sv. Jána, Panna Mária a mnohí proroci. Nachádzame v dobe triedenia duchov nie veriacich a neveriacich, ale kresťanov ktorí žijú s duchom tohoto sveta. Toto video je len odvar oproti tomu čo hovorí Panna Mária v proroctvách v Kibeho: Hlboký smútok Panny Márie: Vizionárky hovoria, že videli ako 15. augusta 1982plakala. Počas vízie videli ľudí, ktorí sa vzájone zabíjali, prúdy krvi, opustené mŕtvoly, ktoré nikto nepochovával, mnoho stromov v plameňoch. Keď Panna Mária ukázala strašné obrazy budúcich udalostí v Kibeho, povedala: „Kto Ma hľadá, nájde Ma! Ja prichádzam nielen pre Kibeho, nielen pre diecézu Butare, nielen pre Rwandu, nielen pre Afriku, ale pre celý svet. Viera a neviera prídu skôr, ako si to stihneme všimnúť. Hutu zabili za 100 dní až milión menšinových Tutsiov. V prevažne katolíckej krajine boli teda páchatelia i obete zväčša kresťania!A predsa len málo ľudí pozná túto skutočnosť: Už trinásť rokov pred krvavou genocídou sa tam počas ôsmich rokov zjavovala Panna Mária a varovala pred katastrofou. Panna Mária plače krv.
Svet sa ženie v ústrety skaze. Ľutujte! Obráťte sa, kým je ešte čas! Ak neoľutujete a neobrátite sa, zrútite sa do priepasti.“


Panna Mária sa sťažovala na hriešny, neviazaný spôsob života, neresti, záľubu v zlobe a na neochotu k zmiereniu, ktorá sa zakorenila v národe. Často vyzývala k modlitbe. Aj k modlitbe Sedembolestného ruženca: „Ak nad ním budete dostatočne rozjímať, nájdete všetku potrebnú silu kajať sa za svoje hriechy a premeniť svoje srdcia.“
Toto je posledné Cirkevne schválené zjavenie Panny Márie v RWANDE - kibeho.sk/posolstvo/

Mačetami vraždili aj v kostoloch. Od genocídy v Rwande uplynulo 25 rokov.V priebehu troch mesiacov (6. apríl – 4. júl 1994) bolo po celej Rwande zavraždených približne 800 000 – 1 000 000 Tutsiov a umiernených Hutuov. Rovnaký počet Židov bolo zabitých v neslávne známom nacistickom vyhladzovacom tábore Treblinka za 14 mesiacov! V Treblinke sa však vraždilo v plynových komorách, kým vyhladzovací proces v Rwande bol väčšinou technologicky nenáročný – vykonaný prevažne mačetami. Za menej ako sto dní odišlo z povrchu zemského 75 % tutsijskej populácie Rwandy.

- postoj.sk/…idy-v-rwande-uplynulo-25-rokov
Kallistratos
Promiň, ale po první větě jsem nečetl dál.... nakousl jsem druhou a třetí, pak zběžně prolétl text a nerad ztrácím čas ve stylu - o voze a koze. S diskuzně nevybaveným anonymizujícím diskutujícím, který si hraje na náboženskou agitku nemohu vyměňovat soudně názory. Omlouvám se.

PS: Problém Rwandy znám podrobně. Znám lidi co tam byli. proto mimo jiné doporučuji. likvidacelepry.cz
Obrana katolíckej Cirkvi
Ide o to že Panna Mária v Rwande predtým varoval že vojna nemusela byť keby ju boli počúvali. Niečo podobné stalo aj v Juhoslávii. Ked začali zjavenia v Medzugorii Panna Mária pred vojnou varovala a nik tomu nechcel veriť. Ludia si hovorili.... v Juhoslávii a vojna? A predsa stalo. Niečo podobné sa deje aj dnes. Panna Mária povedal: Ja prichádzam nielen pre Kibeho, nielen pre Rwandu, nielen pre …More
Ide o to že Panna Mária v Rwande predtým varoval že vojna nemusela byť keby ju boli počúvali. Niečo podobné stalo aj v Juhoslávii. Ked začali zjavenia v Medzugorii Panna Mária pred vojnou varovala a nik tomu nechcel veriť. Ludia si hovorili.... v Juhoslávii a vojna? A predsa stalo. Niečo podobné sa deje aj dnes. Panna Mária povedal: Ja prichádzam nielen pre Kibeho, nielen pre Rwandu, nielen pre Afriku, ale pre celý svet. Nie je čas na hadky a zvlášť medzi kresťanmi. Modlime sa! Viera a neviera prídu skôr, ako si to stihneme všimnúť.
Peter(skala)
už len dodam, že aj dnes hovori Panna Mária v Dechticiach o vojne a kto ju berie važne?!
Kallistratos
Ty si Obrano vážně lajkuješ vlastní komentář?
Podívej, jmenuješ tady různá místa zjevení, různá... jedno za druhým. Mám z tebe ale pocit demagoga, který lidem něco vnucuje a první tvá věta byla, že jsem něco nepochopil a řešíš nějaký strach, obvyklé to palivo demagogů. Uklidni se prosím. Měj si svůj názor, svoji ohradu, svůj "jeden" nick a hlásej autenticky co chceš, ale nedělej si patent na …More
Ty si Obrano vážně lajkuješ vlastní komentář?
Podívej, jmenuješ tady různá místa zjevení, různá... jedno za druhým. Mám z tebe ale pocit demagoga, který lidem něco vnucuje a první tvá věta byla, že jsem něco nepochopil a řešíš nějaký strach, obvyklé to palivo demagogů. Uklidni se prosím. Měj si svůj názor, svoji ohradu, svůj "jeden" nick a hlásej autenticky co chceš, ale nedělej si patent na pravdu. Mimochodem, dokážeš mi prosím sdělit, kde možná Panna Maria v nějakém zjevení varovala před 2. světovou válkou a případně vymezila dobu, kdy bude? A ještě jedna věc k Tvému - Panna Maria tady není aby někoho neustále varovala před válkami... To jistě chápeš :)

