Clicks1.6K
Edward7
15

Czy "szczepionki" mają na celu wyludnić kraje Chrześcijańskie

Pandemia zaszczepionych ... „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych”....

Do 2025r. 33 miliony Polaków , 5 milionów zabitych przez szczepienia...

Jeremy James (henrymakow.com)

Niesławne prognozy depopulacji na deagel.com (obecnie ukryte) określają prognozę liczby ludności każdego kraju na świecie na rok 2025. Analiza pokazuje, że drastyczny spadek liczby ludności - przewidywany przez Deagel - spada nieproporcjonalnie – a nawet w przeważającej mierze – więcej krajach z dziedzictwem chrześcijańskim, łącznie w 22 krajach. Na liście znajduje się również pięć krajów niechrześcijańskich. Wygląda na to, że „kwalifikują się” na tej podstawie, że ich zaawansowane możliwości technologiczne mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla bezwzględnej kontroli przewidzianej przez Nowy Porządek Świata.

To nasuwa ważne pytanie: jeśli program szczepień przeciw Covid ma na celu osiągnięcie tak drastycznego zmniejszenia populacji, to w jaki sposób będzie to skierowane do jednego zestawu krajów, pozostawiając resztę w dużej mierze niezmienioną?

(Covid pisane od tyłu)

Istnieją dwie możliwości:
(a) szczepionki będą podawane intensywniej w krajach docelowych (chrześcijańskich), przy znacznie wyższym odsetku uczestniczącej populacji i wyższej średniej liczbie dawek na dostarczoną osobę, lub
(b) same szczepionki mogą różnią się w zależności od kraju, mają różne właściwości i osiągają różne efekty. Nazywamy je odpowiednio; "Opcją Wychwytu" i "Opcją Wyboru".


W krajach o dziedzictwie chrześcijańskim zaplanowano oszałamiającą redukcję populacji o 53 procent – około 470 milionów. Jak dotąd absorpcja szczepionki Covid w tych krajach wynosi 57 procent. Tymczasem redukcja populacji zaplanowana dla pięciu krajów z grupy zaawansowanych technologii (Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Singapur i Izrael) wynosi 22 procent. Nie jest to aż tak poważne, jak w przypadku głównej grupy docelowej, ale mimo to jest przerażające. Na poziomie 40%, dotychczasowa absorpcja szczepionek w tej grupie jest również znacząca, ale niższa niż w głównej grupie docelowej. Ogólnie rzecz biorąc, liczby te sugerują, że opcja absorpcji mogłaby ewentualnie zostać wykorzystana do depopulacji wybranych krajów, pozostawiając inne z niższym wskaźnikiem ubytku.

Jednak różnica między krajami docelowymi a tymi, które ponoszą niewielkie szkody w przeliczeniu przez (masoński) Deagel, jest po prostu zbyt duża, aby można ją było wytłumaczyć "Opcją Wychwytu". Z naszych danych wynika, że w przypadku tych ostatnich liczba ludności zostanie zmniejszona o „jedynie” 73 miliony. Porównaj to z przewidywanym spadkiem dla łącznej grupy docelowej – 515 milionów! To siedmiokrotna różnica. Biorąc pod uwagę gęstość zaludnienia, różnica jest jeszcze bardziej zaskakująca. Przewiduje się, że kraje docelowe odnotują spadek o 53 procent, podczas gdy inne odnotują stratę netto w wysokości zaledwie 1,5 procent.
Tak więc, jeśli program szczepionek przeciwko Covid jest planowanym instrumentem do przeprowadzenia nadchodzącego ludobójstwa, to wpłynie 35 razy bardziej destrukcyjnie na kraje z chrześcijańskim dziedzictwem (plus pięć z zaawansowanymi możliwościami technologicznymi) niż na kraje komunistyczne i azjatycki blok handlowy. Tej zdumiewającej dysproporcji nie da się wytłumaczyć, nawet częściowo, "Opcją wychwytu". Pozostaje tylko "Opcja wyboru".

