m.rekinek
12.2K
00:31
,,KOCHAMY CIĘ SZATANIE" NOWA ŚWIĄTECZNA SERIA DISNEYA !!! (Rozwiń opis) Scena z nowej świątecznej serii Walta Disneya budzi kontrowersje . Kontrowersyjna scena przedstawia dzieci wspólnie trzymające …More
,,KOCHAMY CIĘ SZATANIE" NOWA ŚWIĄTECZNA SERIA DISNEYA !!!
(Rozwiń opis) Scena z nowej świątecznej serii Walta Disneya budzi kontrowersje . Kontrowersyjna scena przedstawia dzieci wspólnie trzymające listy z napisem „We Love You Satan”. Chociaż scena jest prawdopodobnie tylko grą słowa „Święty Mikołaj”, „żart” nie spodobał się wielu rodzicom.

Dzieje się tak, ponieważ rodzice są teraz mądrzy w stosunku do lewicowych programów politycznych Disneya, ich podprogowych wiadomości i manipulacji dziećmi.
W tej scenie dzieci były używane jako rekwizyty do propagowania szatana wśród niewinnych umysłów. Scena „We Love You Satan” nie jest świetnym żartem na świąteczne przedstawienie, zwłaszcza gdy Boże Narodzenie ma być o Jezusie Chrystusie.
Scena „We Love You Satan” w Świętych Mikołajach wywołuje sprzeciw
Mikołaje to nowy serial dla dzieci na platformie Disney+. Serial jest kontynuacją oryginalnego filmu o Świętym Mikołaju z Timem Allenem w roli głównej. Nowa seria przedstawia Scotta Calvina (Tim …More
Jadwiga Bob shares this
1666
starski
Ja tu nie widzę "kontrowersji" - wytwórnia disneya promuje satanizm i tyle.