Rocky Balboa
19975
01:15
Życzenia świąteczne od ministra zdrowia👇👇
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,...i pomódlmy się za naszych sąsiadów''. Czyli minister Niedzielski modli się, tylko ciekawe do kogo ?
Adrianna7
mariusz wyka shares this
1210
Adrianna7
darek104
Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję …More
Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, gojom polskim, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować.

Sułtan turecki Niedzielan I

Polacy do sułtana tureckiego!

Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, suki ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju złamany. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.

O tak ci Goje Polscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować!

Podpisali Polacy
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
To tylko jeden z członków satanistycznej sekty globalistów z synagogi szatana !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
....chyba od ministra choroby i nagłej śmierci ???
C Z W
ŻYCZE CI SZATANIE JUDASZU LUCYFERZE NAGŁEJ SMIERCI MODNEJ W DZISIEJSZYCH CZASACH Z POZDROWIENIAMI OD TYCH KTORZY NIE DOCZEKALI STAROSCI I TYCH SWIAT PRZEZ TWOJE DECYZJE TY PACHOŁKU ELIT ZYDOWSKICH
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
......przecież to okupant i opętaniec ! po takim spływa wszystko jak po kaczce !
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
On służy swojemu " panu " gorliwie - to nasza jest wina , że dopuściliśmy do koryta okupanta , sługi diabła i masonów z masońskiej synagogi szatana !!!