OPCJA WYBÓRU
Wielu czytelników może być zaskoczonych, gdy dowie się, że 21 szczepionek Covid zostało zatwierdzonych do ogólnego stosowania. Musimy założyć, że zostały one zatwierdzone, formalnie lub nieformalnie, przez Światową Organizację Zdrowia.

Jednak – i tutaj temat staje się bardzo złowieszczy – praktycznie wszystkie kraje, które mają doprowadzić do znacznego zmniejszenia populacji do 2025 roku, są ograniczone do zaledwie czterech z tych 21 szczepionek. Nazywamy je „Wielką Czwórką” – Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Tylko cztery z krajów „docelowych” – Kanada, Ukraina, Japonia i Tajwan – mają „opcję” poza Wielką Czwórką.

W świetle scenariusza Deagel i jego niszczycielskich implikacji dla ludzkości, musimy zapytać, czy szczepionki Wielkiej Czwórki zawierają śmiertelny składnik, którego brakuje w pozostałych 17 opcjach? Biorąc pod uwagę wyraźny wzór, który pojawia się w naszej analizie, wydaje się, że tak.
Sceptyk mógłby argumentować, że gdyby tak było, to cele redukcji populacji dla Ukrainy i Kanady (na liście dziedzictwa chrześcijańskiego) lub Japonii i Tajwanu (na liście zaawansowanych zdolności technologicznych) nie byłyby osiągalne, biorąc pod uwagę, że sprawiedliwe część populacji otrzyma odmianę nieśmiercionośną. Tak się składa, że opcją szczepionki dla Kanady, oprócz Wielkiej Czwórki, jest Covishield, preparat AstraZeneca wyprodukowany w Indiach. To najwyraźniej jedyna dostępna obecnie opcja na Ukrainie. Japońska opcja "Takeda" jest w rzeczywistości lokalnym "tworem" Moderny, podczas gdy opcja „zewnętrzna” na Tajwanie (MVC-Cov1901 wyprodukowana przez Medigen) jest dostępna wyłącznie na Tajwanie. Żaden inny kraj go nie używa.

Tak więc, z 27 krajów na naszej liście z redukcją populacji, 23 są ograniczone do Wielkiej Czwórki, podczas gdy pozostałe 4 mają opcje, które są albo iluzoryczne, podejrzane lub kopią szczepionki Wielkiej Czwórki. Tymczasem kraje, które „uciekają” przed tym ludobójczym programem – na czele z komunistycznymi Chinami – będą mogły posunąć się do przodu ze swoją Inicjatywą; "pasa" i "szlaku (handlowego), radykalnym przestawieniem światowej potęgi gospodarczej, w której pozostali przy życiu obywatele Ameryki Północnej i Europy Zachodniej będą niewiele więcej, niż zubożali chłopi pańszczyźniani. Jeśli mieszkańcy krajów wymienionych do depopulacji nie uświadomią sobie, że znajdują się teraz w medycznej tyranii i że ich własne rządy – które zobowiązały się ich chronić – są częścią tej tyranii, zostaną zniszczeni. To jest naprawdę tak proste. Władcy ciemności tego świata, prowadzeni przez szatana, z pewnością są zdeterminowani, aby wykorzystać nadarzającą się okazję i użyć wszelkiej niezbędnej siły, aby zrealizować swój plan. Do tej pory nie napotkali praktycznie żadnego sprzeciwu, głównie dlatego, że obywatele zainteresowanych narodów nie mają pojęcia, że skierowana jest przeciwko nim złośliwość tej wielkości. Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę, z tabelami i statystykami - zephaniah.eu henrymakow.com przez tapnewswire.com

Pandemia zaszczepionych ... „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych”.

