Clicks3.7K
januszz shares from ona
14

Lewicowcy we Francji całkiem odlecieli. Tego chcą uczyć dzieci

Lewicowcy we Francji całkiem odlecieli. Tego chcą uczyć dzieci

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Jak się okazuje wychowanie seksualne i teoria gender w programach nauczania szkół to dla francuskiej lewicy za mało. Teraz po raz kolejny postanowiła zaszokować opinię publiczną, następnym krokiem do tworzenia nowoczesnego społeczeństwa ma być wprowadzenie przedmiotu o nazwie: etyka zwierzęca. Czego mieliby uczyć się uczniowie na takich zajęciach?

Grupa lewicowców zamieściła w socjalistycznym dzienniku „Liberation” manifest, w którym to postuluje nauczanie etyki zwierzęcej. Dzieci mają się na nim dowiedzieć, że ludzie tak naprawdę są równe zwierzętom. Pod pretekstem nauczania „miłości do zwierząt” propagowane ma być podejście uznające, że istota zwierzęca jest taką samą jednostką jak człowiek, musi mieć więc podobne prawa.

Czytaj więcej: Świeckie państwo czy ograniczanie wolności? Nauczyciel zawieszony za czytanie fragmentów Biblii. A co gdyby to był Koran?

Lewicowi ideolodzy, filozofowie, badacze i psycholodzy przekonują, ze człowiek niesłusznie uważa się za istotę wyższą od zwierząt. We Francji takie działania to novum (jak chyba wszędzie na świecie?), ale są one kontynuacją wcześniej podjętych korków, kiedy upowszechniono teorię mówiącą o tym, że rasy nie istnieją i teorii gender likwidującą różnice płciowe i wprowadzającą nowe (według najbardziej skrajnych koncepcji istnieje 56 płci!).

Francuska publicysta Francesca de Villasmundo ten pomysł w następujący sposób: Konsekwencje takiej filozofii mogą być potworne. Jeśli zwierzę jest takim samym osobnikiem jak człowiek, ma takie same prawa i wolności jak człowiek, naturalna różnica między nimi – rozum, dusza – zostaje zatarta. W myśl tej logiki, dlaczego stawiać przeszkody w zjednoczeniu pomiędzy nimi? Człowiek może więc traktować zwierzę jako normalnego partnera i ideał w swoim życiu. Nie pozostaje nic innego, jak w najbliższej przyszłości uznać małżeństwa pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem.

wolnosc24.pl/…/lewicowcy-we-fr…
januszz
i to jest islam
januszz shares this
3.7K
coś dla tych co mają nadzieję względem unii
Piotr2000
Francja, nazywana w historii Pierwsza Cora Kosciola,
pisze WYROK na sama SIEBIE.
Wystepujac przeciw BOGU i JEGO PRAWU
oddaje sie w lapy SZATANOWI.

JEZUS i MARYJA
maj057
Dzieci mają się na nim dowiedzieć, że ludzie tak naprawdę są równe zwierzętom.
----------------------------------------------------------
Lewacy na pewno, a nawet niżej. 😊
ona
To niech teraz lewactwo na sobie pokaże , jak to się robi , tak w ramach praktyki ☕