Clicks910
karinka
12

„Je…ani bigoci”. Rośnie homoseksualna agresja przeciwko chrześcijanom!

Kościoły w Australii są profanowane przez zwolenników homo-małżeństw i pokrywane antychrześcijańskimi napisami. Powód? Chrześcijanie nie chcą odrzucić zawartej w Piśmie Świętym moralności.

W ubiegłym tygodniu kościoły anglikański i baptystyczny w Melbourne zostały sprofanowane. Agresywni zwolennicy homo-małżeństw napisali na nich „jeb..ani bigoci” oraz „Ukrzyżować głosujących na NIE”. Na innych świątyniach i zborach pojawiły się krzyże wpisane w znak sfastyki.

Powodem do takich zachowań jest to, że chrześcijanie różnych wyznań wzywają do tego, by pozostać wiernymi nauczaniu Pisma Świętego i zdrowemu rozsądkowi w sprawie homo-małżeństw. I tego nie są w stanie znieść rzekomi zwolennicy wolności i tolerancji. Gdy ktoś ma inne zdanie, niż oni, kończy się przestrzeń tolerancji i rozmowy.

Przekonują się zaś o tym nie tylko wierni sprofanowanych kościołów, ale także katoliccy duchowni. Ostatnio jeden z nich, ks. Morgan Batt został opluty i zwyzywany przez zwolennika homo-małżeństw. Ten ostatni określił kapłana „pier…olonym głosującym na NIE”.

Smutny to przykład tego, jak powoli zaczyna brakować przestrzeni i wolności dla ludzi wierzących. Media jednak i agendy międzynarodowe nadal zajmują się homofobią, a jeśli coś robią w kwestii christianofobii to, co najwyżej ją podsycają.

Tomasz P. Terlikowski

Autor: Tomasz P. Terlikowski
Źródło: CatholicHerald.co.uk/MalyDziennik.pl
16:46 17 października 2017

malydziennik.pl/jeani-bigoci-ro…
Croisade shares this
4
Pedalska dzicz,sodomici w akcji.
Barbara,Zofia
Nigdy nie zaakceptuje innych tzw. Związków..tylko ten między kobieta i mężczyzna.. Czyli katolicki związek małżeński. I pełną rodzinę..
gra-stokrotka
DZIEKUJEMY........ TE SLOWA POGARDY DLA NAS - TO NASTEPNY DIAMENT JAKI OFIARUJEMY NASZEMU PANU - JEZUSOWI CHRYSTUSOWI A PONIEWAZ ZDANIA NIE ZMIENIMY I NADAL BEDZIEMY OBSTAWAC PRZY NAUCE PANA JEZUSA SPODZIEWAMY SIE , ZE TAKICH KOSZTOWNOSCI BEDZIEMY MOGLI U STOP JEGO Z RADOSCIA ZLOZYC WIECEJ. MOZE SIE STANIE TAK , ZE TYMI DARAMI WYPROSIMY INNE MYSLENIE DLA WAS …More
DZIEKUJEMY........ TE SLOWA POGARDY DLA NAS - TO NASTEPNY DIAMENT JAKI OFIARUJEMY NASZEMU PANU - JEZUSOWI CHRYSTUSOWI A PONIEWAZ ZDANIA NIE ZMIENIMY I NADAL BEDZIEMY OBSTAWAC PRZY NAUCE PANA JEZUSA SPODZIEWAMY SIE , ZE TAKICH KOSZTOWNOSCI BEDZIEMY MOGLI U STOP JEGO Z RADOSCIA ZLOZYC WIECEJ. MOZE SIE STANIE TAK , ZE TYMI DARAMI WYPROSIMY INNE MYSLENIE DLA WAS I INNY STYL ZYCIA?