Izrael i Australia podają, że 95-99% hospitalizowanych osób jest w pełni zaszczepionych
Infowars.com Fragmenty:

Raporty z Izraela mówią, że szpitale są pełne zaszczepionych ludzi, z których 95% jest ciężko chorych iw pełni zaszczepionych.
„ Rozumiem, że większość pacjentów jest zaszczepiona, nawet „poważni”. Dokładnie. Naturalnie. Większość osób starszych jest zaszczepiona” – powiedział izraelski lekarz. Kobi Haviv powiedział News Israel 13 w czwartek.
„95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych”.
„85-90% przyjęć do szpitala to osoby w pełni zaszczepione.
(Dr Kobi Haviv, dzisiaj na Chanel 13 @ newsrael13 ) twitter.com/ranisraeli/status/1423322271503028228
- Ran Israeli (@RanIsraeli) 5 sierpnia 2021; „Większość populacji jest zaszczepiona, a 90%… między 85% a 90% hospitalizacji tutaj to osoby„ w pełni zaszczepione ”.
Wiadomości z Izraela zbiegają się z podobnymi statystykami z Sydney (Australia) , gdzie pod koniec zeszłego miesiąca władze służby zdrowia ogłosiły, że prawie wszystkie nowe hospitalizacje z powodu Covid odpowiadają zaszczepionym osobom, z wyjątkiem jednej. rumble.com/…id-hospitalizations-involve-vaccinated-indivi.html
To samo zjawisko obserwuje się na całym świecie, gdy szum wokół szczepionek rośnie w odpowiedzi na wariant Delta (wariant delta- komplikacje po szczepieniu).... cały artykuł na Infowars.com .

CDC; 3/4 przypadków delta u zaszczepionych , 4 na 5 hospitalizowanych to w pełni zaszczepieni
Jak „odwrotny ogień” . CDC opublikowało wczoraj badanie uzasadniające stosowanie masek, nawet u osób zaszczepionych, i ujawniło, że 3/4 nowych przypadków przerażającego wariantu Delta należy do osób, które zostały już zaszczepione. Ponadto badanie wykazało również, że 4 na 5 hospitalizowanych pacjentów to osoby, które otrzymały pełny schemat leczenia. Podczas gdy Szwecja bez masek osiąga "O" codziennych zgonów z powodu COVID, a Stany Zjednoczone, pomimo obecnego "przerażającego wariantu delta", są obecnie na minimalnym poziomie zgonów, CDC opublikowało badanie potwierdzające decyzję o zalecaniu stosowania masek w pomieszczeniach , zarówno zaszczepionych, jak i nieszczepionych. W badaniu stwierdzono, że trzy czwarte osób, które uzyskały wynik pozytywny, było zaszczepionych. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) zrewidowało swoje wytyczne dotyczące noszenia masek we wtorek, wzywając wszystkich Amerykanów na obszarach o wysokiej transmisji Covid-19 do noszenia ich w pomieszczeniach, niezależnie od statusu szczepień każdej osoby. Dyrektor CDC Rochelle Walensky podkreśliła, że decyzja została podjęta na podstawie nowych dowodów naukowych .

CDC opublikowało wczoraj te dowody . W badaniu 469 przypadków Covid-19 w kurorcie Cape Cod w stanie Massachusetts na początku tego miesiąca 74% wystąpiło u „w pełni zaszczepionych osób”. Czterech z pięciu hospitalizowanych pacjentów było w pełni zaszczepionych i średnio ci, którzy zostali zaszczepieni, ukończyli dwie rundy dawkowania zaledwie 86 dni przed zakażeniem.

Badane przypadki dotyczyły osób zaszczepionych głównie zastrzykami firm Pfizer i Moderna, a mniejsza liczba osób otrzymała zastrzyk jednodawkowy firmy Johnson & Johnson. Nie stwierdzono, aby szczepionka zapewniała "lepszą lub gorszą" "ochronę", i żadna z nich nie wydawała się zapobiegać rozwojowi objawów. Jak zauważono w badaniu, około 79% zaszczepionych pacjentów miało objawy. Twierdzili, że testy laboratoryjne wykazały, że 90% wszystkich infekcji Covid dotyczyło wariantu Delta koronawirusa.
Raport daje wagę do argumentu, że obecne szczepionki "nie jest skuteczna", choć CDC i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) twierdzą, że szczepienie jest skuteczne wobec „poważnej choroby i śmierci" (przez powodowanie choroby i śmierci dopow.) Badanie wydaje się zaprzeczać argumentowi czołowych urzędników służby zdrowia (w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie), że za wzrost zachorowań na Covid-19 odpowiadają osoby nieszczepione.

