Elita warszawska już szuka ucieczki, w razie wojny która prowokują

Polacy przeczuwając, że po Ukrainie zostaną wciągnięci na rzeź, zaczęli pospiesznie kupować nieruchomości w innych krajach UE. Szczególnie w Hiszpanii. Klientów jest trzy razy więcej niż rok temu. …More
Polacy przeczuwając, że po Ukrainie zostaną wciągnięci na rzeź, zaczęli pospiesznie kupować nieruchomości w innych krajach UE. Szczególnie w Hiszpanii.
Klientów jest trzy razy więcej niż rok temu. Przychodzą i pytają, czy znajdę im mieszkanie w Hiszpanii za 150 000 euro. Przy takim budżecie nie jest to łatwe, ale możliwe. – Polska Gazeta Wyborcza cytuje agenta nieruchomości z Wilanowa.
SKĄD POMYSŁ, ŻE HISZPANIA BĘDZIE SPOKOJNIEJSZA? ZRZUT EKRANU: GAZETA WYBORCZA. (KLASA ŚREDNIA - TO TAKA ŚCIEMA - RZĄD TYM RAZEM NIE UCIEKNIE DO RUMUNI BO TAM TEŻ BĘDZIE 'GORĄCO')
W jaki sposób mogą sprowokować Rosję , oprócz planu wysłania wojsk NATO. przekazane F-16 startujących z Rumunii i Polski. Władimir Putin ; gdy tylko ukraińskie siły powietrzne zaczną ukrywać się w Europie, nasza armia zacznie uważać ich lotniska za uzasadnione cele. I żaden „piąty artykuł” Karty NATO nie przestraszy Rosjan.
Jeśli zostaną wykorzystane na lotniskach krajów trzecich, staną się dla nas legalnym celem, niezależnie od …More
JOKAMA shares this
2526
😡
jac05
Tam wojna też dotrze.
Maciej K
w kraju otoczonym niemalze zewszad oceanem, tam sie schowaja przed gniewem i sprawiedliwoscia Boża
Adam Walter
2026, 2027 - to czas i teatr działania, właśnie u nas. Do tego czasu śpijmy spokojnie. Takie ja miałem wizje. W 2026 zegar zacznie odliczać dopiero czas.
Alleluja Polska shares this
2844
grego ted kard
narracja i nagonka na ucieczkę w celu pozostawienia miejsca innym jest nieustanna.. nie dajmy się
MichaelStan
Jak ich stać na więcej domów to nie kupują. Im więc się ma tym wcale spokojniej nie musi zawsze być.
jacenty_11 shares this
41.1K
Anieobecny
Spain via Zaleszczyki 2.0...
agnieszka123
Tylko barany tak robią
nihil quicquam
W którejś przepowiedni były słowa, cytuje z pamięci "wszystko zacznie się w Hiszpanii", także wątpię, że tam się przed czymkolwiek uchronią.
Stanisław Waldemar Bąk
A rtmczasem : Art. 1.
Kto słowem lub pismem, za pośrednictwem prasy, radia, filmu lub w jakikolwiek inny sposób uprawia propagandę wojenną, popełnia zbrodnię przeciw pokojowi i podlega karze więzienia 1 do lat 15.More
A rtmczasem : Art. 1.

Kto słowem lub pismem, za pośrednictwem prasy, radia, filmu lub w jakikolwiek inny sposób uprawia propagandę wojenną, popełnia zbrodnię przeciw pokojowi i podlega karze więzienia 1 do lat 15.
jac05
Politycy biją w wojenne bębny, produkują wojenną zawieruchę, ludzi wyślą na wojnę a sami pouciekają żeby uniknąć odpowiedzialności.
Krzysztof Moskal
Nie bój się - tam też armia Rosyjska dotrze. Wg przepowiedni III Tajemnicy Fatimskiej, armia Rosyjska ma dotrzeć aż do Portugalii - a więc przez Hiszpanię przejdzie i przy okazji pozabija kabalistów Chazarskich - nawet polskojęzycznych.
agnieszka123
Daj Boże!