A nebo zjevení V Nikaraguyi, jistě znáš. Our Lady of Nicaragua Proč prosím tam zaznívají nároky: V Nikaragui se zdůrazňuje znovu a znovu pobožnost prvních 5 sobot. Musí se stát součástí každého katolíka na světě. Inu, upřímně řečeno tyto snahy o musení a superlativismus kvantifikovaný nějak časově je možná dobrý pro jakousi zbožnou cykličnost a systematické vedení k něčemu, ale upřímně řečeno jsem velmi rád, že na tomto se víra nezakládá a není povinností tomuto vůbec věřit ani jakémukoli zjevení tohoto typu. Katolická víra je jasně definovaná a její PODSTATA také. Tím nijak neubírám možnost nalézt Boha i smíření a naději v jakýchkoli osobních meditacích, zjeveních a nebo zjeveních, které mají obecný přínos a jsou nezpochybnitelná, ale věřit každému šustnutí a nakládat na lidi různé kříže, závazky, pseudovize a superlativy či vymodlování si čehosi je poněkud mimo mísu. Myslím si, že největší zázrak nalézáme už v tom že zde jsme a že máme možnost využít svátostí Církve. Je to vážně málo nebo se máme ještě domodlovat po mši, jak bývalo jistým zlozvykem. Co více lze přidat z Tělu, Krvi, Oběti a Slovu Božího Syna? 😊
Svätý Malachiáš(prorok)
Keby si nevedel kallistratos tak svetová vojna bola varovaná cez Pannu Máriu vo Fatime ! Keď nechápeš do podrobností Fatimu čo bolo zjavené v Portugalsku aby si vedel. Radšej sa neozivaj a už nepíš lebo si mimo človek.
Kallistratos
Nepotřebuji posudek Mali, ale informace, které jak vidím nemáš.... Prázdné řeči k nebi letí Mali, že? Pěkný den!😊
Adam císař Persky
Nejlepší a nejděsivější video jaké jsem kdy viděl dávám obrovský díky pro VK a spol. za tuto práci !!!!!!!!!!! Ale musím ještě dodat že nikoliv jen Slováci se musí probrat ale my všichni také protože je to i naše záchrana !!!! Proto by se mělo nějakým způsobem je povzbuzovat a jít něco třeba vydemonstrovat pro ně musí vědět Slováci že stojíme za nimi a jsme v tom s nimi. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petino
Tešíme sa na nebo a mucenictvo,kto zomrie za Krista ide priamo do neba, svätí mucenici orodujte za nás
mariamilucka
Dobré video, úplne súhlasím. Teraz všetci Slovania: Slováci, Češi, Poliaci, Rusy, Ukrajinci, Maďari, nesmieme spať! Panna Mária nám dala mocnú zbraň RUŽENEC a satan sa trasie. Panna Mária povedala: Dnes ako nikdy predtým pozývam vás k modlitbe ruženca. Satan je silný a chce zničiť nielen ľudské životy, ale aj prírodu a planétu, na ktorej žijete. Preto, drahé deti, modlite sa ruženec. Boh ma …More
Dobré video, úplne súhlasím. Teraz všetci Slovania: Slováci, Češi, Poliaci, Rusy, Ukrajinci, Maďari, nesmieme spať! Panna Mária nám dala mocnú zbraň RUŽENEC a satan sa trasie. Panna Mária povedala: Dnes ako nikdy predtým pozývam vás k modlitbe ruženca. Satan je silný a chce zničiť nielen ľudské životy, ale aj prírodu a planétu, na ktorej žijete. Preto, drahé deti, modlite sa ruženec. Boh ma poslal medzi vás, aby som vám pomohla. Ak chcete, vezmite si ruženec! Už samotný ruženec môže urobiť zázraky vo svete i vo vašich životoch. Žehnám vás a zostanem s vami, kým to bude Božia vôľa. Ak ju nebudeme počúvať, sme stratený. Modli sa denne ruženec je to zbraň proti Goliášovi, znak toho, že patríme Panne Márií a Bohu. Ruženec sme dostali priamo z neba aby sme sa cez Matku Božiu do neba dostali.