Źródło: mentealternativa.com/…n-son-personas-que-han-recibido-la-pauta-completa/

CDC przyznało, że NIE ma testu na wariant DELTA Silviu „Silview” Costinescu

Beata Anna Kopeć shares this
16
Posoborowe absurdy
To jasne jak słońce, że "szczepionki" mają na celu wytruć chrześcijan. Do tego Franciszek dokonuje przetrzebienia księzy przez wymuszanie szczepień na katolikach i księżach, zakonnikach, zakonnicach.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONO…
More
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWANIA SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO

ORAZ NAJWIĘKSZA SZKODLIWOŚĆ - DUCHOWA, - DOBROWOLNY UDZIAŁ W GLOBALNYM SATANISTYCZNYM RYTUALE PRZYJĘCIA - KOMUNII SZATANA - SZCZĄTEK POMORDOWANYCH W KLINIKACH ABORCYJNYCH DZIECI - CI LUDZIE DOBROWOLNIE PRZYJMUJĄ NA SIEBIE KREW NIEWINNYCH, - LICZĄC JESZCZE, ŻE TO ZACHOWA ICH PRZY ZDROWIU, CIAŁA I DUCHA !!!

bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET –
wacula25wp.pl
Ciekawa teoria TwojaEdward7 A Iran jest jednym z najbardziej dotkniętych epidemią krajów na Bliskim Wschodzie. Łącznie odnotowano tam 4 mln 158 729 przypadków zakażeń i ponad 94 015 zgonów wśród przechodzących COVID-19.
Bos016
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Jeśli mieszkańcy krajów wymienionych do depopulacji nie uświadomią sobie, że znajdują się teraz w medycznej tyranii i że ich własne rządy – które zobowiązały się ich chronić – są częścią tej tyranii, zostaną zniszczeni. To jest naprawdę tak proste. Władcy ciemności tego świata, prowadzeni przez szatana, z pewnością są zdeterminowani, aby wykorzystać nadarzającą się okazję i użyć …More
''(...)Jeśli mieszkańcy krajów wymienionych do depopulacji nie uświadomią sobie, że znajdują się teraz w medycznej tyranii i że ich własne rządy – które zobowiązały się ich chronić – są częścią tej tyranii, zostaną zniszczeni. To jest naprawdę tak proste. Władcy ciemności tego świata, prowadzeni przez szatana, z pewnością są zdeterminowani, aby wykorzystać nadarzającą się okazję i użyć wszelkiej niezbędnej siły, aby zrealizować swój plan. Do tej pory nie napotkali praktycznie żadnego sprzeciwu, głównie dlatego, że obywatele zainteresowanych narodów nie mają pojęcia, że skierowana jest przeciwko nim złośliwość tej wielkości.(...)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tylko Różaniec Święty nas uratuje. Odmawiajmy w swoich rodzinach wspólnie z dziećmi Modlitwę Różańcową. Matka Boża Prosi nas o to we wszystkich Objawieniach . Skuteczniejsza jest modlitwa odmawiana po Łacinie.

Św. Alfons
ukuł słynną maksymę: „Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, potępia siebie!”.
Kto się modli, z pewnością się zbawia; kto się nie modli, z pewnością się …More
Tylko Różaniec Święty nas uratuje. Odmawiajmy w swoich rodzinach wspólnie z dziećmi Modlitwę Różańcową. Matka Boża Prosi nas o to we wszystkich Objawieniach . Skuteczniejsza jest modlitwa odmawiana po Łacinie.

Św. Alfons
ukuł słynną maksymę: „Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, potępia siebie!”.
Kto się modli, z pewnością się zbawia; kto się nie modli, z pewnością się potępia” (KKK 2744).