przeciwherezjom
Tak, to ważne: WSZYSTKIE szczepionki są potworną TRUCIZNĄ
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Czas ucisku shares this
238
#Tak, to zabójcza szczepionka . Ta wiadomość powinna być głośna i wyraźna. Nasze dzieci są zabijane. Wzywamy całą ludzkość do zakwestionowania tego diabolicznego „konsensusu w sprawie szczepień” narzuconego przez nasze rządy, Wielką Farmę, Światowe Forum Ekonomiczne i Fundację Gatesa. A media głównego nurtu są współwinne.
Elkam
hey you , Rządy są świadome ? 😉

A medycy z całego swiata , naukowcy medyczni to co ?... nalepki na jabol ? Ich jest tysiace wiecej niż tych z rządów ?
Czas ucisku
Lecz sie..
olek19801 shares this
22
#Tak, to „Zabójcza szczepionka”
Stina Kri
Nie można porównać składu jadu żmiji do trujących substancji w strzykawkach w których jest tlenek grafenu, który tworzy zakrzepy, jad zmiji tego nie robi tylko ratuje życie i z tym się zgadzam.
wacula25wp.pl
A jad żmii jeszcze groźniejszy natychmiast zabija .A jednak ratuje życie człowieka .TAK SAMO SZCZEPIENIE RATUJE CZŁOWIEKA
wacula25wp.pl
Nie dla depopulacji przez szcze

Przecież przed zaszczepieniem na koronowirusa najpierw są testy alergiczne można wykonać bezpłatnie na podstawie skierowania od lekarza proste. Niż ryzyko może się uda .Każda szczepionka, podobnie jak powszechnie stosowane leki, może wywoływać niepożądane skutki – jak na przykład wstrząs anafilaktyczny, co dla alergików ma szczególne znaczenie.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Tak, to zabójcza szczepionka . Ta wiadomość powinna być głośna i wyraźna. Nasze dzieci są zabijane. Wzywamy całą ludzkość do zakwestionowania tego diabolicznego „konsensusu w sprawie szczepień” narzuconego przez nasze rządy, Wielką Farmę, Światowe Forum Ekonomiczne i Fundację Gatesa. A media głównego nurtu są współwinne.(...)''