Milé deti, modlitba robí zazraky. Keď ste unavený a chorí, a keď nevidíte zmysel vašho života, vezmite si ruženec a modlite sa v. Terezka hovorí: „Pretože ste slabí robte to, čo robím ja: Chyťte Boha za srdce! Vrhnite sa do jeho náručia a proste, aby vás potrestal bozkom. Ako by vám mohol odolať? Keď hodíme naše chyby do tejto pece s úplnou detskou dôverou, ako by nemohli byť navždy strávené?“ jezismaria.weebly.com
Peter(skala)
peknéééééééééééééééééé, kiežby všetci tužili po Nebi, myslím s velkým N
Svätý Malachiáš(prorok)
😇 🤗
Svätý Malachiáš(prorok)
Málo z mladých ľudí také prijíma a verí tomu čo je veľmi smutné a veľká škoda. Dnešná doba je zhnitá a väčšina len si užíva a rieši svetské a pozemské nebezpečné veci. Však to bolo aj predpovedane veľké odpadlíctvo príde na ľudí a nebudú mať skutočnú pravdu a vieru v sebe.
ľubica
Ľudia sa prebúdzajú, chystajú ďalšie protesty: Už túto sobotu 28.11. v Trnave pred Matovičovým domom a 5.12. na Hodžovom námestí v Bratislave
,Oznámené pochody na sobotu 28.11. od 15.00 Pridajte sa!
v Bratislave na Hodžovom nám.
v Košiciach na Dolnej ulici
v Prešove na Hlavnom nám. a pri mestskom úrade
v Nitre pri divadle A.Bagara
v Lučenci na nám. Republiky
v Banskej Bystrici na nám.SNP
V Prie…
More
Ľudia sa prebúdzajú, chystajú ďalšie protesty: Už túto sobotu 28.11. v Trnave pred Matovičovým domom a 5.12. na Hodžovom námestí v Bratislave
,Oznámené pochody na sobotu 28.11. od 15.00 Pridajte sa!
v Bratislave na Hodžovom nám.
v Košiciach na Dolnej ulici
v Prešove na Hlavnom nám. a pri mestskom úrade
v Nitre pri divadle A.Bagara
v Lučenci na nám. Republiky
v Banskej Bystrici na nám.SNP
V Prievidzi na nám Slobody od 14.00 h
v Martine na námestí pred Galériou
v Michalovciach pri fontáne
v Poprade na námestí medzi kostolomi
v Topolčanoch pri kostole
v Piešťanoch na nám.oproti Auparku
v Žiline na Hlinkovom nám.
v Ružomberku na nám.Slobody
v Spišskej Novej Vsi na námestí
v Bardejove na námestí

Prosíme o zdielanie nasledovného príspevku, všetkým organizátorom
pošleme hromadnú žalobu na podpis, alebo si ju stihanite tu v článku,
viac info na asistentka@ludovysnemsr.sk
ekans
toto video je za přispění biskupa Dohnala
apredsasatoci
Čo ty stále a neustále "hryzies" Dohnala? Čo ti frajerku prebral?
Obrana katolíckej Cirkvi
Ekans, ja som vo videu Dohnala nevidel a videu nie je nič proti učeniu kat. Cirkvi. Dohnal je v mnohých veciach mimo ale ty si ešte viac mimo.
Janko333
Kuffa podporil Kotlebu v tom že je proti potratom a hneď ho označili za Kotlebovca. Áno, vo videu som použil krátku časť videa Dohnala, ale to neznamená že som Dohnalovec. V mnohých veciach s Dohnalom nesúhlasím, ale nie všetko čo Dohnal povie je zlé. Nehádž všetko do jedného vreca. Dohnal mal v niektorých veciach pravdu keď poukazoval na chyby Cirkvi ale Bohužiaľ, satan ho dostal na neposlušn…More
Kuffa podporil Kotlebu v tom že je proti potratom a hneď ho označili za Kotlebovca. Áno, vo videu som použil krátku časť videa Dohnala, ale to neznamená že som Dohnalovec. V mnohých veciach s Dohnalom nesúhlasím, ale nie všetko čo Dohnal povie je zlé. Nehádž všetko do jedného vreca. Dohnal mal v niektorých veciach pravdu keď poukazoval na chyby Cirkvi ale Bohužiaľ, satan ho dostal na neposlušnosti tak ako Luthera. Treba sa za kňazov modliť!
ekans
Dohnal není hlavně v jednotě s magistériem, je to bludař, stejně jako Hus a Luther
Zedad
Jo Ekans, je to tak, že P. Dohnal je kněz a jako kněz jde i na věčnost. To jaksi nejde změnit.
ekans
no a ještě nám napiš že kněz nemůže přijít do pekla a další učení schizmatické je na světě
Svätý Malachiáš(prorok)
Nieje to dohnalove video a len Janko ho tam na chvíľu dal,ale fakt netreba heretikov dávať do videí keď ide o pravdu lebo oni sú heretici dohnalovci. Keď mi ide o pravdu nebudem predsa spájať bludarov a heretikov buď do článkov alebo videí aj iné falošné veci alebo falošných ľudí. Ináč dobré video okrem dohnalovcov samozrejme.