Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Rozpoczął się okres wysiedlania Ukraińców z mieszkań przeznaczonych dla krakowskich rodzin z dziećmi. Ukraińcy dostali pomoc i mieli tylko do września tego roku możliwość mieszkania tam za darmo bez …More
Rozpoczął się okres wysiedlania Ukraińców z mieszkań przeznaczonych dla krakowskich rodzin z dziećmi. Ukraińcy dostali pomoc i mieli tylko do września tego roku możliwość mieszkania tam za darmo bez żadnych opłat. Nadmieniam, że są to mieszkania nowe, na nowo wybudowanym osiedlu, które zostały wyposażone i umeblowane w nowe sprzęty i meble dla Ukraińców. Wczorajszej nocy w podzięce za pomoc zdewastowali mieszkania, powyrywali kaloryfery, a ogrzewanie w Krakowie już włączone, więc zalali całe piony. Wanny i wszystkie urządzenia, które dostali na wyposażenie mieszkania wyrzucili przez okna. To są zdjęcia z dzisiajszego rana. Dewastację rozpoczęli w nocy. To dopiero początek, bo rozpoczyna się wysiedlanie, tak jak było w umowie. Wiedzieli o tym, że mają czas tylko do września. Wystarczająco, żeby móc stanąć na własnych nogach, znaleźć pracę i wynająć mieszkania jak krakowskie rodziny. Pomoc miała być dla matek z dziećmi, co było kłamstwem ponieważ zasiedli również tam mlodych mężczyzn, którzy mają teraz dużo siły aby wyrywać kaloryfery i i wanny. Kraków w Pigułce LoveKraków.pl Gazeta Krakowska Kraków dla Ukrainy - pomoc na miejscu w Krakowie tvp.info Fakty TVN co Wy na to, tak dużo mieliście do powiedzenia, jak odbierali krakowskim rodzinom mieszkania, oni walczyli o nie, a Wy nazywaliscie ich ruskimi trollami. Mam na bieżąco prawdziwe zdjęcia, więc będę je publikować, żeby wszyscy w Krakowie zobaczyli, bo wy tego nie wystawicie, bo to niepoprawne politycznie.
Proszę o udostępnianie, żeby prawda ujrzała światło dzienne .
Francio53 shares this
28
megur shares this
1.2K
myhj lopki
stefan Prokopowicz shares this
9
grazka shares this
54.7K
Posoborowe absurdy
Polski już nie ma to przykład co będą robić z Polakami. Sprawa zasobów mineralnych to sprawa polskich ziem, które są sprzedane Tobiasz Żuchewicz karci posłów Konfederacji - luty 2020 r. Po za Konradem Berkowiczem, który wstrzy…
Posoborowe absurdy
Temat zasobów to nr 1 w Polsce. Polecam zajrzeć na stronę Obywatelski Komitet obrony zasobów naturalnych youtube.com/channel/UCrSBeZCUPGUf9hB9ykr22qA . Tam są prawdziwi Polacy. Sprawa zasobów naturalnych to nie jest sprawa tylko Rządu, ALE WSZYSTKICH POLAKÓW, od których powinniśmy otrzymywać DEWIDENDY tak jak to jest to w Dubaju. To jest nasz kraj i nasze zasoby. Tymczasem Kondereacja wraz z PiS …More
Temat zasobów to nr 1 w Polsce. Polecam zajrzeć na stronę Obywatelski Komitet obrony zasobów naturalnych youtube.com/channel/UCrSBeZCUPGUf9hB9ykr22qA . Tam są prawdziwi Polacy. Sprawa zasobów naturalnych to nie jest sprawa tylko Rządu, ALE WSZYSTKICH POLAKÓW, od których powinniśmy otrzymywać DEWIDENDY tak jak to jest to w Dubaju. To jest nasz kraj i nasze zasoby. Tymczasem Kondereacja wraz z PiS okradli Polaków głosując przeciw. Nie ma państwa, nie ma aktywów, więc i Polacy będą zbędni tak jak Palestyńczycy w Izraelu
Andre Ob
Dlaczego Braun z Konfederacji głosował przeciw ustawie o ochronie zasobów naturalnych Polski. Może ktoś zna odpowiedź???
