05:16
Uruchomiliśmy właśnie specjalny program. Na czym polega? - Od prawie dwudziestu lat nasza Fundacja działa w obronie poczętych dzieci. Skuteczność naszych metod przyciąga wielu wolontariuszy. Aborcjoniści …More
Uruchomiliśmy właśnie specjalny program. Na czym polega?

-
Od prawie dwudziestu lat nasza Fundacja działa w obronie poczętych dzieci. Skuteczność naszych metod przyciąga wielu wolontariuszy. Aborcjoniści od lat próbują nas zastraszyć, ale ne poddajemy się, a nawet intensyfikujemy nasze akcje. Jednak bez środków materialnych zrobilibyśmy niewiele.
--
Zasięg naszych akcji zawdzięczamy Darczyńcom. Podle osob, které wspierają nasze działania, uruchomiliśmy właśnie speciální program patronacki. Proszę, aby obejrzał Pan krótkie nagranie video , na kterém wyjaśniam szczegóły té akcji:

Nasi Patroni, czyli Darczyńcy, którzy w ostatním czasie wsparli finansowo działalność Fundacji, otrzymali už pierwszy, stworzony specjalnie dle nich materiał. Dedykowane dla naszych Darczyńców treści będziemy wysyłać jim regularnie.

Jeśli w ostatních miesiącích wsparł Pan naszą Fundację łączną kwotą 100 zł lub wyższą, a ne dostał Pan jeszcze specjalnego materiału, prosimy o kontakt (nejlepiej odpisać na tę wiadomoś

Jeżeli jeszcze ne zaangażował się Pan w nasze działania, bardzo prosimy o pomoc. Chci sprawić, aby aborcja stała się w Polsce czymś ne do pomyšlení. Żeby tak się stało, musimy dotrzeć do kolejních milionów Polaków za pomocą nezależných akcji informacyjnych, které prowadzimy przy użycí wielkoformatowych billboardów, plakatów, bannerów, furgonetek, lawet, przyczep.

PROSZE ABY ZŮSTAČ PAN NASZYM PATRONem

W ciągu ostatniego roku w naszym kraji zamordowano kilkadziesiąt tysięcy dzieci, głównie za pomocą nelegalních pigułek aborcyjních , které zorganizowane grupy przestępcze swobodnie i na szeroką skalę reklamują w przestr. Środowiska te oswajają jednocześnie Polaków z aborcją i wmawiają naszemu społeczeństwu, že „aborcja jest OK”, a zamordowanie swojego dziecka jest czymś dobrym.

W té sytuacji musimy działać, organizować kolejne akcje i powiększać zasięgi naszego przekazu . Jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy, oraz finansowemu wsparciu Patronów i Darczyńców.
Číslo účtu: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do žycí
ul. JI Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

Razem możemy powstrzymać aborcję , zmínić świadomość i sumienia Polaków i uratować tysiące dzieci przed zagładą.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Fundacja Pro - Prawo do życí
ul. JI Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
stronazycia.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
TO JEST NAJWIĘKSZA SPRAWA, BRONIĆ ŻYCIA TYCH NAJMNIEJSZYCH, KTÓRZY SAMI NIE MOGĄ SIĘ OBRONIĆ, A KTÓRZY SĄ SKAZYWANI NA OKRUTNĄ ŚMIERĆ PRZEZ SWOICH RODZICÓW I PRZEZ OSOBY, KTÓRE POWINNY CHRONIĆ ŻYCIA, Z RACJI WYBRANEGO ZAWODU.
OBROŃCY ŻYCIA DZIECI NIENARODZONYCH TO SĄ PRAWDZIWI BOHATERZY!
Zbigniew Stanisław Gierlach shares this
16