Francio53
Nie wiem, czy to prawda. W 2020 roku -
"Konfederacja powołała parlamentarny Zespół ds. Bogactw Naturalnych i Aktywów Narodowych, który będzie sprawdzał ich "stan faktyczny" oraz koncesje na eksploatację". Konfederacja powołała parlamentarny Zespołu ds. Bogactw Naturalnych w Polsce - SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24 Andre Ob może jakieś fakty?More
Nie wiem, czy to prawda. W 2020 roku -

"Konfederacja powołała parlamentarny Zespół ds. Bogactw Naturalnych i Aktywów Narodowych, który będzie sprawdzał ich "stan faktyczny" oraz koncesje na eksploatację". Konfederacja powołała parlamentarny Zespołu ds. Bogactw Naturalnych w Polsce - SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24 Andre Ob może jakieś fakty?
grazka
ORYGINALNA, KATOLICKA KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
(Ułożona przez Bł. papieża Piusa IX w 1847 roku)
W dniu 8 Maja 1853 r. Ojciec św. wyznaczył dzień to jest pierwszą Niedzielę po Trójcy Przenajświętszej, na obchód święta Miłosierdzia Boskiego, dołączając do tego święta odpust zupełny.
Odmawia się na Różańcu.
Odmawiając tę koronkę wpatrywać się w duchu podczas każdego dziesiątka w jedną Ranę …More
ORYGINALNA, KATOLICKA KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
(Ułożona przez Bł. papieża Piusa IX w 1847 roku)
W dniu 8 Maja 1853 r. Ojciec św. wyznaczył dzień to jest pierwszą Niedzielę po Trójcy Przenajświętszej, na obchód święta Miłosierdzia Boskiego, dołączając do tego święta odpust zupełny.
Odmawia się na Różańcu.
Odmawiając tę koronkę wpatrywać się w duchu podczas każdego dziesiątka w jedną Ranę Zbawiciela.

W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
Na początku: Ojcze nasz… i Zdrowaś Maryjo…
Na dużych paciorkach: O Jezu! Zbawco świata, któremu tylko jedna rzecz jest niepodobna, to jest, żebyś się nie ulitował nad nieszczęśliwymi, wysłuchaj nas!
Na 10 małych paciorkach: O mój Jezu! Miłosierdzia! (100 dni odpustu).
Po każdej dziesiątce: Chwała Ojcu…
Na zakończenie: Ojcze nasz… i Zdrowaś Maryjo…
Na zakończenie koronki:
MODLITWA.
Boże! który uciekającym się do Twojego miłosierdzia z ufnością, nic odmówić nie możesz, zmiłuj się nad nami.
Matko Najświętsza, pod krzyżem bolejąca, módl się za nami!
Modlitwa Ojca św. Piusa IX.
Przybądź już Panie, przybądź, nie ociągaj się, przepuść ludowi Twojemu, odpuść winy nasze, wejrzyj na opuszczenie nasze; nie w sprawiedliwości naszej ścielemy się przed Obliczem Twojem, ale w wielkości zmiłowania Twego. Obudź moc Twoją i przybądź, ukaż nam Oblicze Twoje, a będziemy zbawieni. Amen.
alahp shares this
9
TomUrb
Teraz dopiero pójdzie przekaz w świat...
U czerskich jeszcze o tym nie piszą.
Elkam -
Nie widzisz że to foto- kit dla debili ?
Stary naiwniak 😂
TomUrb
@andrzej marek zieliński Uprzejmie donoszę, że @Elkam twierdzi, że wciskasz foto-kit.
myhj lopki
kolejna kompromitacja elkaM Ile to już go razy ośmieszyłem Watch | Facebook
Saguarento Pakita Orano shares this
2534
jprdl
Kwal .
Polak jest zawsze mądry po szkodzie, jak to pisał Jan Kochanowski. Trzeba było myśleć wcześniej i nie wchodzić banderowcom w dupę...
Teraz Pan Majchrowski powinien ponieść koszty napraw a banderowców wziąć do swojego domu...
andrzej marek zieliński
Elkam to antypolska probanderowska świnia i jest za mały by mnie obrazić .Wystarczy wejść do pierwszego sklepu z nabiałem i się przekonać jakim ścierwem jest Elkam i jemu podobni . Niech sam żre sobie tą śmietanę .
Dziecko
Wdzięczny naród 🙄
Slavic Girl .
A POLAK POLAKOWI DALEJ WILKIEM ! Polski nie ma ! Naród wymordowany, i po co to było? Wojny, powstania, zsyłki wiezienie !!!! KREW się gotuje ! Polactwo jest temu winne ! Te nienawistne spojrzenia na ulicy, jak człowiek do PL przyjedzie, ta zawiść, kopanie dołków. DNO!
TomUrb
@Slavic Girl . Ja bym tak nie przesadzał co do Polaków. A szczere nienawistne spojrzenia może są lepsze, niż udawane przyjazne spojrzenia na zachodzie.